2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
canım çok mutlu oldum bi oğluşunu kaybetmiştin şimdi inşallah sağlıklı bi şekilde yine bi oğluş geliyor. Sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin Allah. Zaten eşyaları da hazırdır diye düşünüyorum. Tebrikler çokk.

Bazen görüyorum pozitifi gören buraya yazıyor ilginç cidden🤣. Her ayın grubu var aslında diğerlerini çok incelemedim ama oralarda paylaşım yapılmıyor mu acaba ondan mı buraya yazıyorlar bilemedim. Hamilelik haftası aynı olanlarla takip etmek çok güzel cidden. Ben mesela okuyorum ben de olan şeyler burdaki arkadaşlarda da varmış demekki normal diyorum kendimi yalnız hissetmiyorum hiç❤️

Ama en güzeli de mayısın sonundan itibaren doğumlar başlayacak her gün biri için tek yürek olup dua edicez bi müjde alıcaz hayırlısıyla gelsin o günler inşallah 😍
Ay inşallah canım Şubat'ta alışverişler tam anlamıyla konuşulmaya baslayacak nisanda doğum çantalari mayista dogumlar yavaş yavas başlayacak en güzel dönemlere gectik çok şükür hep beraber en güzel heyecanlari yasicaz 🙌

Detaylı güzel geçti çok şükür cihaz kötüymüş resim vs alamadık sadece.
Ay çok şükür darısı bizlere insallah 🙌 önemli olan aklında soru işareti kalmadan ferah ferah odadan çıkabilmek resimde cok onemli degil zaten bi kac ay sonra kanlı canlı kucağında olacak Allah in izniyle 🙌

Fıtık mı ay yok değildir inşaallah ya ilk hamileliğimdede olmuştu ama 7.aydan sonraydı bu erken oldu doğumdan sonra tamamen kesilmişti. Bak şimdi şüphelendim fıtık vardıda hamilelikmi arada tetikliyo 😕
Ins yoktur canim ama bende sinir sıkısmasi var fitik yani hamilelikde o rahatsiz ediyor malesef hamilelige zarari yokmus ama zor bir hamilelik yasarmisiz agrili zaten suan fitik icin hicbirsey yapamiyorlar

Selam kızlar benim alt karnımda oturup kalkarken yatakta dönerken hep bi sancı acı hissi var bebeğimin hareketler de normal acaba bu acı sizde de oluyor mu
Kramp gibi bir agri mi kuzum ya bende de oluyor hatta benim kalcamin sag tarafından ayagima kadar agrim oluyor bazen yani sag ayagimin uzerine bile basamiyorum ama bu tarz agrilar bu aylarda normal icini ferah tut💙

Canım haklısın burasi haziran anneleri topigi ve listeye bakarsan zaten sadece haziran anneleri var diger aylarda doğumu olupta gelenleri listeye almiyoruz sadece misafir olarak yorum yapıyorlar burda başlık anlamani kaybettirecek nasil bir durum var anlayamadim
Aslında listede olup olmamaları faaliyet anlamında çok etken bir sebep değil bizim için, seni bilgilendirme amaçlı loop’a ekledim arkadaşımıza da misafir yorum yapsa bile mention’u uzatmaması için bilgilendirmede bulunmak istedim.

Ay çok şükür darısı bizlere insallah 🙌 önemli olan aklında soru işareti kalmadan ferah ferah odadan çıkabilmek resimde cok onemli degil zaten bi kac ay sonra kanlı canlı kucağında olacak Allah in izniyle 🙌
Amin canım benim inşallah 🥰 Aynen öyle ya bi sıkıntı olmadığını görüyorsun ya çok şükür inşallah sağ salim kucağımıza alalım 🥰

Aslında listede olup olmamaları faaliyet anlamında çok etken bir sebep değil bizim için, seni bilgilendirme amaçlı loop’a ekledim arkadaşımıza da misafir yorum yapsa bile mention’u uzatmaması için bilgilendirmede bulunmak istedim.
Anladim canim bende beni etiketleyince ben farketmeden listeye mayis annesi falan ekledim sandim tabiki diğer anne adaylarini gördükçe kendi gruplarına yönlendirmek en mantıklısı çünkü bu topigin amaci ayni donemde hamile olan insanlarin belirtilerini endişelerini kontrollerini falan kendine yakın zamanlı hamile adaylariyla konusmak

Ben de açken vermiştim, 73 çıktı yani bayağı düşüktü. Doktor 2 saatlik tokluk da vermen lazım dedi. Cihazla takip edeceğiz şimdilik. Diyete uyarsam 10 günde normalleşecekmiş
Sen şeker yüklemesi yaptırmıycakmısın ki o zaman çıkar heralde benimde hep 75-85 o civarlardaydı açlık.

Anladim canim bende beni etiketleyince ben farketmeden listeye mayis annesi falan ekledim sandim tabiki diğer anne adaylarini gördükçe kendi gruplarına yönlendirmek en mantıklısı çünkü bu topigin amaci ayni donemde hamile olan insanlarin belirtilerini endişelerini kontrollerini falan kendine yakın zamanlı hamile adaylariyla konusmak
Bu arada aramızda 1 hafta varmış, bebişin tekmelerini hissetmeye başladın mı, ben de bazen bişey karnımda hareketleniyor gibi ama tekme mi gaz mı hiç ayırt edemedim daha

Arkadaslar magnezyum ilaci sizlerde mide bulantısı yapiyormu ben on gündür kullanıyorum aşırı midemi bulandırıyor.
İlacı mide bulantısı yapıorsa bir de suda eritilenden dene istersen. Ben ondan içiyorum, bi sıkıntı yaşamıorm şükür

Bu arada aramızda 1 hafta varmış, bebişin tekmelerini hissetmeye başladın mı, ben de bazen bişey karnımda hareketleniyor gibi ama tekme mi gaz mı hiç ayırt edemedim daha
Aslında tam net hissediyorum diyemem ikinci gebeligim olmasina ragmen nerdeyse hissetmiyorum hala aynen senin gibi gazmi bebek mi bağırsakmi belli değil 😏 senin kaçıncı gebelik

Yok kuzum gittikçe belirsizleşiyor hatta 😀 Ben de aktif değilim pek senin isim belliydi demi ❤️ Bizde yakında buluruz umarim ama bu gidişle zor gibi😀
Benim belli gibi ama değil 😂 aslında Aybars olacak ama esim henuz ikna olmadı inşallah olacak ikna 😂😂

X