2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar keseye gore cinsiyet tahmini tutan varmı aranızda?
Yarın kontrol var şimdiden ben başladım araştırmaya.

Evet canim sikayet edicem ama sonucunda bisi olcagini sanmiyorum.olan oldu zaman gecti.
Cok hareketli yaa nasil hala karnimizda hissetmiyoruz anlamiyorum🥰
Ahhh onlar iyi olsun da gerisi bos ❤️ Di mi valla ben de sasiriyorum o kadar icerde mi nasil hissetmiyoruz diye ❤️

Bizde benimsedik artık kızı. Tosbağaö diye seviyoruz. Döşeği yorganı herşeyi hazır. Sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin Allahım. İlki kız olanında evi bereketli olurmuş ama 🤩🤩🤩
Katiliyorum bende bu yil mart da kizimi kucama aldim onceden esimle ikimiz calisdimz halde yetisdiremezdik simdi resmen masallah akiyo cok şükür kizim oldu diye basda cok uzulmusdum erkek istiyordum ama simdi kizim cok tatli bir bebek yolda yururken bile herkes sevmek istiyor bende cok ama cok seviyorum kızımı ☺💓

Katiliyorum bende bu yil mart da kizimi kucama aldim onceden esimle ikimiz calisdimz halde yetisdiremezdik simdi resmen masallah akiyo cok şükür kizim oldu diye basda cok uzulmusdum erkek istiyordum ama simdi kizim cok tatli bir bebek yolda yururken bile herkes sevmek istiyor bende cok ama cok seviyorum kızımı ☺💓
Ne güzel ya. Allh size bağışlasın evladınızı. Hayrlı evlat olsun yetr. 🥰🥰

Kızlar detaylı ultrason icin kacıncı haftada cagirdi doktor sizi? Ben 17+3 te gitmis olucam acaba yanlıs mı hesapladı tarihi erken degil mi genelde 20. Haftada falan gidiyorlar

22. hafta kalbini de incelemek için en uygun hafta diye biliyorum ben 18. haftada tekrar doktoruma gideceğim 3 hafta sonra da ayrıntılıya

Kizlar risk cok cok az cikti sukur . Doktora dayanamadum yine cinsiyeti pozisyon uygunsa soylermisiniz dedim yine 16 da ama tamam görürsem söylerim dedi . Sonrs sen cok merak ettin dimi annesi bebegin erkek dedi bende yuzde kac filan dedim elli elli dedi ys kadin ama onu laf olsun diye soledi anladim cunku ardindan sen sordun bende sana gördüğümü soyledim erkek dedi . Cumada yeni doktoruma sorarım. Esim de cok merak etti telde söylemedim aksm ehliyet dersim var 9 da bitecek esimle o saate kadarda goremeyecegz simdi esimin yanina gidiyorum dükkana 😊
Hissettiğim ve sizin dedikleriniz dogruymus oglusum olacakmis

O doktora da tahminde bulundurttun yaa maşallah sana😊😊 hadi hayırlı olsun

Maşallah sen beceriklisin. Ben yemek yapmayı bilmiyorm. Hazr yiyorm. Tahammülüm yok yemek yapmaya. Kendi yaptklarım da güzel olmuyor zaten. Bekarken alışmışm salata yiyip gezmeye... şimdi de yemek sepeti müdavimiyim. Arada da kayınvalidem gönderiyor yemek. Arada eşim yapıyor. Çocuk olunca ne yapcam ben ya😢😢 bi porsiyonda ona sipariş veririm heralde..

Alışıyor insan çocuk olunca, o sağlıklı şeyler yesin diye yapıyor insan

16+2 yim. Hani prenses olacaktim hani balayı olucaktı, hepsi yalan cıktı. Bulantı, kusma, ağızdaki iğrenç tat hiç bitmiyor, hiç geçmiyor. Birde kronik baş ağrısı eklendi.
Neden tatlı tatli geçmiyor şu süreç??? Yoruluyorum, isyan etmek değilde bnmde rahat geçse ya hamileligim🙏🙏

Yabancı bi videoda izledim 2. Trimesterda neler olup biter vucutta diye. 20. Haftada hamileligin balayına hosgeldiniz diyodu😄 20-26 arasını en rahat olarak anlatmış fiziksel acıdan

16+2 yim. Hani prenses olacaktim hani balayı olucaktı, hepsi yalan cıktı. Bulantı, kusma, ağızdaki iğrenç tat hiç bitmiyor, hiç geçmiyor. Birde kronik baş ağrısı eklendi.
Neden tatlı tatli geçmiyor şu süreç??? Yoruluyorum, isyan etmek değilde bnmde rahat geçse ya hamileligim🙏🙏
Yemin ederim ben de ayni seyi dusunuyorum, asla sikayet degil ama ben de artik rahat edeyim, canim bisi istesin de yiyim istiyorum, aksama kadar cok iyiyim aksam olunca bulantilarim basliyor :KK43:

22. hafta kalbini de incelemek için en uygun hafta diye biliyorum ben 18. haftada tekrar doktoruma gideceğim 3 hafta sonra da ayrıntılıya

O doktora da tahminde bulundurttun yaa maşallah sana😊😊 hadi hayırlı olsun

Alışıyor insan çocuk olunca, o sağlıklı şeyler yesin diye yapıyor insan
O da biraz zor oldu ama ablamin dedigi seyi soyledim pozisyonu uygunsa bugun söyleyebilir misiniz acaba biliyorum 16 dediniz ama cok merak ediyorum dedim yine illk 16 dedi sonra tamam gorurssm yinw soylerim dedi . Yuzdw elli elli dedi sonra söyledikten sonra ama sonra da dediki sen sordun ben söyledim erkek dedi tekrar bende ole deyince kesin dedim cunku gördüm dedi baya 10 dakka da bakti kimsw yoktu çünkü şansıma sirada bekleyen rahat rahat bakti 😁herkese soledik ama bakalm değişir mi bilmiyorum ama ins degismez cuma gunu yeni doktoruma gidicem onada sorucam

X