2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kolum çok kötü benimde ya şimdi dışarı çıkıp geldik çok ağrıdı iyice sabahta dilim ağzım uyuştu böyle olan var mı hiç

benim de 30 zu. Benimde ikinci ama normal doğum yapmıştım o yüzden ikinci ne olur bilemiyorum. Kızım önde gidiyordu erken doğdu. Şuan tam zamanını gösteriyor benim oğlan belki gününe doğar bilemiyorum. Sağlıkla gelsinler inşallah. ❤
Maşallh benım kızda iri bebekti doguramdm ,ay zaten ben normal doguramz mışım alttan açılma var mı dıye baktıklarımda bıle bas bas bagırdm 🤭🤣 bunda da hala cınsıyet ögrenemedm göstermıyo kız olabılır dedı bu seferde dr bakalım kısmet 🤷🏻‍♀️

Maşallh benım kızda iri bebekti doguramdm ,ay zaten ben normal doguramz mışım alttan açılma var mı dıye baktıklarımda bıle bas bas bagırdm 🤭🤣 bunda da hala cınsıyet ögrenemedm göstermıyo kız olabılır dedı bu seferde dr bakalım kısmet 🤷🏻‍♀️
sağlıkla gelsin de gerisi hiç önemli değil. bana ilk kıza benziyor dediler sonra erkek dediler. 🤣

Merhaba cici anneler yazmasamda takibe devam 9 yıl aradan sonra gelen 4. Bebişimiz kızmış 9 yaşında kızım 10 yaşında ve 13 yaşında oğlum var sınıf öğrermeniyim 36 yaşındayım sat 15 eylül beklenen doğum tarihi 21 haziran listeye eklerseniz sevinirim
Seninde benım gıbı ıkı kız ıki erkek ne mutlu bıze😊🥰

Kızlar selam ben yine bisey sormaya geldim 😄 1 şubatta detaylı ultrasona gidicem üniversite hastanesine, 8 ocaktaki kontrolümde doktor gelecek ay detaylı baktır sonra bana gel demişti. Şimdi etraftakiler gitmeden önce kendi doktoruna uğra, öyle pat diye gidip ben detaylı ultrason yaptiricam diyemezsin falan diyolar kafa karıştırıp duruyorlar, ekstradan yapmam gereken bir şey var mı ben dümdüz kadın doğuma randevu aldım 🤔

Detaylıya 19. Haftada giren var mı kuzular ben hafta içi gitmeyi düşünüyorum 20. Hadta içinde olucam 1 hafta daha beklesem mi bilemedim

Evet ya benimde ilk bebek panikliyor insan birde daha önce kaybım vardı ,hatta az önce panikledim yine ,kalp çarpıntısı oluyor bende yatağa yattığımda hissediyorum iki gündür, kanım mı düşük acaba başka bir sorun mu var diye panikliyorum direk doktora gidesim geliyor ,randevu aldım bakalım 10 gün sonraya gidince doktora söylerim
Kuzum bu mesajı alintilamisim ama cevap vermis miyim hatırlamıyorum yinede cevap vereyim dedim vermemissem diye🙈 ilk gebelikte herkes cok panik aslında ikinci gebeliklerde de panigiz ama biraz daha alışığız o yüzden kendimizi kontrol altinda tutabiliyoruz her ne kadar her an panik olcak bişey bulsakta🙈 kalp çarpıntısı normal karnimiz büyüyor bebek büyüyor tabiri caizse bi kalp iki bedene bakiyor bi nevi kan akisi falan hizlandi o yuzden nefes nefese kalmak kalp çarpıntısı bunlarin hepsi normal vücudunu dinledikçe o kadar cok ilk defa yaşadığın icin korkacak panik olacak sey varki aslinda bu yüzden belli basli seyler dışında kendini de bebegide strese sokma bol bol dua oku bebeginle konus haziranda kucağımızda olacaklar Allah in izniyle🙌
Kızlar selam ben yine bisey sormaya geldim 😄 1 şubatta detaylı ultrasona gidicem üniversite hastanesine, 8 ocaktaki kontrolümde doktor gelecek ay detaylı baktır sonra bana gel demişti. Şimdi etraftakiler gitmeden önce kendi doktoruna uğra, öyle pat diye gidip ben detaylı ultrason yaptiricam diyemezsin falan diyolar kafa karıştırıp duruyorlar, ekstradan yapmam gereken bir şey var mı ben dümdüz kadın doğuma randevu aldım 🤔
Merhabalar ben anlayamadim detayli ultrason icin mi normal bi kadin doguma randevu aldin eger oyleyse detayliya bakan dr lar farkli onu arastir ona gore randevu al kuzum detaylıya gitmeden once kendi doktoruna gitmenede gerek yok ikiside zaten bebeğinin durumuna bakacak önce detayliya git daha sonra kendi dr una gidersin

Selam kızlar bizde 19 hafta olcaz yarın tam. Henüz bende hissetmiyorum bazen minik seğirmeler hariç . Üstelik oldukça zayıfım

Gunaydın arkadaslar tam mide bulantılarım gectı sükür dedim ,çok saçma bir sekilde tiksinmeye başladm hemde insanlardan 🥴 , yanıma bırı gelse midem bulanıyo ama oyle boyle değil ,kımseyle yemek yıyemıyrm ,eşim de dahıl en çok ondan midem bulanıyo , yanıma bile yaklaşsın öğürmekten bi hal oluyorm 🥺 bugun en son aynada kendıme baktım midem allak bullak oldu 🥺 niye boyle ya çok saçma degıl mi kimseyle konusamaz oldum çok zorlanıyrm . ilk hamilelikte de sonradan tıksınme ve bulantı olmıstu ama bu kadar degıldı şimdi çok kötü 🥺
Canım bende biraz insanlardan ve kokulardan tiksinme var, hamileliğimin başında mide bulantısı yasamayan ben şimdi bazen kendimden bile tiksinti hissi oluyor banyo yapınca rahatlıyorum. Kayınvalidem kocasını görünce gitsin diye ağlarmış😂 bir kaç kişiden daha duymuştum ama geçici elbet minnoşlar neler yapıyor bize:)

X