2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ba
Selam minnoş anneleri🌸
Bugün oğluşumu gördüm 219 gr olmuş, her şey çok şükür iyi dedi doktorum. Suratını gördük resmen çok acayip bi duygu ya🥰😍🙏
Doktorum detaylı ultrason için randevu al dedi. 10 temmuza aldım önerdiği doktordan. Fiyatı ise 3 bin küsür dediler. Sizlerden yaptıranlar ne kadar ödediniz ve bu detaylıda tam nelere bakılıyor?
Baya cokmus 🤷‍♀️ o hastanede dogum fiyatı kactır acaba

Benim hastane 500 dedi gidene kadar zamnlanmazsa cunku muayne ucrerıne gecen ay zam gelmıstı. Bir hastane 550 bir hastanede 275 demişti sanırım.
Bu çok ciddi farkmış ama. Hangi şehir, hangi hastane? Bir de bakan doktor perinatolog mu? Bu benim randevu aldığım acıbademde perinatologmuş sanırım.

Bu çok ciddi farkmış ama. Hangi şehir, hangi hastane? Bir de bakan doktor perinatolog mu? Bu benim randevu aldığım acıbademde perinatologmuş sanırım.
Acıbademlerin cogu pahalıdır zaten. İstanbul gaziosmanpasa bölge 🙂 257 olan radyologmus ama onlarda bakabiliyormus zaten. Kendi hastaneme sormadım kızımda da sormamıstım sadece detaylı ultrason için doktor dısarıdan geliyor onu biliyorum

Selam minnoş anneleri🌸
Bugün oğluşumu gördüm 219 gr olmuş, her şey çok şükür iyi dedi doktorum. Suratını gördük resmen çok acayip bi duygu ya🥰😍🙏
Doktorum detaylı ultrason için randevu al dedi. 10 temmuza aldım önerdiği doktordan. Fiyatı ise 3 bin küsür dediler. Sizlerden yaptıranlar ne kadar ödediniz ve bu detaylıda tam nelere bakılıyor?
Yok artık 🙄 doğum mu yaptıracakmış 3 bine 😃
Ben özel kliniğe gidiyorum perinatolog doktorum 500 TL veriyorum.3 binlik ne yapılıyormuş acaba

Detaylıda tam nelere bakılıyor. Sadece ultrason mu kan vs bir şey bakılıyor mu?
Bebeğin tüm organlarına,kalpteki damarlardan tutun beyindeki oluşumların hepsine ayrı ayrı bakılıyor.Bebekte Var olan bir hastalık varsa doğum sonrası planlanıyor ameliyat vs.Kısacası aklına gelebilecek herşeye bakılıyor.Kan vs verilmiyor ultrasonda bakılıyor

Bebeğin tüm organlarına,kalpteki damarlardan tutun beyindeki oluşumların hepsine ayrı ayrı bakılıyor.Bebekte Var olan bir hastalık varsa doğum sonrası planlanıyor ameliyat vs.Kısacası aklına gelebilecek herşeye bakılıyor.Kan vs verilmiyor ultrasonda bakılıyor
Çok teşekkürler 🙏 ben başka doktor da araştırayım o zaman daha uygun fiyatlı.

3bin çok fazla ya ultrason bu ameliyat mı etcek devlet hastanesi ücretsiz mi benim manisa celal bayarda olcak devlet hastanesi paradan bahsetmediler

Kusma yaşayanların cinsiyet ne ya kusma gerçekten kızmı oluyo :skandal:
Bana geçen hafta kız dedi ama oğlumda daha fazla kusuyordum Bunda sürekli mide bulantısı vardı o gectı ama kusma geçemedi. Hala koku hassasıyeti var hala tıksındıgım şeyler devam ediyor yemek de dahil. Bence bünye ya kesinlikle aynı geçti hemen hemen ama oğlumda bıtmıstı bu zamanlarda bakalım kız ne kadar devam edecek

Doktora söylüyorum prılam içebilirsin günde 4 defa dıor. Zaten sureklı ılac kullanıyorum vitamin var günde iki kere Demir ilacı d vitanını zaten zor yutuyorum onları hiç halden anlamıyorlar ☺️ Gerçi onlar daha ne yapsın da işte.

Selam minnoş anneleri🌸
Başka birşey yoksa içerisinde 3 bin de çokmus bence. Ne kadar Acıbadem de olsa yani o kadar olmaz bence. Ben de gidicem Temmuz ilk haftası gitmem gerekiyor daha sormadım ama doktorum 600 gibi birseydi demişti. İstanbul Ali Ekiz e yönlendirdi beni

Kızlar selamlar detaylı USG için İstanbul Anadolu yakası Üsküdar hospitalturk hastanesi hafta içi randevulu çalışıyor 370 TLbide yine Anadolu yakası örnek tıp merkezi de hafta içi randevulu 80 TL muayne ve 200 TL detaylı USG bakiyolarmis bilginize bende önümüzdeki hafta içi randevu alıp gidicem sizlere bilgi veririm öpüyorum 😘😘

Kızlar selamlar detaylı USG için İstanbul Anadolu yakası Üsküdar hospitalturk hastanesi hafta içi randevulu çalışıyor 370 TLbide yine Anadolu yakası örnek tıp merkezi de hafta içi randevulu 80 TL muayne ve 200 TL detaylı USG bakiyolarmis bilginize bende önümüzdeki hafta içi randevu alıp gidicem sizlere bilgi veririm öpüyorum 😘😘
Iki senede gelen zama bak ben 2019 da 250 yaptrmştm hospital türkte 🤷🏼‍♀️

Selamlar güzel hanımlar🥰 sizlere birşey sormam lazım ben mide bulantısı yapiyo diye vitamin ve kan ilacı icemedim malesef Perşembe günü sağlık ocağında tetanoz aşısı olunca kan ve idrarda verdim depolarin bitebilir demir ve vitamin takviyesi alman lazım dedi hemşire bende kendimi artık halsiz hissetmeye başladım. Pazartesi günü sonuçları alicam ama hangi kan ve vitamin ilacı kullanmam lazım bana mide bulantısı yapmayan günlük tempomu bozmayan bı ilaç tavsiye edermisiniz bende doktoruma danışıp uygun olursa kullanmaya başlayayım. Evde 2 buçuk yaşında bı kızım var enerjisi bol malum😁 Tavsiyelerinizi bekliyorum 😍🥰hepinize sağlıklı mutlu güzel ağız tadıyla bı hamilelik geçirmeniz duasıyla öpüyorum 😘😘😘💞
Cnim ben gebeliklerimde cok bulanti yasiyorum asla kan ilaci decavit gibi vitaminlwri alamam direkt kusuyorum doktorum ocans mumyy verdi icinde demir olmak uzere tum votamin takviyeleri var yani icetigi cok zengin asla bulanti ypmaz hissetmezsin bile ama biraz tuzlu

Arkadaşlar 24 hafta idari izin olayı konusunda bir duyumunuz varmı.devam edermi acaba.gecen sene yazın vakalar yine düşmüştü ama kaldırmamışlardı.bu sene farklı olarak aşı olayı var.sizce ne olur
Pazartesi belli olur sanırım. Insallah kalkmaz tek umidimiz o
Bünye o zaman çnkü ekstra bişey yapmamştm zaten de kiloluydum çok şükrettim ama şimdilerde 4 kg aldm toplamda yani 20 haftaya paralel düşnrsek artk normalmi bilmiyorum bide hamile olunca ben proteine çok düşkn oluyorum yumurta süt vb e oda tok tutuyor bide hamileyken çok wc gidiyorum oda var 😂
Bende cok sık tuvalete gidiyorum arti bu istahla kilo aliyorum😒
Kusma yaşayanların cinsiyet ne ya kusma gerçekten kızmı oluyo :skandal:
Kizimda hic yaşamadım oğlumda da yaşamıyorum bünye meselesi bence
Selam minnoş anneleri🌸
O ne ya öyle dogum ücreti gbi...ben İzmir egepole gidiyorum ona rağmen 475 arti muayene ücreti 175 verecegiz

X