2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Amin canım . inankı ben bıle kendıme şok oldum ,insanların yuzune bakamıyrm asla çok zor durumdaym 🥴 ilk hamileliği mumla arıyrm rezmen gerçi ondada sonradan toprak yemeye başlamştım sorun bende sanırım 🤭🤣
benim hamileliğimde tek ilginç şey sinir krizi geçirir gibi ağlamam ve daha sonra normale dönmem. arkadaşım cif yemek istemişti yiyemediği sürekli kokluyordu. İlginç şeyler var yani.🤣

benim hamileliğimde tek ilginç şey sinir krizi geçirir gibi ağlamam ve daha sonra normale dönmem. arkadaşım cif yemek istemişti yiyemediği sürekli kokluyordu. İlginç şeyler var yani.🤣
Aynen ya ne ilğinç seyler oluyo bakalım oyle boyle evlatlarımıza saglıkla kavusalım inşallh 😁

Kızım 6 aylıktan beri odasında yatıyor canım. Doğmadan 2 ay önce aldık odayı. İki ayda çıktı mobilya kokusu. İlk 6 ay gündüzleri de odasında yatırdım böyle benimsedi çok şükür.
Salonda durması için dekoratif bir sepet beşik de var. Ama hepsi kurulacak. Haziran başında kurarız heralde 🥰
Ne güzel ben 1sene uğraştım ama nafile kolik bi bebekti uzun uykuları olmadı gündüz daha çok uyuduğundan yanımızdaydı hep geceleride yatağını yatağımla birleştirmiştim en son :) bu sefer işimiz daha zor bi çocuk daha varken iyiki gece uykusu şuan derin 🥰

Ne güzel ben 1sene uğraştım ama nafile kolik bi bebekti uzun uykuları olmadı gündüz daha çok uyuduğundan yanımızdaydı hep geceleride yatağını yatağımla birleştirmiştim en son :) bu sefer işimiz daha zor bi çocuk daha varken iyiki gece uykusu şuan derin 🥰
Ben 1 yaşına kadar yanıma yatırmadım, yatarak emzirmedim çünkü bizim ailede çok üzücü bir örnek var 😔 Doktorlar da öyle diyor. Çok şükür kızım 12-13 saat uyuyor bebeklikten beri. İnstagramda “baldan anne uyku” diye bir sayfa var. Hep orayı okudum, uyguladım. Tabii ağlatmadan. Herkese tavsiye ederim. Çok faydalı bir sayfa

Gunaydın arkadaslar tam mide bulantılarım gectı sükür dedim ,çok saçma bir sekilde tiksinmeye başladm hemde insanlardan 🥴 , yanıma bırı gelse midem bulanıyo ama oyle boyle değil ,kımseyle yemek yıyemıyrm ,eşim de dahıl en çok ondan midem bulanıyo , yanıma bile yaklaşsın öğürmekten bi hal oluyorm 🥺 bugun en son aynada kendıme baktım midem allak bullak oldu 🥺 niye boyle ya çok saçma degıl mi kimseyle konusamaz oldum çok zorlanıyrm . ilk hamilelikte de sonradan tıksınme ve bulantı olmıstu ama bu kadar degıldı şimdi çok kötü 🥺
Ay çok geçmiş olsun yaa, bu hamilelik ne kadar tuhaf bişey. Bende çamaşır makinesinden, buzdolabından, kocasından tiksinenleri çok duymuştum 😁 Allah yardımcın olsun

Günaydın kizlar beni listeden çıkarabilirmisiniz

Pazartesi günü kürtaj olucam suyum hiç kalmamış ve enfeksiyon yaymaya başlamış buda benim için hayati risk taşıyor

Hepiniz sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah bebeklerinizi🙏

Pazartesi günü kürtaj olucam suyum hiç kalmamış ve enfeksiyon yaymaya başlamış buda benim için hayati risk taşıyor

Çok geçmiş olsun. İnşallah yine sağlıkla nasip olur 🤲

Çok geçmiş olsun... inş yine olur... erken teşhis edemediler mi suyunun azaldığını ?

İşte bebeği net göremiyo ya güya ondan diyor öyle de kilom yok yani
Benim görümcemede öyle demişti kilolusun bebeği göremiyorum kadın bir sürü üzülüp ağladı sonra hastaneyi doktoru değiştirdi rahat etti öyle saygısız doktorlara gitmemek lazım

Tüh çok üzücü rabbim kısa sürede tekrar nasip etsin sağlıklı şekilde inşallah 🤲🤲

Benim görümcemede öyle demişti kilolusun bebeği göremiyorum kadın bir sürü üzülüp ağladı sonra hastaneyi doktoru değiştirdi rahat etti öyle saygısız doktorlara gitmemek lazım
Cihazı kötüydü ya baya bildiğin devletteki sıradan cihazlardan ben öyle olsam üzülürüm belki genelde hep söyledikleri bahaneler canım ya da öyle deyip kendilerini garantiye alıyorlar bi sorun çıkarsa diye bence

Insallah.
Ben internetten haberlere baktim ama goremedim boyle bi haber. Nerede konusuluyor, kaynagi ne acaba. Insallah biliyor sunuzdur
İnterNetten okumadım, Face’te öğretmen grubunda bi postta konuşuluyordu. Zaten konuşuluyor dedim. Net bişey yok yani

X