2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah yaa❤ Seninkide turluyordur annesi belki sürpriz hazırlıyordur.😄 ne zaman gideceksin kontrole 🤗
Bilmemki ya benimki kıpır kıpır ama dönmüyor sağda hep hissediyorum dayıyor kafayı 😬😍 pazartesi gideceğim canım. 1 martta gel dedi ama hemen o gğn almaz heralde dimi belki yarın yatışını yapalım filan der 🤔

Vallahi ben bu çocuğu çözemedim bugüne kadar çok garip şekillerde gördük ultrasonda 😂😂 artık ters mi dönüyor kanala mı giriyor bilemedim hâlâ durmadı 2 saattir çok aktif. Son zamanlarda hiç bu kadar uzun süre aktif olmamıştı hoşuma gitti hareketlenmesi😍
Masallah aman hareketli.olsun belki de yerlrsmistir normal dogum icin hazirliuordur.kendini😍2. Çocuğu düşün ilk bebekler alanı genişletiyor o yüzden daha cok hareket alanı buluyor demişti doktor seninkiler ne yapar bilemedim.canim😀😀

Bilmemki ya benimki kıpır kıpır ama dönmüyor sağda hep hissediyorum dayıyor kafayı 😬😍 pazartesi gideceğim canım. 1 martta gel dedi ama hemen o gğn almaz heralde dimi belki yarın yatışını yapalım filan der 🤔
Benimde kontrol 1 martta saat 13.30da 😄 ay inanki bilmiyorum çok heyecan yaptım 🙈 sezaryende 2 gün yatış hakkı oluyormuş belki önden 1 gün yatırır belki 1 martta hemen alır sonrasında 2 gün yatırır 🙈 bebek bir sürpriz yapmazsa tabi😄

1 martta alalim deseydi sana kac saat öncesinde birsey yeme.derdi. bana pazar 12 den sonra birşey yeme.sabah 8 den sonra da su icme.dedi. ama ben mecbur kalmadıkça sabah su içmem gecede aksam yemeğinden sonra yemem. O esnada istifra çekilmiyor. Kızında su çıkardım o da narkozun etkisiyle oluyormuş yaktı.bogazimi

Masallah aman hareketli.olsun belki de yerlrsmistir normal dogum icin hazirliuordur.kendini😍2. Çocuğu düşün ilk bebekler alanı genişletiyor o yüzden daha cok hareket alanı buluyor demişti doktor seninkiler ne yapar bilemedim.canim😀😀
Hadi ya o zaman benim kız baya baya alanını genişletti bence 😂😂

Aynen canım insan kafaya takıyor hareket az olunca

Benimde kontrol 1 martta saat 13.30da 😄 ay inanki bilmiyorum çok heyecan yaptım 🙈 sezaryende 2 gün yatış hakkı oluyormuş belki önden 1 gün yatırır belki 1 martta hemen alır sonrasında 2 gün yatırır 🙈 bebek bir sürpriz yapmazsa tabi😄
Benimki 9 da yani dha almadım varsa 9a almalıyım 😅 aç gel filan demedi ya ben de bilemedim hayırlısı bakalım 😅😅🤩 heyecan dorukta

Benimki 9 da yani dha almadım varsa 9a almalıyım 😅 aç gel filan demedi ya ben de bilemedim hayırlısı bakalım 😅😅🤩 heyecan dorukta
Ben de hep o saatlerde gitmeyi seviyorum daa eşim öğlen seviyor o yüzden öğlene alıyorum artık 😂
Handenin söylediği mantıklı hemen alacak olsa sana 1 gün önceden yapman gerekenleri söylerdi sanırım 😄

X