2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aynen canım çok haklısın insan yükünü yıkmak istiyor süreç nasıl ilerleyecek görmek istiyor az kaldı Allahın izniyle
Aynen kuzum hayırlısıyla inşallah kavusucaz yavrularimiza 😊 senin de az kaldı nasil heyecanlı mısın?
Denizler biraz sakin oluyor demiştim canım benim oğlum da öyleydi 😁39 da sezeryanla aldık yoksa daha dururdu 😂
Doğsun acısını cikarticam ben ondan içi sıkılıyor insanin bu kadar sakinlikten 😄😄

Sanirim en sona neysol neysol ben ve @Birdilimkek kalicaz 😂😂😂 siz 40 o cikti derken sanci falan konuşucaz 😂😂
Bende sizle aynı durumdayım hatta bebeğim ters nisan anneleri geneli sezeryan ben guya 19 nisanda 40im dolcak mayis 2.haftası 42 bitecek .

diger çocuğum 39+6 da geldi buda sanmıyorum millet 40ini cikarcak ben hala hamile. Yetişecek bi yerimz yok dursun bakalim

Bende sizle aynı durumdayım hatta bebeğim ters nisan anneleri geneli sezeryan ben guya 19 nisanda 40im dolcak mayis 2.haftası 42 bitecek .

diger çocuğum 39+6 da geldi buda sanmıyorum millet 40ini cikarcak ben hala hamile. Yetişecek bi yerimz yok dursun bakalim
Insan sabırsızlanıyor canım dedigin gibi bir yere yetismiyoruz saglikla gelsinler de gerisi gecer gider 🥰🥰

Insan sabırsızlanıyor canım dedigin gibi bir yere yetismiyoruz saglikla gelsinler de gerisi gecer gider 🥰🥰
Gel sarılıp ağlayalım okadar iyi anlıyorum ki o sondaki yetişmiyoruz lafı okadar zor psikolojim bozuldu aha milletin kaldı surda25 30 günü benim daha 50 yarın 🤣🤣🤣🤣🤣

Inşallah sağ saglim hayırlı doğumlarımız olur

Gel sarılıp ağlayalım okadar iyi anlıyorum ki o sondaki yetişmiyoruz lafı okadar zor psikolojim bozuldu aha milletin kaldı surda25 30 günü benim daha 50 yarın 🤣🤣🤣🤣🤣

Inşallah sağ saglim hayırlı doğumlarımız olur
Valla ağlarım zaten bahane arıyorum 😂😂😂 benim de güya 4 gun kalmış oyle yazıyor takvimde😄 hic takılmicam artik gun üzerinden dusunmicem bak sen ne güzel en baştan biliyorsun gec geleceğini hazırlıyorsun kendini böyle devam et 😄😄

Kizlar benim gogus ucum hic yok hatta cökuk gibi boyle olanlar nasi emzirdi acaba cok endiseliyim emzirememkten cok korkuyorm

Bugün doktor tekrar muayene etti bir parmak açıklık varmış, bebeğim yine önden gidiyor ama bu hafta fazla kilo almamış Allah'tan, 3580 gram olmuş, doktor bu hafta içinde doğar büyük ihtimalle dedi. İnşallah bu hafta doğar ben çok zorlanıyorum artık, nefes alamaz oldum, stres de yapıyorum, sağ salim doğursaydım bi 😌

Of kızlar sormayın doğum arefesinde basurum çıktı doktor kan hapı vermişti o yaptı sanırım gece uyuyamadım hiç dua edin geçsin 😔
Kantaron yağı sür sürekli. Gün içerisinde 4 5 defa, yatmadan önce. Her tuvalete gittiğinde. Yani çiş bile yapsan sür :))

Bugün doktor tekrar muayene etti bir parmak açıklık varmış, bebeğim yine önden gidiyor ama bu hafta fazla kilo almamış Allah'tan, 3580 gram olmuş, doktor bu hafta içinde doğar büyük ihtimalle dedi. İnşallah bu hafta doğar ben çok zorlanıyorum artık, nefes alamaz oldum, stres de yapıyorum, sağ salim doğursaydım bi 😌
Maşallah kuzuya, hadi hayırlısı. Doğurursun merak etme çok az kalmış zaten annesi 🥰🥰 ben de çok zor dayanıyorum gerçekten ama diyorum neyse kalsın biraz daha, çıktıktan sonrası daha zor 🙈😂

Karnimin içinde durmuyo ama 😂😂 oturamıyorum yatamıyorum uyuamıyorum yediğim hıc bişeyin tadı yok akşam yemek yemeyi özledim

Doğunca mecbur gececek bu duygular 😂😂
Bende hamilelikte en çok baharatlı yemekler yemeyi özledim 🤪🤪🤪

Pazartesi sezaryenle doğum gerçekleşecek inşallah 🤲🤲🤲 Son kontrollerimi yapıyorum 😅 henüz heyecan yok gibi ama pazar günü nasıl sabah olacak bilmiyorum 🤷‍♂️ ☺️

Kantaron yağı sür sürekli. Gün içerisinde 4 5 defa, yatmadan önce. Her tuvalete gittiğinde. Yani çiş bile yapsan sür :))
Sağol canım kremlerimi sürüyorum zeytinyağ da sürdüm yavaş yavaş fayda ediyo tamamen geçmedi kantaron var mı evde bakıcam

Bugün bizim de kontrolümüz vardı. 37+3 teyiz. Herhangi bir doğum emaresi yok. Sanırım yine 41 i görürüz diye düşünüyoruz 🙈
Oğluşum 3050 gr, 50 cm olmuş.
Doğum için 40 ı beklemek istemiyorsan yürüyüş ve egzersizleri artır dedi doktorumuz.
Şimdilik beklemedeyiz :)

Of kızlar sormayın doğum arefesinde basurum çıktı doktor kan hapı vermişti o yaptı sanırım gece uyuyamadım hiç dua edin geçsin 😔
Cok geçmiş olsun canım bana bugun doktor tüm ilaçları biraktirdi kabizlik sorunum oldugu için kan ilacını bile içme dedi sende konus istersen bir mahsuru yoksa alma kan ilacını. Sonuna geldik bide basurla uğraşma.

4 günlük olduk resmen gece kuşu gündüz zorlamıyor beni ama gece tam bir kabus 😅 1:50den başladı 7:20 de ancak tam olarak uykuya daldık 🤦🤦
Anestezinin etkisini hala atlatamadım baş ağrısı beni çok zorluyor o geçerse daha iyi olacak bir yandan emziriyorum bir yandan kızı uyutuyorum ikiye bölündüm 🙈

X