2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Normal rapor alınca da 32 den snra doğum iznine mi giriyor bu çok kötü oldu işte cidden çok saçma 2 aylık bebeği ben nasl bırakıp giderm
32. hafta kadın doğumdan çalışabilir raporu alıyorsunuz ancak kovid izni olduğu için cb kararnamesiyle çalışamadığınız için işe gitmiyorsunuz ve 5 hafta doğum sonrasına ekleniyor. Doğum sonrası izin 13 hafta oluyor.

konuyla ilgili link:

Cidden herşey ateş pahası Allah asgari ücretle geçinenlere yardım etsin benim de gebelik riskli üç gün çalıştım bugün yine erken çıktım iyi degilm ağrılarım çok rapor alcm büyük ihtimal eğer 32. Haftayı görürsem sağlığım el verirse giderm. Bebislerimiz sağlıkla gelsin de gerisi boş

Sende haklısın canım pandemi sürecinde bunu anlamış olduk, insanın azcık ayrı kalınca tamamül seviyesi artıyor. İki insan yüzü görmek farklı Bi muhabbet yapmak. Senin ikiz bide ya valla Allah sabrını artırsın canım benim ben tekine zor bakıyordum umarım ikiz çok zordur gece uyandığımda bebek küçükken Allahım ikizi olanlar ne yapıyor acaba ben birine zor yetiyorum diye düşünürdüm. Ya aslında bu babalarda da var gerçekten sanki bize ait birşey. İşlerine gelince bizim işlerine gelince onların çocuğu. Babalar biraz daha yükümüzü paylaşsalar belki çok daha iyi olacağız, seni bulaşık yıkamaktan ve diğer işleri yapmaktan mutlu olur hale getirmiş ne kadar üzücü Twitter da etiket açacağım az kaldı. Feminizm yükleniyor

Aaaa gerçekten miii, bu harika bir haber yaa bilmiyordum bak iyiki yazmışsın. Yanlış bilgilendiriyordum arkadaşları

İnşallah sağlıkla gelsin miniğim kuzu amiiin,

Kızlar nasılsınız burun kanaması için yazan çok olmus cevap veremedim Bayadır migren ağrısı yorgunluk uyku hali güzel mesajalrınız için teşekkür ederim nasılsınız ayrıntılılar güzel geçmiş sağlıkla gelsin miniklerimiz İnşaAllah benim minnoş da baya hareketlendi hiç durmuyor MaşaAllah yemekten sonra içerden pıtpıt vuruyor burdayım anneee diyo

Bende yarın gidicem randevuma inşallah gösterir bizimki de yüzünü bugün özel yaptırdığım hastane çıkışı geldi o kadar güzel ki yaaaa
Fotoğraf atabilir misin kuzum ya ne kadara yaptırdın bende ismine özel bı hastane çıkışı yaptırmak istiyorum sadce muslin aldm kuzuma şimdilik

Cb kararnamesiyle belirtilen idari izin 32. Haftaya kadar yalnız. İzinli olmuyoruz yani 32den sonra. Çalışabilir raporu alırsak işe dönmek durumundayız.

Ilk destek benden :))

Benimde öyle bir denk geldi ki sömestre girdiğimizde 24. Haftada oluyorum.ardından 32de izne ayrılıcam dönüşümde de haziran sonu oluyor yaz tatili geliyor. Ona rağmen eylülde 4 aylık olacak ve ücretsiz izin alsam bi dert almasam ayrı dert. Alırsam norm fazlası oluyorum, almazsam bakıcıya bırakamayacak kadar küçük gidişata bakacağım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…