2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

D DilekBurcu hiç bişeye cevap vermeyecektim ama beni kendine yakın gördüğünü yazmışın o yüzden sana cevap vermek istedim sadece.
yazacaklarımı da kimse üzerine alınmasın. Alınan olursa da bana cevap vermesin sadece alınsın lütfen.

burası kimsenin tapulu malı değil evet amma velakin samimiyet var samimiyetsizlik var. Benim hiç bir derdimi dert etmeyip cevap verme gereği duymayan, ama kendi derdini sayfalarca döken insanlar kusura bakmasın ama topikte kabul görmez. En azından benim için. Benim derdim diyorum ama genel söylüyorum. Bu a kişisinin olur b kişisinin olur.

hani demişin ya canım yaz yaz git isteyen cevap verir isteyen cevap vermez diye. Bunu kabul etmiyorum. Gereksiz paragraflara gerek yok. O paragraflar arasında benim yada bi başkasının neden ciddi meselesi kaynasın.

kimse kimseye karşı duyarlı olmak zorunda değil gibi olmuyor mu bu?? Biz hepimize karşı duyarlı olmak zorundayız.

benim evimin metre karesi, kocamın maaşı, kilom, basenim, evime gelecek misafirim senin yada bi başkasının bebeğinin küvözde kalmasından, sütünün az olmasından, kanamasından yada suyunun gelmesinden önemli değil. Olamaz!

Ve ayrıca hiç bi şekilde sohbetlere dertlere sıkıntı ve sorulara dahil olmayıp(ki kimse olmak zorunda değil) sonra damdan düşer gibi bi iki bilgi verip selam çakıp 10 gün ortadan kaybolan kimseye ben cevap veremem kusura bakmasın(ki vermek zorunda değilim)

Sonra da gruplaşma oluyor yok birileri birilerine cevap vermiyor isteyen istediğine cevap veriyor diye tantana oluyor. Başkalarını bilmem ama ben beni sallamayanı sallamam 😋
👏👏👏👏👏👏 böyüksün başggaaaannn 😘🤩😍

Kızlar sabah 10 da doğum gerçekleşti ❤️🤩 sükür kızım ve ben iyiyiz🤲. Spinal oldum başta biraz heyecan yaptım bulanti falan oldu oksijeni verince rahatladim az önce de ağrı kesici vurdular. Yalnız bir türlü meme tutturamiyoruz inşallah onu da beceririm . 👍💪 Darısı sizlerin başına inşallah 🌸
Gözün aydın az sabırla herşey olur 2 saatte bir mutlaka sağ sütünü artsın biberon verme şırınga ile vermeyi deneki meme reddi olmasın sağlıklı mutlu günleriniz olsun 💜

Cidden ben birşeyler mi kaçırdım da hepiniz bu kadar tepkilisiniz 😰
Sen özel grupta yoktun galiba, ya da gecenki yazışmaları, polemik yuzunden 4 tane arkadaşımızın banlandığını okumadın, doğumlar bu kadar yaklaşmışken benzer polemikler yüzünden arkadaşlarımızdan habersiz kalmak istemiyoruz, herkesin derdi olabilir buraya da yazabilir yazıyoruz da ama hepimiz yazilanlara dönüyoruz, tavsiyeleri önemsiyoruz aynı derdimizi 100 kere yazmıyoruz ben arkadaşın haftalar sonra yaptığı açıklamayı samimi bulmadim, diger topiklerde ve bdv de yazılarına denk geldim oralarda bekledigi cevapları alamadığını buraya donus yapmak istedigini düşünüyorum buraya donmesi icin de tam da senin gibi onu destekleyenlere ihtiyacı var ben kendi adina bu destekcilerden olmayacagim

D DilekBurcu hiç bişeye cevap vermeyecektim ama beni kendine yakın gördüğünü yazmışın o yüzden sana cevap vermek istedim sadece.
yazacaklarımı da kimse üzerine alınmasın. Alınan olursa da bana cevap vermesin sadece alınsın lütfen.

burası kimsenin tapulu malı değil evet amma velakin samimiyet var samimiyetsizlik var. Benim hiç bir derdimi dert etmeyip cevap verme gereği duymayan, ama kendi derdini sayfalarca döken insanlar kusura bakmasın ama topikte kabul görmez. En azından benim için. Benim derdim diyorum ama genel söylüyorum. Bu a kişisinin olur b kişisinin olur.

hani demişin ya canım yaz yaz git isteyen cevap verir isteyen cevap vermez diye. Bunu kabul etmiyorum. Gereksiz paragraflara gerek yok. O paragraflar arasında benim yada bi başkasının neden ciddi meselesi kaynasın.

kimse kimseye karşı duyarlı olmak zorunda değil gibi olmuyor mu bu?? Biz hepimize karşı duyarlı olmak zorundayız.

benim evimin metre karesi, kocamın maaşı, kilom, basenim, evime gelecek misafirim senin yada bi başkasının bebeğinin küvözde kalmasından, sütünün az olmasından, kanamasından yada suyunun gelmesinden önemli değil. Olamaz!

Ve ayrıca hiç bi şekilde sohbetlere dertlere sıkıntı ve sorulara dahil olmayıp(ki kimse olmak zorunda değil) sonra damdan düşer gibi bi iki bilgi verip selam çakıp 10 gün ortadan kaybolan kimseye ben cevap veremem kusura bakmasın(ki vermek zorunda değilim)

Sonra da gruplaşma oluyor yok birileri birilerine cevap vermiyor isteyen istediğine cevap veriyor diye tantana oluyor. Başkalarını bilmem ama ben beni sallamayanı sallamam 😋
Şu bir gerçek değil mi sero yazar gider cevap vermeyen vermez neden terslenşyor tamam cevap vermesin kız yazar gider neden kalp kırıyorsunuz benim demek istediğim bu

Ya ne güzel konu kapanmıştı neden yazıp ortalığı kızıştırdın çok merak ediyorum. Kimse sana derdini yazma demedi kimse kimseye durduk yere sinirlenmedi bu olanların sebebi sensin sürekli aynı şeyleri yazman sürekli tekrara düşmen kimsenin derdini dinlemeyip hep kendine derman araman hayat hikayeni ezberlettin. Burada birçoğumuz hayatımızda olan bitenden bahsediyoruz ama bahsediyoruz ve bitiyor sen ses kaydı gibisin basıyoruz ve aynı şeyleri dinliyoruz. Burda birçok kişi doğurmak üzere doğru söyle kışkırtıp banlatmaya mı geldin? Ciddi bir problem yaşayıp buraya yazsan emin ol kimse insafsız değil yine sana cevap verirdi cevabını bilenler. Sen gelip aynı şeyleri tekrar açtın ne gerek vardı?
Burda ben polemik yaratmaya gelmedim neden hala ustume geliniyo burda istemiyorsunuz diye her yapilanda neden ben suçluyum farkındaysan zaten bir yazi yazdim icinde hicbi kotuluk olmayan ve yazip.gidecekken yine polemik icine sokuldum ..
Neden o kisiye kimse.birsey demiyorda ortaligi karistiran ben oluyorum ?? Gormedinmi okumadinmi elini biraz kalbine koy anladik seni tamam madem.bakalim gelmiyosan filan diyor bana bu kiskirtmak degil mi sen olsan cevap vermezmisin ?? Iyi.niyetle yazi yaziyorum.gelmis bana tamam bakalim anladik.seni ya biz filan boyle tavirli tripli yazip beni zorla crvap vermeye tesvik ediyo nedense o suclu degil cevap verince polemik yapan ben oluyorum .. inan bak geriliyorum cidden suan yazisma devam.ettikce burdaki herkeste geriliyo sonrada suçlu ben olucam yine atip tutulcak arkamdan hic gerek yok konulari açmaya etmeye bosverelim yazdim.bitti bu kadar

Vara doğurma arefemde banlanırsam hakkımı helal etmem arkadaş 🤣
Bende göze aldım arefede sayılmam ama hiç sabrım kalmamış benim bunu fark ettim burda polemiğe girdiğim de oldu daha önce ama asla bişey olmadı ya hatta uzalaştık yanlış düşündüğümü anladım tabiki insanız robot gibi aynı şeyi düşünecek değiliz ama bi şekilde orta yolu bulabildik ama bu çok değişik Bi olay anlatılmaz yaşanır cinsinden ben asla karnında bebeği olan birini üzmek istemem ama o önce kendini ve cevresini üzmeyi bırakmalı kendi iyiliği için kimse için değil beni de üzmeye germeye kimsenin hakkı yok

Şu bir gerçek değil mi sero yazar gider cevap vermeyen vermez neden terslenşyor tamam cevap vermesin kız yazar gider neden kalp kırıyorsunuz benim demek istediğim bu
Yooo yazıp yazıp gidemez ya. O zaman bu topiğin mantığı ne Allah için söyler misin. O zaman gelsin ağlama duvarı gibi herkes ağlasın gitsin. Ee benim derdim nerde benim sorularımın cevabı nerde. Var mı böyle bi dünya.
Biz kimsenin kalbini kırmıyoruz. Eğer ki kendi derdinden sıyrılıp bize biraz vakit ayırsaydı şuan öyle olmazdı.
Ayrıca hamile vs diye duyar kasmak çok saçma. Burda hangimiz hamile değiliz ki🤦‍♀️

Geçmiş olsun canım geçici biseydir inşaallah ama iyi ki gidiyorsun ihmal etme belki bi değerin de yükselmiş olabilir en azından hem düşürürler tansiyonu hem de için rahatlar
Sağol canım hastanede daha düşük çıktı tansiyon 13/9 12/7 oldu doktora da yalancı çıkıcam valla

Burda ben polemik yaratmaya gelmedim neden hala ustume geliniyo burda istemiyorsunuz diye her yapilanda neden ben suçluyum farkındaysan zaten bir yazi yazdim icinde hicbi kotuluk olmayan ve yazip.gidecekken yine polemik icine sokuldum ..
Neden o kisiye kimse.birsey demiyorda ortaligi karistiran ben oluyorum ?? Gormedinmi okumadinmi elini biraz kalbine koy anladik seni tamam madem.bakalim gelmiyosan filan diyor bana bu kiskirtmak degil mi sen olsan cevap vermezmisin ?? Iyi.niyetle yazi yaziyorum.gelmis bana tamam bakalim anladik.seni ya biz filan boyle tavirli tripli yazip beni zorla crvap vermeye tesvik ediyo nedense o suclu degil cevap verince polemik yapan ben oluyorum .. inan bak geriliyorum cidden suan yazisma devam.ettikce burdaki herkeste geriliyo sonrada suçlu ben olucam yine atip tutulcak arkamdan hic gerek yok konulari açmaya etmeye bosverelim yazdim.bitti bu kadar
Bak zaten birdaha yazmayacağım deyip özür dileyerek gittin bu gruptan. Şimdi geldin iç rahatlatmak adına birşeyler yazdin farkındaysan ben o mesajına cevap vermedim bak bakalım hangi mesajına cevap vermişim? Saygını bozdun ve hakaret ettin bu yüzden cevap yazdım yoksa daha önce söylemiştim görmezden geliyorum yazdıklarını.. kimsenin kimseye hakaret etme hakkı yok. İyi niyetle yazdın ya da kötü niyetle yazdın diye bir yorumda bulunmadım niye böyle bir yazı yazma gereğinde bulundun ortalık süt limandı ne gerek vardı ki böyle bir yazıya? Sen içini rahatlatmak istediğin için yine polemik çıktı ama istemeden ama isteyerek.. çıktı işte.

ya ben takip ediyorum burayi cok nadiren yazmisimdir da şoklardayim.az cok insan sarrafiyim arkadasin mesajlarina baktim son bir baslik acmis bakim bi dedim paragraflarca yazmis sorununu, sorun da sorun degil yani.bazi insanlar boyledir abartir uzatir ilgiden beslenir ve bu herkesi cok yormus.hayir bir de etrafinda hic samimi dostun arkadasin yokmu onlara anlat periyodik olarak buraya girip beni yanlis anladiniz aciklamasi yapmak yormuyor mu ya .sonucta sanal dunya okadar ilgi alaka burda olmaz bir yere kadar offf valla sunu yazacagim aklima gelmezdi ben bile yıldım ya.son olarak kotu niyetli biri demiyorum ama yorucu yaaa zorr insan zorrrrrr

Sen özel grupta yoktun galiba, ya da gecenki yazışmaları, polemik yuzunden 4 tane arkadaşımızın banlandığını okumadın, doğumlar bu kadar yaklaşmışken benzer polemikler yüzünden arkadaşlarımızdan habersiz kalmak istemiyoruz, herkesin derdi olabilir buraya da yazabilir yazıyoruz da ama hepimiz yazilanlara dönüyoruz, tavsiyeleri önemsiyoruz aynı derdimizi 100 kere yazmıyoruz ben arkadaşın haftalar sonra yaptığı açıklamayı samimi bulmadim, diger topiklerde ve bdv de yazılarına denk geldim oralarda bekledigi cevapları alamadığını buraya donus yapmak istedigini düşünüyorum buraya donmesi icin de tam da senin gibi onu destekleyenlere ihtiyacı var ben kendi adina bu destekcilerden olmayacagim
Luli banlandı yine ay inanmıyorum ya

X