2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Çok kötü olmuş cidden. Önce tamam denilip sonra vazgeçilmesini hangi gerekçe ile açıkladılar ki 😮
Hastane kuralları demişlerdi . Doktorla konuşmuşlardı onlar öncesinde hastaneyle değil , doktor da herhangi bir şekilde yardımcı olmadı. Zaten ben de pendiğe yakınım, bu ve birkaç nedenden ötürü oraya gidesim gelmedi . Maltepeye geliyorum .

Seniin nasil gidiyor kuzum gün verdi mi doktor normal miydi
İlki normal oldu canim senin nasil oldu ? Suyumda azalma var.. 2 hafta olmak uzere gittigimde azalma devam ediyor ama seni doguma kadar goturur dedi. Bu hafta asiri stresli gecti ama cok sukur duzeldi. O yuzden cok merak ediyorum minigimi bakalim yarin gidicez nasipse insallah guzel haberler ile gelirim

Ben de cumartesi gittim 2.5 olmuş tospik🤦🏼‍♀️ 9gün öndeydi salı gitcez bakam 3 olmasa bari🤣 eşim aldıklarımız olmucakmı diyo 🤣
Benim başlarda önde gidiyordu ama sonra biraz geriledi . Son günlerde iştahım çok açılmıştı . 2,800 olmuştu bu hafta gittiğimde 36. Haftamdı . Ona mutlu oldum , bayadır bu kadar alamıyordu. İnşallah öyle almaya devam eder az kaldı artık

Benim başlarda önde gidiyordu ama sonra biraz geriledi . Son günlerde iştahım çok açılmıştı . 2,800 olmuştu bu hafta gittiğimde 36. Haftamdı . Ona mutlu oldum , bayadır bu kadar alamıyordu. İnşallah öyle almaya devam eder az kaldı artık
Benim en başından beri 1hafta önden gitti ztn 6ay bitti kusmam kesildi ne yesem çıkardım ama yemeden kesilmedim☺️ iri bebek olsun sorun değil sezeryen istiyorum ztn ama dr sorun yapıyo yediklerine dikkat et şekerden korkuyo sanırım artık ölçmüyom tatlı bişi yedimmi tokluk 160 180 buluyo tatlıyı kararında yiyom

Doğal yöntemleri seviyorum ben de aklımda söylediklerin en tecrübelimiz sensin 🤗
Bu arada nasıl oldun iyisindir umarım haber ver bize doğurursan allah kolaylık versin aceleci senin minnak sağlıkla sorunsuz gelsin hepimizinki inşallah 🤲

Bir nevi doğuma iyi hazırlık olmuş merdiven olayı halledersin sen kıyafet işi kalktı mı tamamdır zaten gerisi kolay

Sağlıkla zamanında kolay doğumlar nasip etsin yardım etsin allah hepimize içini derah tut stres yapma fazla yanılabiliyormuş az da olsa ölçüler 💁‍♀️

E bebekte indirime düşmüştü katlanır set ordan aldım ama trendyolda falan uygun satılıyo o katlananlar ben yer açısından öyle aldım

Geçen gün eşim dedi biz küvette yıkandık ne oldu biyerimize bişey mı oldu 😄şaka bir yana gerçekten herşey uçmuş ilerde ne olur bilmem bu zamanda böyleyse

İnşalla sorun olmaz benim de öyle sanki artık içime sığmıyo gibi ama normaldir heralde 4 haftaya yakın olması da birazcık fazla gibi ama biraz yediklerine dikkat et 1 hafta bakalım düzelir mı genetiktir belki de bazılarımızın öyle oluyo ya hani
[/QUOTE] valla doktor vitaminleri bile kesti birde öyle bakalım sanırım genetik herhangi bir sorun görünmüyor ama en başından beri iri gidiyor zaten eşimde öyleymiş bakalım hayırlısı

Kızlar malum soğuk havalarda doğum yapacak kalın şık lohusa seti ve hastane çıkışı için eşofman takım bulabilen var mı bir tek ben mi zorluk çekiyorum
Asla kalın bir şey bulamadım ben de. Eğer bulursak haberleşelim mutlaka 😞 gecelikler hep incecik incecik ama üzerine polar sabahlık aldım bir de kalın dize kadar çorap. İnşallah üşütüp gazlanmayız 🙏🏻

Asla kalın bir şey bulamadım ben de. Eğer bulursak haberleşelim mutlaka 😞 gecelikler hep incecik incecik ama üzerine polar sabahlık aldım bir de kalın dize kadar çorap. İnşallah üşütüp gazlanmayız 🙏🏻
Kızlar evinize yakın iç çamaşırı satan yerler varsa onlarda bulunuyor nasıl bulamıyorsunuz bende ona şaşırıyorum sonunda hepinize ben kargolicam 😂 bizim burada çok yer olduğu için piyasa yarışı var aralarında bayada uygun hatta yeni vitrine koymuşlardı indirimdeydi 50 tlye fitilli triko kalın pijama takımı çokta tatlı ama benim kalın sabahlıklı var bir tanede bohçamda vardı kalın o yüzden almadım. Çarşı tarzı yerler varsa yakınınızda bakın derim

Nezle oldum burnum tıkalı nefes alamıyorum gözlerimden sürekli yaş geliyo işin ilginç tarafı tat kokuda alamıyorum ama 3gun önce PCR negatif çıktı Bu havalarda çok dikkat edin kendinize hamileyken nezle çok fena

Kızlar evinize yakın iç çamaşırı satan yerler varsa onlarda bulunuyor nasıl bulamıyorsunuz bende ona şaşırıyorum sonunda hepinize ben kargolicam 😂 bizim burada çok yer olduğu için piyasa yarışı var aralarında bayada uygun hatta yeni vitrine koymuşlardı indirimdeydi 50 tlye fitilli triko kalın pijama takımı çokta tatlı ama benim kalın sabahlıklı var bir tanede bohçamda vardı kalın o yüzden almadım. Çarşı tarzı yerler varsa yakınınızda bakın derim
Hiç öyle yerler yok 😬Kızılaya inmek gerekiyor bunlar için ama ben dün markete çıktım geldim onda bile yoruldum. Toplu taşıma ile kızılaya inmek büyük dert 😞 internetten de kalınlığı anlaşılmıyor polar falan yazmadıkça.

Hiç öyle yerler yok 😬Kızılaya inmek gerekiyor bunlar için ama ben dün markete çıktım geldim onda bile yoruldum. Toplu taşıma ile kızılaya inmek büyük dert 😞 internetten de kalınlığı anlaşılmıyor polar falan yazmadıkça.
Eşinle falan insen canım haftasonu çalışıyor mu eşin

Ben de Ankara için iki hastaneyle görüştüm doğum için. Sizlere de bilgi olsun. Dr’um özelde, hastaneyi ben seçmek istedim. Telefonda fiyat almıştım ama yüzyüze gidip imkanlarını da sormak,nasıl neler dahil konuşmak istedim. Bir arkadaşımla birlikte gittik. TOBBdaki görevli çok iyi açıkladı bize katta kaç hemşire olduğundan acil durumda neler yapmamız gerektiğine kadar. 6500 tl özel sigorta için verdikleri fiyat. Emzirme danışmanları var, ve çıktıktan sonra bile randevuyla destek verebiliyor. Memorial’da ise iki görevli vardı, birisi tatlı tatlı anlatırken diğer kişi dövecek gibiydi resmen bizi. Bir an arkadaşımla kavgaya tutuşacaklar sandım. Zaten telefonda da bilgi almak istiyormuşsunuz ne bilgisi eee gibi bir tarzı vardı. Yenidoğan yoğun bakımdaki doktorlar yenidoğan doktoru mu yoksa çocuk doktorumu, oldu acil bir durum oldu gece bebekle onlara erşebilirmiyiz ne yapabiliriz diye soruyoruz. Mesai saatlerinde çalışıyorlar telefonlarını açarlarsa ulaşırsınız diyor. Odalar nasıl resmi var mı diyoruz, aç internetten bakın bende yok diyor. Hemşireler nasıl emzirme desteği var mı diyoruz yedi yirmidört yanınızda kimse olamaz diye tersliyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ İnanılmazdı, biliyorum memorial iyi bir hastane. Orada doğuö yapan/yapacak olan arkadaşlarım var. ama sırf o kadınla muhatap olmamak için doğuma asla tercih etmeme kararı aldım. Acıbadem sigorta için verdği ücret de 9500tl. Bu kadar para ödeyip azarlanacaktık karşılığında 😬😬😬

Ben de Ankara için iki hastaneyle görüştüm doğum için. Sizlere de bilgi olsun. Dr’um özelde, hastaneyi ben seçmek istedim. Telefonda fiyat almıştım ama yüzyüze gidip imkanlarını da sormak,nasıl neler dahil konuşmak istedim. Bir arkadaşımla birlikte gittik. TOBBdaki görevli çok iyi açıkladı bize katta kaç hemşire olduğundan acil durumda neler yapmamız gerektiğine kadar. 6500 tl özel sigorta için verdikleri fiyat. Emzirme danışmanları var, ve çıktıktan sonra bile randevuyla destek verebiliyor. Memorial’da ise iki görevli vardı, birisi tatlı tatlı anlatırken diğer kişi dövecek gibiydi resmen bizi. Bir an arkadaşımla kavgaya tutuşacaklar sandım. Zaten telefonda da bilgi almak istiyormuşsunuz ne bilgisi eee gibi bir tarzı vardı. Yenidoğan yoğun bakımdaki doktorlar yenidoğan doktoru mu yoksa çocuk doktorumu, oldu acil bir durum oldu gece bebekle onlara erşebilirmiyiz ne yapabiliriz diye soruyoruz. Mesai saatlerinde çalışıyorlar telefonlarını açarlarsa ulaşırsınız diyor. Odalar nasıl resmi var mı diyoruz, aç internetten bakın bende yok diyor. Hemşireler nasıl emzirme desteği var mı diyoruz yedi yirmidört yanınızda kimse olamaz diye tersliyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ İnanılmazdı, biliyorum memorial iyi bir hastane. Orada doğuö yapan/yapacak olan arkadaşlarım var. ama sırf o kadınla muhatap olmamak için doğuma asla tercih etmeme kararı aldım. Acıbadem sigorta için verdği ücret de 9500tl. Bu kadar para ödeyip azarlanacaktık karşılığında 😬😬😬
Bence kadının adını öğrendiysen hemen şikayet et çok önem veriyorlar böyle şeylere. Bu yüzden sizde doğum yapmicam de iyi bir azarlarlar sağlam bir uyarı alırsa bir daha kimseyle böyle konuşamaz hadsiz. Hiç sevmem böyle tipleri. Daha yeni yaşadım bu tarz bir şey hemen markaya mail attım ertesi gün beni aradılar özür dilediler kızda uyarı almış çok pişmanım falan demiş. Tekrar aynı yere gittiğimdede birebir özür diledi zaten

Eşinle falan insen canım haftasonu çalışıyor mu eşin
Kızılay benim için imkansız artık o kadar ayakta duramam 😞
Ama internetten kalın pijama alışverişi yapmış olan varsa marka model talibim. Kalınlığı onaylanmış olsa yeter 😅 Bir de galiba sadece hamile polar aradığım için bulamıyorum çünkü karın panelli olmayan lastikliler aşırı sıkıp geriyor karnımı 😞

Ben streslenmiyim diye geçtim olayı ama arkadaşım da sinirlendi epey, o şikayet etmiş aramışlar memorialdan. Bir şey değişeceğini sanmıyorum ama

Kızılay benim için imkansız artık o kadar ayakta duramam 😞
Ama internetten kalın pijama alışverişi yapmış olan varsa marka model talibim. Kalınlığı onaylanmış olsa yeter 😅 Bir de galiba sadece hamile polar aradığım için bulamıyorum çünkü karın panelli olmayan lastikliler aşırı sıkıp geriyor karnımı 😞

Ben streslenmiyim diye geçtim olayı ama arkadaşım da sinirlendi epey, o şikayet etmiş aramışlar memorialdan. Bir şey değişeceğini sanmıyorum ama
Anladım canım bulursun inşallah aradığını.

Değişir değişir müşteri olarak görüyor onlar bizi seni kaybetmek zarar onlara yani illa bir uyarı falan alır. Şahsen ben çalışanımın işimi baltaladığını duysam güzel fırçalardım 😂 hatta ilk hatasıda değilse işinede son verirdim

Anladım canım bulursun inşallah aradığını.

Değişir değişir müşteri olarak görüyor onlar bizi seni kaybetmek zarar onlara yani illa bir uyarı falan alır. Şahsen ben çalışanımın işimi baltaladığını duysam güzel fırçalardım 😂 hatta ilk hatasıda değilse işinede son verirdim
🙏🏻🙏🏻 İnşallah bulurum yoksa artık üşürsem eşofman altımı giyerim 😅

X