2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar kendi doktorumun cinsiyeti söylemediğini bu yüzden bugün dayanamayıp başka doktora gideceğimi söylemiştim. Gittim iyi ki de gittim oğlum olucakmış 💙net erkek dedi ❤️ KurkmantoluS KurkmantoluS canım listeye ekleyebilirsin beni. Ve kendi doktorumu bırakıp bu doktorla devam edicem doktor farkını da görmüş olduk kızlar çok mutluyum 14 haftalığız bugün ve öğrendim kendi doktoruma kalsam 17 haftaya kadar bekleyecektim ☺️

Akıntı ile ilgili doktora gittim. Vajinal muayene ile kontrol etti amniyon sıvısı olsa akıntı miktarı daha fazla olurdu dedi. Ultrasonla da bakti amniyon sıvısı miktari iyi dedi. Enfeksiyon olabilir diye fitil verdi. Idrar testi istedi. Ama turnusol kağıtlı pedle filan bakanlar varmış benim doktorum oyle bisey istemedi. Bebek 16+4 olmuş. 11 gün önden gidiyor. Sordum sıkıntı olur mu diye. 2 haftaya kadar normal dedi.

Icim rahat etsin diye amniyon sıvısını tespit eden turnusol kağıtlı pedlerden varsa alayim diye eczanelere filan sordum ellerinde yokmus. Neyse doktor bi sorun görmedi sonucta. Fitili kullanayim bakalim.
MaşALLAH için rahat etsin en önemlisi o Cinsiyeti kesinleştimi peki ,☺️

Merhaba kızlar kendi doktorumun cinsiyeti söylemediğini bu yüzden bugün dayanamayıp başka doktora gideceğimi söylemiştim. Gittim iyi ki de gittim oğlum olucakmış 💙net erkek dedi ❤️ KurkmantoluS KurkmantoluS canım listeye ekleyebilirsin beni. Ve kendi doktorumu bırakıp bu doktorla devam edicem doktor farkını da görmüş olduk kızlar çok mutluyum 14 haftalığız bugün ve öğrendim kendi doktoruma kalsam 17 haftaya kadar bekleyecektim ☺️
Çok ama çok sevindim 💞💞 hayırla imanla büyüt evladını 😍

Merhaba kızlar kendi doktorumun cinsiyeti söylemediğini bu yüzden bugün dayanamayıp başka doktora gideceğimi söylemiştim. Gittim iyi ki de gittim oğlum olucakmış 💙net erkek dedi ❤ KurkmantoluS KurkmantoluS canım listeye ekleyebilirsin beni. Ve kendi doktorumu bırakıp bu doktorla devam edicem doktor farkını da görmüş olduk kızlar çok mutluyum 14 haftalığız bugün ve öğrendim kendi doktoruma kalsam 17 haftaya kadar bekleyecektim ☺
Gözün aydın canım, hayırlısı olsun. Bazı doktorlar 16.haftaya kadar söylemiyor görsede evet. İyi yapmışsın. Sağlıkla kucağına al oğluşunu 🙏🏻

Cıktım şimdi canım. Gelişimi iyi dedi. 1 hafta önden gidio maşallah sıpam 🤣😊1.89 cıktı ense. Devletteki bu Dr da uyuyor ya. Sekreter sonuçlarımı cıkarıo adam kafayı öne eğdi uyuyor gözler gidiyor. Kanı da verdim 3 ile 10 gün sonra cıkar dediler. Çok şükür rabbime. Darısı sana canım hadi inşallah 🤲 yalnız cinsiyetle ilgili bşy demedi bende sormadım.
Cinsiyet söyledi mi canım maşallah

Cıktım şimdi canım. Gelişimi iyi dedi. 1 hafta önden gidio maşallah sıpam 🤣😊1.89 cıktı ense. Devletteki bu Dr da uyuyor ya. Sekreter sonuçlarımı cıkarıo adam kafayı öne eğdi uyuyor gözler gidiyor. Kanı da verdim 3 ile 10 gün sonra cıkar dediler. Çok şükür rabbime. Darısı sana canım hadi inşallah 🤲 yalnız cinsiyetle ilgili bşy demedi bende sormadım.
Çok şükür çok sevindim sağlık haberleri hep beraber alalım inşALLAH

Çok net gösteriyor kendini, erkek 😃 degisme ihtimali olduğunu sanmıyorum. Benim içim hic bi zaman rahat etmiyor ki, mesela doktor uzun uzun kalp atışını dinletti. Hocam zararli degil mi dedim degil dedi 🤣 ama bana her sey dert oluyor
🤣🤣Bende 15. Hafta gidicem artık doktor net sonucu söyler insALLAH bende kızıma abla partisi yapicam😁annelik azcikta delirme canım 😅

Kızlar bende dün dira90 arkadaşımdan çok etkilendim, çok üzüldüm, sabaha kadar hiç rahat uyuyamadım, bebeğimide huzursuz ettim bütün gece. O yüzden biraz önce dayanamayıp evimin yakınımdaki özel hastaneye gittim bebeğimi görmeye 🙏🏻 çok şükür iyi dedi doktor. Hatta cinsiyet için de baktı, kendi doktorumdan başka bir doktor daha kız dedi 💜 artık kesinleşmiş oldu bizimde cinsiyetimiz 🙏🏻🧿

Kızlar bende dün dira90 arkadaşımdan çok etkilendim, çok üzüldüm, sabaha kadar hiç rahat uyuyamadım, bebeğimide huzursuz ettim bütün gece. O yüzden biraz önce dayanamayıp evimin yakınımdaki özel hastaneye gittim bebeğimi görmeye 🙏🏻 çok şükür iyi dedi doktor. Hatta cinsiyet için de baktı, kendi doktorumdan başka bir doktor daha kız dedi 💜 artık kesinleşmiş oldu bizimde cinsiyetimiz 🙏🏻🧿
Ayy canım sorma cuma gunune nasıl dayanixam bilmiyorum normalde 17 haftalık Ken çağırdı ama dayanacak sabır kalmadı sağlıkla al cennet kapını kucağına içim eridi imrendim ne nasipli hatunsun😍

Yurtdışı testini ücretinden dolayı değil kesinlikle sadece yine yüzde yüz sonuç vermeyeceği için yüzde 1lik kısma bile takacağımı bildiğimden yaptırmaktan vazgeçmek üzereyim. Acaba diyordum ayrıntılada bari görünür mü.. Hiç ikiliyi yaptırmamış varsaymak istiyorum..

ayrıntılı ultrasonda yine ense kalınlığı ve burun kemiğinin oluşup oluşmadığına bakarlar

Hayırlı olsun canım ben de yarın gidecem inşallah tüm gün idrarı kesik kesik mi yapıyorum onu kontrol ediyorum kafayı yedim baskı var mı vs

Hayırlı olsun canım ben de yarın gidecem inşallah tüm gün idrarı kesik kesik mi yapıyorum onu kontrol ediyorum kafayı yedim baskı var mı vs
Al benden de o kadar. Dünden beri kasık ağrım var. Dün daha doktordan yeni geldim. Ama psikoljk heralde.. kramp girmeler , ağrılar oldu. Sonucm çıksn haftaya tekrar gitceğim.

Ayy canım sorma cuma gunune nasıl dayanixam bilmiyorum normalde 17 haftalık Ken çağırdı ama dayanacak sabır kalmadı sağlıkla al cennet kapını kucağına içim eridi imrendim ne nasipli hatunsun😍
Canım çok teşekkür ederim, aminnn. Benimde 2hafta sonraydı randevum. Asla dayanamazdım o tarihe kadar kendimi tanıyorum. Gittim içim rahat etti, annelik gerçekten delilikmiş 🙈 sürekli bunları düşünmekten ne zaman vazgeçeceğiz acaba 🙈🤷‍♀️ sana erkek demişti dimi doktorun 🥰

Canım çok teşekkür ederim, aminnn. Benimde 2hafta sonraydı randevum. Asla dayanamazdım o tarihe kadar kendimi tanıyorum. Gittim içim rahat etti, annelik gerçekten delilikmiş 🙈 sürekli bunları düşünmekten ne zaman vazgeçeceğiz acaba 🙈🤷‍♀️ sana erkek demişti dimi doktorun 🥰
Evet ama degişedebilir örnekleri çok ama erkekse 15. Haftada net sonuç alırım burda okuduklarima göre 😊

X