2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ya bi anda dertlestım ama bu börek mevzusunu yara oldu içimde 😀😀
Sen naptın gittin mi degiştirmeye
İyi yapmışsın canim, çok haklısın valla ..
Yok canim ya, bir sure daha avm istemiyom🤪 hafta ici giderim annemle, baksin o ahaha.
4
4 kardeşiz de abim rekora koşuyor 7.yolda 😂 kızlar olarak ona yetişemeyiz ama ablamlar ve bende de hic kız yok o yüzden benim bu kız olursa bizim kıymetli olacak anneme falan
Biz de 4 kardesiz de o neeee 7 miiii 😱😱😱 sebep ne🤣🤣🤣 ay kizi erkeği yok beee, hepsicigi kıymetli 🥰🥰 ama abin herhalde epey zengin, baska aciklama bulamadm🤣🤣🤣
Kızlar sizin hareketler nasıl ben gene bu gün bir hareket hissetmiyorum 😞size sorayım dedim bilemedim gene stres oldum
Kuzum sen stres olmaya yer arıyon gibime geliyor, böyle gecmez ki sure, kendine eziyet ediyorsun. Baska seylerle ilgilensen biraz belki aklın ilgin dagilir biraz daha, cok dinleme bence kendini🥰

Yok canim ya, bir sure daha avm istemiyom🤪 hafta ici giderim annemle, baksin o ahaha.

Biz de 4 kardesiz de o neeee 7 miiii 😱😱😱 sebep ne🤣🤣🤣 ay kizi erkeği yok beee, hepsicigi kıymetli 🥰🥰 ama abin herhalde epey zengin, baska aciklama bulamadm🤣🤣🤣

Kuzum sen stres olmaya yer arıyon gibime geliyor, böyle gecmez ki sure, kendine eziyet ediyorsun. Baska seylerle ilgilensen biraz belki aklın ilgin dagilir biraz daha, cok dinleme bence kendini🥰
Çok haklısın canım zaten ilgileniyorum ama işte elimde değil denir ya öyle bişeyin içinde buluyorum kendimi düşünmekten yoruluyorum adeta saçmalıyorum🙏😞❤️

Bende pazartesiden beri 2 defa pıtpıt duydum

Bende salı günü bişey yoktur inşallah mesela çocuk kötü durumda biz nasıl anlıyoz kan mı geliyodu
Herhal de öyle bişi oluyordur sancı kramp kanama gibi yoksa bazen ayda 1 gidenler var Dr a allahım korusun 🙏rabbim sağ sağlim kucağımıza aldırsın 🙏♥️

Bir kızçe de bizden gelsin teyzoşları 🧿

Maşallaaah hayırlı olsun. Sağlıkla kavuşun 😘

Herhal de öyle bişi oluyordur sancı kramp kanama gibi yoksa bazen ayda 1 gidenler var Dr a allahım korusun 🙏rabbim sağ sağlim kucağımıza aldırsın 🙏♥️

Ahaaa mesela beeen. Ayda bir çağırıyor benim doktor 😏 1 ay beklenir mi yaaaav? Beklemiyorum tabiki. Aradan başka doktora falan gidip görüyorum bebişi 😬

Çok haklısın canım zaten ilgileniyorum ama işte elimde değil denir ya öyle bişeyin içinde buluyorum kendimi düşünmekten yoruluyorum adeta saçmalıyorum🙏😞❤️
Birkaç haftaya hareketlerini saglam hisseder hale geleceksin canim, öyle düşün, seni mutlu edecek seylere odaklan, her sey yolunda olacak 🤗❤️

Bizde anlayamadik canim 😂durumu iyi ama çocuk bakmak için tek maddiyat yetmez ki ya ben 1 çocuğun tüm ihtiyaclariyla anca ilgileniyorum 1 e baslayacak mesela kardeşi olunca okuluna zaman ayırabilecek miyim düşünüyorum çocuk sorumluluğu cok ama herkese de saygi duyuyoruz tabi😊

Ben de dün gece rüyamda bebeğimin cinsiyetini ayrintili ultrasonda farkli soyluyordu doktor öyle gördüm. Bir erkek bebeis bekliyoruz. Ama doktorumuz o kordonmus bak kiz bebek geliyor diyor 🤦🏻‍♀️😂

Ben de ayda 1 gideblerdenim. Arada kan vermeye gidersem sağlık ocagi da ebemden rica ediyorum doppler ile dinliyor kalp atışını ☺️ o zaman o zaman rahat geciriyorum o sureci
Oyy o da guzelms, ben kan vermeye de gitmiyorum, cok merak da ediyorum yaa🙈 saglikli olsunlar da napalim bekleriz mecbur🥴🥴
Bizde anlayamadik canim 😂durumu iyi ama çocuk bakmak için tek maddiyat yetmez ki ya ben 1 çocuğun tüm ihtiyaclariyla anca ilgileniyorum 1 e baslayacak mesela kardeşi olunca okuluna zaman ayırabilecek miyim düşünüyorum çocuk sorumluluğu cok ama herkese de saygi duyuyoruz tabi😊
Bence de öyle tabii ki, biz her seyine yetebilecek miyiz derken 1. Cocuga daha yeni karar verdik, evlilikte 7. Yılımız bitti, ben 33 yaşındayım, esim 38. Ama herhalde asiri enerjileri ve cocuklar uzerine kurulu ayri dunyalari var, bilemeyrummm🥴 hic kolay değil gerçekten 😬

Bence daha çok erken boş yere canınızı sıkmayın.🤗Ben de geçen hafta hissettim pıt pıt gibi bişeyler, kelebek kanat çırpar gibi bir haftadır hiç bir şey hissetmiyorum ama bence çok erken hiç kötü düşünmedim.🙃

Ben bildiğiniz bi yandan dondurma kaşıklayıp bir yandan mutfak topluyorum benimkide arada dokunuyor içerden tatlı yiyip sol tarafınıza uzanın yarım saat kadar belki hissedersiniz 🥰

Kızlar bulantılarınız devam ediyor mu? Benim ara ara çoğalıp, azalıyor. Bu arada balık yağı kullanıyor musunuz yada hangi vitaminleri kullanıyorsunuz? 🙃

Oyy o da guzelms, ben kan vermeye de gitmiyorum, cok merak da ediyorum yaa🙈 saglikli olsunlar da napalim bekleriz mecbur🥴🥴

Bence de öyle tabii ki, biz her seyine yetebilecek miyiz derken 1. Cocuga daha yeni karar verdik, evlilikte 7. Yılımız bitti, ben 33 yaşındayım, esim 38. Ama herhalde asiri enerjileri ve cocuklar uzerine kurulu ayri dunyalari var, bilemeyrummm🥴 hic kolay değil gerçekten 😬
Öyle tabi Allah herkese kolaylik versin😊

X