2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Yok doktorum oyle bir kesinlik sunmadi ama onlar varsa iyi ama yinede ikiliyi yaptirip yaptirmamak sana kalmis dedi ben yaptirmadim kagit imzalattı ok dedim.Allahima hamdolsun sağlıklı oğlum.icini ferah tut bence en guzel günlerin nolur evham yapma.bol dua et.ALLAH sağlıkla sihhatle kucağımıza aldırsın evlatlarımızı 🤲🤲🤲🤲
Doktorlar kesinlikle sorumluluk almiyorlar yarin birgun allah korusun bisi cikarsa ben sana dedim sen yaptirmadn diye garantiye almak icin kagit imzalatiyolar demekki boyle sorunlar oldu zamaninda.
Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

Yaa bunu öğrendiğim iyi oldu bende içmeliyim o zaman günde 2 litre içiyorum ama benim gene sarı 😅
😂 Canım ben de çok içiyorum sanıyodum ama hesaplamamıştım meğerse ben de 2lt civarı içiyomuşum birkaç gündür 3lt tamamlıyorum hem idrarım beyaz hem bebişim için vicdanım rahat miniş rahat hareket etsin iki büklüm kaldı zavallı 😇

Eve henüz geldik.herkese çok teşekkür ederim.Dualariniz ve iyi dilekleriniz icin.Belki birbirimizi görmedik ama gerçekten çok guzel bi grup olduk.
Hiç bi belirti olmadan 2hafta önce durmuş hemde kalbi.Dr.a gittikten 1hafta sonra.
Once sanci verdiler.Kürtaj yaptı ama anesteziyle.Bebek büyük olunca riske atamadı.Genetik test de yapılacak.
Bugünü hiç böyle düşünmemiştim.Kalbim çok aciyor.Dayanamiyorum.Son ana kadar defalarca istedim bakalım tekrar diye.Bugun beni bıraktı meleğim. :KK43:
O duyguyu bilirim en son doppler cihazına koyduklarında belki atar kalbi diye dua etmiştim ama maalesef ordaki karar da kürtaja bağlanmıştı ama doktorum dedi sağlıksız bir bebek sağlıklı bünyede tutunamaz çünkü vücudumuzun savunma mekanizması var onu bi şekilde dışarıya atmak ister. Rabbim içine bi su serpsin 🤲

Eve henüz geldik.herkese çok teşekkür ederim.Dualariniz ve iyi dilekleriniz icin.Belki birbirimizi görmedik ama gerçekten çok guzel bi grup olduk.
Hiç bi belirti olmadan 2hafta önce durmuş hemde kalbi.Dr.a gittikten 1hafta sonra.
Once sanci verdiler.Kürtaj yaptı ama anesteziyle.Bebek büyük olunca riske atamadı.Genetik test de yapılacak.
Bugünü hiç böyle düşünmemiştim.Kalbim çok aciyor.Dayanamiyorum.Son ana kadar defalarca istedim bakalım tekrar diye.Bugun beni bıraktı meleğim. :KK43:

arkadaşımında 4.5 yıl önce başına geldi maalesef çok ağladı çok üzüldü ama 6 ay sonra tekrar hamile kaldı şimdi çok tatlı 3 yaşında bir kızı var.Onun doktorları da aynı şeyi söyledi sağlıksız olduğunu üzülmemesi gerektiğini.. ama tabi anne Yüreği şimdi geriye dönüp baktığında neden o kadar ağladığına kendini yıprattığına anlam veremiyor. Düşükten sonra çabuk hamile kalınıyor. O ilk düşen için 2 yıla yakın uğraşmıştı. Kıza 6 ay sonra kaldı. Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın 🌻

Geçer degilmi.Kalbim çok acıyor.Biz hazırlığına bile başlamıştık.Hala elim karnıma gdiiyor.Sonra ağlarken buluyorum kendimi.Artik yok ki orda diyorum.
Çok şükür bir evladın var canım çocuğun da oluyor yine olur Allahın izniyle neler geçiyor hayatta elbet geçer canım rabbim ferahlık versin

arkadaşımında 4.5 yıl önce başına geldi maalesef çok ağladı çok üzüldü ama 6 ay sonra tekrar hamile kaldı şimdi çok tatlı 3 yaşında bir kızı var.Onun doktorları da aynı şeyi söyledi sağlıksız olduğunu üzülmemesi gerektiğini.. ama tabi anne Yüreği şimdi geriye dönüp baktığında neden o kadar ağladığına kendini yıprattığına anlam veremiyor. Düşükten sonra çabuk hamile kalınıyor. O ilk düşen için 2 yıla yakın uğraşmıştı. Kıza 6 ay sonra kaldı. Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın 🌻
Bunda bizim de oğlum 2yasindayken istedik.1bucuk yil sürmüştü.Cok sevinmiştim.Uzulmemek imkansız.Hic beklenen bisey değil ki.Cok tesekkurler.

Geçer degilmi.Kalbim çok acıyor.Biz hazırlığına bile başlamıştık.Hala elim karnıma gdiiyor.Sonra ağlarken buluyorum kendimi.Artik yok ki orda diyorum.
O kadar üzüldüm ki okuyunca. Allah sabır versin, eminim hayırlı sağlıklı bir evlat daha nasip olacak size. Lütfen kendinizi çok üzmeyin, allah diğer yavrunuzu size bağışlasın

Teşekkür ederim amin 🙏🏼 artık listeye yazabilirsin cinsiyeti 🥰
Yazmıştım bile 🤭
Geçer kuzum geçer. Oğluna sarıl ondaN destek al. Allahım ona hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inşallah

Gecer canim, gececek.. Basina gelmeyenin anlayacagi bir duygu degil buyuk ihtimal.. ama sukurler olsun ki bir cocugun var, o 1 cocuga kavusmak icin senelerini verenler var.. Allah ona saglik versin, hem denersiniz bi daha yine olur🙏🏻 Sagliksiz olmasaydi vucudunda yerlesirdi buyuk ihtimal, kendini uz ama yipratma.. duygusal olarak dolusun ama mantikli tarafini da unutma🙏🏻 Allah dagina gore kar verirmis.. tez zamanda gecsin icinin sancisi..

Geçiyor cnm zaman gerçekten herseyin ilacı. Neler hissettiğini cok iyi anlıyorum tam bir yıl önce bende ayni şeyi yaşadım hic geçmeyecek zannediyorsun icinde yasarken ama geçiyor. Bizimki 7 yıl sonra tüp bebekle gelen bir bebekti ve bıraktı bizi. Allah evladına sağlık versin yine olur inşallah bebeğin

Seni cok iyi anlıyorum benımde ılk hamılelıgım 21. Haftada sonlandı cok acıyor evet gecmıyor da hıc acısı bı yerde tasıyorsun onu hep Allahm yardımcın olsun dualarım senınle . Ama dinecek zamanla, suan ne desek boş,

inanki geçiyor diğerini kucağına aldığında. O düşenin yaşıtı çocuklar gördüğümüzde Hep benim aklıma geliyor ona söylüyorum bak bu kadar olacaktı diye. Ben demesem o farkına bile varmıyor. Geçiyor derken unutmuyordur muhakkak ama geçiyor

Allah sabır versin kardeşim allahım hiçbir anne ve anne adayına evlat acısı yaşatmasın. :dua: :KK61:

Paylaşabildim mi bilmiyorum ama, adam konuşmanızı kısa tutun, çantanıza koyuyorsanız telefonu karnınıza yakın tutmayın diyor.
benim uyku dışında hep elimde😣
Uyurken de baş ucumda 😔

Günaydın kızlar gebelik belirtileriniz geçti mi?12.haftamdayım bayağı azaldı belirtiler.Zaten çok ağır şeyler yaşamadım rahat geçirdim süreci.Sanırım 3.ayın bitiminde kalmıyomuş belirti vs.

X