2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Cok sevindim gözün
Elhamdülillah biz iyiyiz spinal anestezi oldu. 3kg tam küveze gerek kalmadı benim için dua eden herkese çok teşekkür ederim
Gözün aydın çok sevindim. Sağlıkla mutlulukla büyüsün sabırsız Kasım bebeği bizim kızda sabırsız kilo daha 2.5 az daha büyüse

Elhamdülillah biz iyiyiz spinal anestezi oldu. 3kg tam küveze gerek kalmadı benim için dua eden herkese çok teşekkür ederim
Canım eğer kendini iyi hissediyorsan bizede anlatirmisin nasıl geçti doğum neler yaşadın suanki durum nasıl süreci hiç bilmiyorum ben ilk çocuk olacak rabbim nasip ederse

Ya masallah acelici olmakta hakliymis annesine kavusmak icin hazirmis meger kuveze gerek kalmamasi herseyin normal olmasi cok guzel. Allah anali babali buyutsun insallah

Son 20 günde bizden nasipse
Günümüz belli oldu bugün 28 ekim 38+2 olmuş oluyor
Hadi hayırlı olsun gunlerimiz
Sağlıkla analı babalı büyüsün inşallah...bende çok sevindim küveze gerek kalmamasına kilosu baya iyiymiş masallah

3cm açıklık
Aktif sancı
Acil sezeryan
Dua edin bekliyorum

Aaay ne güzeeel bir haber..
İlk bebişimiz gelmiş..
Hem de sağlıkla..
Ooooy hadi hayırlı olsun canım..
Hem de terazi olmuş oooo miiis miiisss

Canım eğer kendini iyi hissediyorsan bizede anlatirmisin nasıl geçti doğum neler yaşadın suanki durum nasıl süreci hiç bilmiyorum ben ilk çocuk olacak rabbim nasip ederse
Elhamdülillah spinal anestezi oldum hiç bişey hissetmedim sadece dokunmalar ağrm var biraz uyuşukluk geçti birazdan yüricem miniğimin solunum skntısı var önlem amaçlı aldılar yarına toparlar inşallah

Elhamdülillah spinal anestezi oldum hiç bişey hissetmedim sadece dokunmalar ağrm var biraz uyuşukluk geçti birazdan yüricem miniğimin solunum skntısı var önlem amaçlı aldılar yarına toparlar inşallah
Bu gece toparlasın yarın annesinin kucagına gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…