2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet benim cok yuksek cikti normalde normalken tiroid ilaci kullaniyorum ic hastalıkları takip ediyor ayda bir kan veriyorum
Benim 4.30 du sonraki ay 3.70 sonraki ay 2.70 e düştü t4 te düzeldi kendi kendine oldu ilaçsız. Dr takip edelim demişti. Düzeldi gerçekten.
Benim de tsh düşük, T3 değerim yüksek çıktı. Doktorum endokrine yönlendirdi, oradaki doktor şimdilik ilaca gerek duymadı, 10 gün sonra kontrole çağırdı.
Bebek için bi sıkıntı oluşturur mu bu durum diye bayağa telaşlandım ben de.

Benim de tsh düşük, T3 değerim yüksek çıktı. Doktorum endokrine yönlendirdi, oradaki doktor şimdilik ilaca gerek duymadı, 10 gün sonra kontrole çağırdı.
Bebek için bi sıkıntı oluşturur mu bu durum diye bayağa telaşlandım ben de.
Cok dusuk degil heralde ilac vermedigine gore . Bence ilac vermedigine gore promblem olmaz.ama bence kontrole git tekrar

Bunda erkek yazıyor.Oğlumda kiz diyordu.
Hmm yani tabi kesin değil sonucta çin takvimi ins tez zamanda ogrenirsin banada doktor yuzde vermedi kesinde demedi ama gordum deyince ben de kesin diye düşünüyorum bayadie bekliyorum meraktan catliyordum 13+4 dw ilkkez bisiy dedi cuma yeni doktorumla tanisip onada sorucam . Seninde kontrolde soyleyeblr bence ne zmn kontrol

Hipertiroit çıktı bende. Zehirli guatr. İlaç verdi. İlacı 10 gün alıp bıraktm. Tekrar bi tahlil verceğim. Hamilelik troiti de olabilir diye.
Bana da doktor hamilelikten olabileceğini söyledi, 10 gün sonra tekrar kan testi yapılacak, sıkıntı devam ederse ilaca başlayacağını söyledi.

Hmm yani tabi kesin değil sonucta çin takvimi ins tez zamanda ogrenirsin banada doktor yuzde vermedi kesinde demedi ama gordum deyince ben de kesin diye düşünüyorum bayadie bekliyorum meraktan catliyordum 13+4 dw ilkkez bisiy dedi cuma yeni doktorumla tanisip onada sorucam . Seninde kontrolde soyleyeblr bence ne zmn kontrol
Yarın kontrol.1ay oldu.Hem bebisi merak ediyorum.Hem cinsiyeti.Bakalim ne diyecek.

Bu 3.çocuğum olacak inşallah, 2 kızçem var, cinsiyet için çok meraktayım ben de ama eşim gitmeme izin vermiyor salgından dolayı. Erzurum’da yaşıyoruz ve vaka o kadar fazla ki.
10.haftamda eşim pozitif çıktı ve çok korktuk bebeğe bir şey olur diye, çok şükür şu an iyiyiz.
Sizler de çok dikkatli olun anneler, hastaneye asla maske, siperlik ve eldiven takmadan gitmeyin lütfen 🙏

Bu 3.çocuğum olacak inşallah, 2 kızçem var, cinsiyet için çok meraktayım ben de ama eşim gitmeme izin vermiyor salgından dolayı. Erzurum’da yaşıyoruz ve vaka o kadar fazla ki.
10.haftamda eşim pozitif çıktı ve çok korktuk bebeğe bir şey olur diye, çok şükür şu an iyiyiz.
Sizler de çok dikkatli olun anneler, hastaneye asla maske, siperlik ve eldiven takmadan gitmeyin lütfen 🙏
Eşinizden size bulaştı mı peki :KK43:

12hafta 3gun olcam yarın tabi bebek ileride geride gitme durumu yoksa.
O zmn bisiy demeyeblr ya desede net olmaz bende 12+4 de gittim gecen hafta doktor bakamam baksamda yanlis olur 16 dan once olmaz dedi bakmamisti bile . Bu hafta yine cekinerek sordum yine 16 dedi yine gorurswm derim dedi de ole söledi onada oran sorunca yine kızdı. 12 de gormek cok zormus 14 de filan soluyolar genelde burdaki arkadaslrinda 13 yada 14 de dediler hep tahmin edermi bilmiyorum ama beklemekten başka yol yok cnm bende haftalardır catliyordum meraktan bugünde hic umidim yoktu ama hayret ettim .13+4 dw sonunda doktordan bisiy duyabildim . Darisi sana

Canm benimde iki kızım var 3.cü ne diye herkez benden meraklı 🙃

O zmn bisiy demeyeblr ya desede net olmaz bende 12+4 de gittim gecen hafta doktor bakamam baksamda yanlis olur 16 dan once olmaz dedi bakmamisti bile . Bu hafta yine cekinerek sordum yine 16 dedi yine gorurswm derim dedi de ole söledi onada oran sorunca yine kızdı. 12 de gormek cok zormus 14 de filan soluyolar genelde burdaki arkadaslrinda 13 yada 14 de dediler hep tahmin edermi bilmiyorum ama beklemekten başka yol yok cnm bende haftalardır catliyordum meraktan bugünde hic umidim yoktu ama hayret ettim .13+4 dw sonunda doktordan bisiy duyabildim . Darisi sana
Yarın iyi olduğunu duysam yeter.BI de bi tahmin fena olmaz hani.Oglumu tam bu haftada öğrendik ama o hemen gösterdi.

Kizlarys doktor ense kalinligiyla nazal kemigine bakamamis bakamadi o kdr para verdim . Ikilide risk oranı duusk ama yeni doktora solesem bakarmiki

Bu gün devletteki doktor yüzde doksan erkek dedi. Akşamda özel deki doktoruma sonuçları mi götürdüm. Bi bakalım bebeğe dedi ve oda büyük ihtimal erkek dedi. Kesin mi dedim kesin diyemem dedi. 14 hafta 4 günlük ondan herhalde. Arkadaşlarım sorup duruyor o yüzden sordum dedim. Erkek dersin dedi...

😊😊😊 Yanılma olur mu daha bilmem

Ben de kasıklarımda minik hareketler hissediyorum karnımın değişik yerlerinde de oluyo bu ikinciler daha çabuk hisseder derler senin de mi ikinci canım
Hayır ilk bebek ama sanırım kilo verdiğimden dolayı sanırım 😇

Bu gün devletteki doktor yüzde doksan erkek dedi. Akşamda özel deki doktoruma sonuçları mi götürdüm. Bi bakalım bebeğe dedi ve oda büyük ihtimal erkek dedi. Kesin mi dedim kesin diyemem dedi. 14 hafta 4 günlük ondan herhalde. Arkadaşlarım sorup duruyor o yüzden sordum dedim. Erkek dersin dedi...

😊😊😊 Yanılma olur mu daha bilmem
Bncede erkek . Erkekde pek degismez diyolar

X