2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın Arkadaşlar bende geçen hafta ctesi gittim cinsiyete kesin kız denildi ama yarin tekrar gidicem bazen yanılma oluyor çünkü malum inslalah hayırlısıyla kız olsun istiyoruz çünkü 16 aylik birde oglum var ama en onemlisi sağlık ☺️ Bu arada İstanbulda olanlar varmi hangi hatahaneye gidiyorsunuz?

Günaydın Arkadaşlar bende geçen hafta ctesi gittim cinsiyete kesin kız denildi ama yarin tekrar gidicem bazen yanılma oluyor çünkü malum inslalah hayırlısıyla kız olsun istiyoruz çünkü 16 aylik birde oglum var ama en onemlisi sağlık ☺ Bu arada İstanbulda olanlar varmi hangi hatahaneye gidiyorsunuz?
Ben Pendikteyim. Medipol hastanesine gidiyordum ama eşimi almıyorlar birde doğum ücretlerinde nerdeyse ayda artırma oluyor bende eşimin arkadası şifaya gidiyormus hem eşini alıyorlar hemde uygun baya oraya başlamayı düşünüyorum buarada Tuzla devlet hastanesine de gitmeye başladım testler için.

Merhaba! Bende proluton igne kullaniyorum 3gunde 1 ve progestan igne ve fitil sabah aksam. Ve benim gebelik belirtilerim hic yok ne kasik da batma veya gogus dolgunlugu bulanti hic bi belirtim yok. Acaba bu ignelerden mi bilmiyorum sizde de boyle birsey var mi ?
kaç haftalık hamilesiniz?gebelik belirtileri herkeste eşit ve aynı olmaz sıkmayın canınızı

5+4 civari olmasi lazim bi kac gun hafif batma oldu goguslerimde ve duygusalasma oldu onlar da kayboldu.
Aaa cok yenisin hiç aklına kötü şey getirme benim 10.hftaya kadar doğru düzgün belirtim olmadı kasik ağrım dışında.10.haftada mide bulantım oldu çok az ve göğüslerim çok fena oldu şimdi yavaştan hafifliyo 🙈belirtiler .Kendinizi strese sokmayın ben ikiz hamile olmama rağmen çok rahat atlattım 3 ayımız bitmek üzere 3.aydan itibaren de zaten belirti vs kalmiyomus fazla

Aaa cok yenisin hiç aklına kötü şey getirme benim 10.hftaya kadar doğru düzgün belirtim olmadı kasik ağrım dışında.10.haftada mide bulantım oldu çok az ve göğüslerim çok fena oldu şimdi yavaştan hafifliyo 🙈belirtiler .Kendinizi strese sokmayın ben ikiz hamile olmama rağmen çok rahat atlattım 3 ayımız bitmek üzere 3.aydan itibaren de zaten belirti vs kalmiyomus fazla
Ay ne guzel rabbim saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin. Daha once 2 dusugum var o yuzden evham yapiyorum surekli birsey olcakmis gibi. Kasik batmasi olsa yine diyecem bi belirli var hersey yolunda :)

Ay ne guzel rabbim saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin. Daha once 2 dusugum var o yuzden evham yapiyorum surekli birsey olcakmis gibi. Kasik batmasi olsa yine diyecem bi belirli var hersey yolunda :)
Allah esirgesin canım sıkma canını kan pihtilasma sorunun olabilir iki kaybın varsa.
Çok teşekkür ederim tüp bebekle hamileyim yıllardan sonra Allah'ım hepimize sağlıkla vaktinde doğum nasip etsin belirtilere takılma lütfen inan kişiye ve bebeğe göre değişiyo hersey

Allah esirgesin canım sıkma canını kan pihtilasma sorunun olabilir iki kaybın varsa.
Çok teşekkür ederim tüp bebekle hamileyim yıllardan sonra Allah'ım hepimize sağlıkla vaktinde doğum nasip etsin belirtilere takılma lütfen inan kişiye ve bebeğe göre değişiyo hersey
Kan pihti icin igne verdi canim. Bize de tup Bebek dediler kalitesiz yumurta yuzunden. Evet canim rabbim isteyen herkeze bu mutlugu yaparsin. Amin insallah canim

Tüh verdik bile bir kısmını 😪
Kızımda perinatolog baktı devlette 1 tl bile ödemedim canım yani bir de ilgiliydi sormak istediğin birşey var mı falan dedi ben sormadan cinsiyetine bakmıştı tam emin değilim kordonu var ama pipi de göremedim demişti o ayrı mesela kızım 6 bucuk ay kordonu bacak arasından bırakmamıştı 😅

Kan pihti icin igne verdi canim. Bize de tup Bebek dediler kalitesiz yumurta yuzunden. Evet canim rabbim isteyen herkeze bu mutlugu yaparsin. Amin insallah canim
Yani şuanki gebeliğiniz tüp bebek mi?tüp bebekte hertürlüönlem alınıyo gebeliğiriske atmamak için

X