2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar bulantılarınız devam ediyor mu? Benim ara ara çoğalıp, azalıyor. Bu arada balık yağı kullanıyor musunuz yada hangi vitaminleri kullanıyorsunuz? 🙃
Benim 12. Hafta bitince sanki sihirli değnek değmis gibi kesildi mide bulantilarim da istahsizligim da uykusuzluğun da yani bir cok belirti. Bana doktor ocean D vit verdi bir se ocean mummy kullanıyorum.

Benim 12. Hafta bitince sanki sihirli değnek değmis gibi kesildi mide bulantilarim da istahsizligim da uykusuzluğun da yani bir cok belirti. Bana doktor ocean D vit verdi bir se ocean mummy kullanıyorum.
Bulantının kesilmesine sevindim.🙃Benim de iştahsızlık ara ara fazlalaşıyor.Ama bulantım olmayıncada kafam da biraz kuruyorum ister istemez daha önce düşük yaşadığım için.😐

Olabilir çünkü benim ilk gebeliğimde 8.ayıma kadar sürmüştü ama bulantım kesilipte iştahım yerine gelince bebek daha hızlı kilo aldı.Hep zayıf gidiyordu doğuma yakın toparlamıştık.😊
Hep yazıyorum ama benım yemede problem yok ya 😀 hatta acken en yuksek düzeye cıkıyor bulantım😐 o yuzden yiyorum 🤷‍♀️
12.hafta, 16.hafta eger bunlardan gecmezse 9 ay diyorlar 😑

Bulantının kesilmesine sevindim.🙃Benim de iştahsızlık ara ara fazlalaşıyor.Ama bulantım olmayıncada kafam da biraz kuruyorum ister istemez daha önce düşük yaşadığım için.😐
Ben de daha once bir kayip yasadim insan ister istemez her seyi hemen oraya yoruyor, kaygilaniyor. Ben terapiye basladim ilk uc ayim cok zor geçtiği icin simdi daha iyi hissediyorum kendimi. Ama bulanti geçiyor benim de memelerim cok hassaslasmisti ilk uc ay yatarken kalkarken sanciyordu o kesilince cok kaygilanmistim bir sorun mu var diye. Sağlıkla alacagiz insallah kucagimiza bebeklerimizi 🙏

Hep yazıyorum ama benım yemede problem yok ya 😀 hatta acken en yuksek düzeye cıkıyor bulantım😐 o yuzden yiyorum 🤷‍♀️
12.hafta, 16.hafta eger bunlardan gecmezse 9 ay diyorlar 😑
Aa ben kritik haftaya geçmişim umarım geçer ve iştahsızlık yaşamam.🙄İlk gebeliğime göre ben de daha iyi yiyorum ama maşallah.🤭😁

Ben de daha once bir kayip yasadim insan ister istemez her seyi hemen oraya yoruyor, kaygilaniyor. Ben terapiye basladim ilk uc ayim cok zor geçtiği icin simdi daha iyi hissediyorum kendimi. Ama bulanti geçiyor benim de memelerim cok hassaslasmisti ilk uc ay yatarken kalkarken sanciyordu o kesilince cok kaygilanmistim bir sorun mu var diye. Sağlıkla alacagiz insallah kucagimiza bebeklerimizi 🙏
Evet öyle bunu yaşayan daha iyi anlıyor😐 benim iki kayıp 1 yıl sonunda kendimi toparladım ve tekrar denemek istedim şu an kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. Umarım hepimiz sağ salim kucağımıza alırız inş.🙏💜

Kızlar bana aşı sırası gelmiş covid aşısı olan var mı hamilelikte?
Bana da çıkmış aşı doktoruma danisacagim önceden konuşmuştuk ol demişti ama cin aşısı taraftarı bende öyle şuanda piyasada aşı yok bakalım
Biontek olmayacağım ama yan etkisi çokmuş korkuyorum

Aşı konusunda ben de sizlerin ve doktorlarınızın görüşünü merak ediyorum arkadaşlar. Benim doktorum Biontech taraftarı ama bilemedim.

Kızlar sizin 3. Aydan sonra kullandığınız vitaminler deki folik asit miktarı kaç acaba
400 canım. Birde ferruma basladım yeni onda var. İlk gittigim doktor farklı bir vitamın verdi normal c vitamını bemiks c 🤷‍♀️ içinde 1500 folik asit var içime sinmedi. İki farklı doktora sordum ikiside reganesis max önerdi onu kullanıyorum hamilelere özel içinde bir çok vitamin var.
Sibelim84 Sibelim84 sagolsun ilk onun yazdıgını okumustum fazla folik asitin otizime sebep olabilecegıne dair. Böyle içim rahat etti. Sana ne verdiler?

Kızlar bulantılarınız devam ediyor mu? Benim ara ara çoğalıp, azalıyor. Bu arada balık yağı kullanıyor musunuz yada hangi vitaminleri kullanıyorsunuz? 🙃

ben şu an bunları kullanıyorum..

431B38D4-3698-4C45-BE40-44D35AA04481.jpeg

Kızlar bana aşı sırası gelmiş covid aşısı olan var mı hamilelikte?

Öğretmen misiniz?

X