2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Günaydın kizlar beni listeden çıkarabilirmisiniz

Pazartesi günü kürtaj olucam suyum hiç kalmamış ve enfeksiyon yaymaya başlamış buda benim için hayati risk taşıyor

Hepiniz sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah bebeklerinizi🙏
çok üzüldüm canım benim. allah yardımcın olsun. tez vakitte sağlıklı bir gebelik yaşar kucağına alırsın inşallah.❤

Ben 1 yaşına kadar yanıma yatırmadım, yatarak emzirmedim çünkü bizim ailede çok üzücü bir örnek var 😔 Doktorlar da öyle diyor. Çok şükür kızım 12-13 saat uyuyor bebeklikten beri. İnstagramda “baldan anne uyku” diye bir sayfa var. Hep orayı okudum, uyguladım. Tabii ağlatmadan. Herkese tavsiye ederim. Çok faydalı bir sayfa
Bebiş doğmadan aynı şeyleri yaşamamak için her bilgiye açığım bu sefer :) yatarak emzirmek zaten gaz çıkarmadan tekrar uyutmak demek bide reflüyle uğraşmak uzun vadede. İnşaallah bu sefer tecrübelerden ders alabilmiş olurum uyumayan bebiş çok zor 😑

Cok gecmis olsun. Hayirli zamanda hayirli gebeliklerin olsun insallah. Cok uzuldum

Pazartesi günü kürtaj olucam suyum hiç kalmamış ve enfeksiyon yaymaya başlamış buda benim için hayati risk taşıyor

Çok geçmiş olsun Allah isteyen herkese sağlıklı gebelikler yaşatsın inşaallah. 🤲

A Azize26 canim çok üzüldüm rabbim en hayirli zamanda hayırlısıyla bir tanede daha hamilelik ve evladini kucagina almak nasip etsin listeden çıkardım 😔

Bir sey soracağım doktor ayrıntılı için perinatolojiye kayıt açıyor ya o her hastane için geçerli oluyor dimi perinatoloji olan herhangi birinden alabiliyoruz yani randevuyu .

Ay çok geçmiş olsun yaa, bu hamilelik ne kadar tuhaf bişey. Bende çamaşır makinesinden, buzdolabından, kocasından tiksinenleri çok duymuştum 😁 Allah yardımcın olsun
Amin tesekkür ederim sürekli diyorm kpkuyosun yaklaşma dıye ,oda dıyo sen benden mi tiksiniysn diye uzuluyor ,ama napım elimde degil 😌

Evet benım ki hazıran 29 ama ıkıncı dogum olacak belki erken alır dr bılmıyrm 😊
benim de 30 zu. Benimde ikinci ama normal doğum yapmıştım o yüzden ikinci ne olur bilemiyorum. Kızım önde gidiyordu erken doğdu. Şuan tam zamanını gösteriyor benim oğlan belki gününe doğar bilemiyorum. Sağlıkla gelsinler inşallah. ❤

canım çok mutlu oldum bi oğluşunu kaybetmiştin şimdi inşallah sağlıklı bi şekilde yine bi oğluş geliyor. Sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin Allah. Zaten eşyaları da hazırdır diye düşünüyorum. Tebrikler çokk.

Bazen görüyorum pozitifi gören buraya yazıyor ilginç cidden🤣. Her ayın grubu var aslında diğerlerini çok incelemedim ama oralarda paylaşım yapılmıyor mu acaba ondan mı buraya yazıyorlar bilemedim. Hamilelik haftası aynı olanlarla takip etmek çok güzel cidden. Ben mesela okuyorum ben de olan şeyler burdaki arkadaşlarda da varmış demekki normal diyorum kendimi yalnız hissetmiyorum hiç❤️

Ama en güzeli de mayısın sonundan itibaren doğumlar başlayacak her gün biri için tek yürek olup dua edicez bi müjde alıcaz hayırlısıyla gelsin o günler inşallah 😍
Cok dua ettim oğluma benzeyen bir oğlum olsun diye tabiki öncelikli olarak hayırlsınu istedim rabbim de gönlüme göre verdi cok şükür Muhammed Talha'm ömrü uzun olsun inşallah 🤲 🥰

Bir sey soracağım doktor ayrıntılı için perinatolojiye kayıt açıyor ya o her hastane için geçerli oluyor dimi perinatoloji olan herhangi birinden alabiliyoruz yani randevuyu .
Evet canim her hastanede gecerli oluyor bende kayit actirdim hangi hastaneden randevu alabilirsem oraya gidecegim ins

Bebiş doğmadan aynı şeyleri yaşamamak için her bilgiye açığım bu sefer :) yatarak emzirmek zaten gaz çıkarmadan tekrar uyutmak demek bide reflüyle uğraşmak uzun vadede. İnşaallah bu sefer tecrübelerden ders alabilmiş olurum uyumayan bebiş çok zor 😑
Evet ben de ikinci de daha deneyimli olurum diye umuyorum. İnşallah 😄 İlkinde zararlı diye emzik biberon vermedim. Bu sefer vereceğim çünkü yıpranan ben oldum.

Arkadaşlar burda Ceyda diye bir arkadas vardı noldu o arkadas göremedim

Kızlar tam 20 hafta bitince perinatoloğa gitsek yeterli di mi? Yoksa 21 haftalık olmasını bekleyelim mi ?

Kızlar tam 20 hafta bitince perinatoloğa gitsek yeterli di mi? Yoksa 21 haftalık olmasını bekleyelim mi ?
Ben 22.haftanın içinde olcam detaylıya girdiğimde. 18-22 hafta arası yapılıyor diye biliorm.

X