2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Kızlar uygulama olarak ne kullaniyosunuz hamilelik için
Gün gün gebelik takibi

Maşallah Allah sağlıkla tamamına erdirsin

Biz gene söylesin diye istiyoruz

Yok kiz anlamazlar soyletirler söyletirler sonra ben bunu duyması hakedecek ne yaptim derler elinin körünü yaptın daha napcan beni o raddeye getirmissin bak bende sinirleniyorum aklıma geldıkce neyse aptal olmim ben Bihter ziyagilim

Teşekkür ederim canım içimi rahatlattın haftaya ikili test için doktora gideceğiz o zaman gördüğümde daha da rahatlarım inşallah cinsiyetini de öğrensek benden mutlusu olmaz
Ne demek canım bu topik iç rahatlatmak için var inşallah gönlünden geçen olur bizimde haftaya perşembe kızımın mujdesini alabilcekmiyim acaba

Ben de happy mom ve Dr Banu çiftçinin uygulamasını kullanıyorum. Doğum sonrası için de harika haftalar diye bir uygulama var ücretli . Bebeğin atak haftalari vereceği tepkiler falan bildiriyor baya faydalı . Uygulama değil de kitap olarak da var işinize yarar.

Arkadaslsr 11+4 gunluk hamileyim kanımda enfeksiyon cıktı doktor antıbıyotık verdı antıbıyotık zarar verır mı bebege

Ara ara Mayıs annelerine bakmıştım kızlar çoğunluktaydi en son sanırım bu sene kız senesi demiştim. Bakalım ben de cuma günü kontrole gidicem yine arayı açtım . Tartilma olayı olmasa koşa koşa gideceğim tırsıyorum yine kilo aldım

Ay biz de annemle bu gün bunu konuştuk sen bir de Doğumdan sonra gör, lohusalık depresyonuna senden çok omlar giriyor dedi

Arkadaslsr 11+4 gunluk hamileyim kanımda enfeksiyon cıktı doktor antıbıyotık verdı antıbıyotık zarar verır mı bebege
Geçmiş olsun öncelikle hamilelikte kullanılacak bazı ilaçlar var doktorun fayda zarar hesabı yapıp ona göre vermiştir . Enfeksiyonun tedavi edilmemesi problem oluşturur .

Aa ilk benim o zaman cuma günü için çizlege yaplım ilk kim gidiyor diğe şuan ilk ben gözüküyorum o zaman. Ama 15:00 te biri vardı ?
Benim de cuma günü randevum var. İlk önce 10.30 da perinatologa gideceğim daha sonra 11.30 gibi de kendi doktoruma gideceğim. Cinsiyeti de öğreniriz belki gerçekten çok heyecanlı

Doktor ona göre ilaç vermiştir için rahat olsun
Hadi hayırlısı bakalım
Kaç kg.sun canım ben 1,58boy 74kg.
2 kg aldım başladığımdan beri

en tehlikesiz kanser tipi. Kanser bile denemez. Sakın korkma. Eşimde vardı kötü huylu nodül. Yıllarca ihmal etti biyopsiden sonra bile. Bi boşlukta gitti ameliyat oldu. Ona da doktoru acil ameliyat kanser bilmem ne dedi. Ama ailede olduğundan tecrübeliydi panik yapmadı.
İhmal et diye demiyorum tabi ki ama sakın korkma. Başka doktorlara da danış sonucu mutlaka. Eşim mete düren de ameliyat olmuştu istanbulda hangi şehirdesin bilmiyorum mete düren mesela direk ameliyatçı nodül gördüğü an temizliyor :)
Fonksiyonel tıp hekimleri var endokrinolog aynı zamanda. İyot tedavisi ile nodül küçültüp tiroid fonksiyonlarını düzenliyorlarmış şimdi kayınvalidem için araştırıyordum ben de o tarz birini. Hasan hüsnü eren var istanbulda ona gitmeyi düşünüyoruz kv için.
Sen içini ferah tut. Kötü düşünme. Biyopsi kötü de çıksa basit bir şey. İnşallah iyi çıkar.
Görünce hemen tecrübemi paylaşmak istedim

Ayaklarinizi üşütüyosunuzdur. Sicak tutun.

Hayır bebek gösterirse görünür. Kız olunca kordonla karıştığı için anlaşılmıyor bazen ama erkekler daha net gösteriyor. Mesela ben kendim bile gördüm erkek olduğu dr gösterdi.
Bir de cinsiyet döllenme esnasında oluşuyor zaten.

Allah razi olsun canim. Allah'a biraktim artik kaderimi. o neyi hayirli gormusse o olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…