2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Ayyyy hafi gözün Aydın canım darısı bizlere 🤩🤩🤩🤩 ben de yarın doktora gidicem bakalım şeker yüklemesine bizimkisi ne durumda 🥰🥰🥰 nst ye ne zaman alıyorlarmıs bişe söyledi miiiii
Nst zamanıyla ilgili bir şey demedi ama galiba 30dan sonra başlıyordu canım
Sen de güzel haberlerle gelirsin inşallah 😍

Gözün aydın canım çok sevindim maşallahhh 🤗❤️

Kuzum ben normalde makyaj yapardım ama şimdi bı kalem bazen eyleynr bb krem suruyorm ruj bı kaç defa sürdüm ama kimyasal ya bebeğe zararlı diye surmemeye çalışıyorum

Ay kızlar gözünüzü seveyim şu Mop pro indirme girerse haber verin bebiş olmadan almam lazm eşimin kılı tüyü çok süpürge de zor oluyo bide çalışan olunca daha zor insallah alırım bnde 🤗
Ben ruj çok nadir kullanıyorum canım

canım peki eşine annen böyle böyle yaptı diye anlatmadın mı
Anlattım tabi canım
Zaten o yaptığını fark ettiğimde eşim de yanımdaydı o da gördü yani.
Eşim annesini çok iyi tanıyor, bıkmış artık ona laf anlatmaktan.
Ben de o üzülmesin diye sustum bugün, tam lafın yeri geldi de işte eşimin hatrına bir şey demedim, odadan çıktım bir şey dememek için.

Maşallah artık iyice büyüyorlar 😍 1 kiloya yaklaşmış.
Benim doktorum da şeker yüklemesi yapmayacak açlık tokluk şekerine bakıp bir de bi kaç kriter daha var onlara bakacakmış. Açlık tokluk şekeri bildiğimiz gibi damardan kan alınarak mı bakılıyor ?
Evet canım damardan alınıyor. Önce aç alıyorlar, kahvaltıdan bir saat sonra da tokluk için alıyorlar.
İnşallah senin de sorunsuz geçer 😇

Güzel haberler almana sevindim canım 😍
Plesanta yukarı çıkmış mı onla ilgili ne dedi
Kanama alanı kalmamıştı artık değil mi
Kuzum çok şükür kanama alanı kalmamış bebeğin eşi asagda hala ama rahim ağzını kapatmıyo doktor zamanla çıkar inşallah dedi 🤗❤️ çok teşekkür ederim canım benim

Maşallah kuzucuğa🧿 bende bir iki gün içinde şeker testi yaptıracağım inşallah, sorunsuz atlatırız🙏🏻Hatırlarsanız bebeğin suyu üst sınırda çıkmıştı dr diyetisyene yönlendirdi. Dün diyetisyene gittim bugün onun verdiği listeyle kahvaltı yaptım, çok mutsuzum😁
Zamanla alışırsın inşallah Canım 🙈
Ne yedin kahvaltıda
İnşallah şeker testini de sorunsuz atlatırsın

Anlattım tabi canım
Zaten o yaptığını fark ettiğimde eşim de yanımdaydı o da gördü yani.
Eşim annesini çok iyi tanıyor, bıkmış artık ona laf anlatmaktan.
Ben de o üzülmesin diye sustum bugün, tam lafın yeri geldi de işte eşimin hatrına bir şey demedim, odadan çıktım bir şey dememek için.
ahh ahh sustukça bu kadınlar kendilerini bi halt zannediyorlar benimkide beni çıldırtıyor resmen yazık ben sessizim eşimde benden sessiz bulmuş bizim gibisini üstümüze geldikçe geliyor kadın ya napacağımı bilemiyorum hergün başka birşey öğreniyorum ama benim eşimin de iyi niyeti belki öyle demek istememiştir yada sen yanlış anladın yadaaaa boşver aşkım der ne annesine nede bana bir çare bulamadı

Ben şeker yüklenince fena oldum ya, ne iğrenç bir şeymiş 🙄, benimki de dün 650 gramdı, sağlıkla büyüsünler inşallah 😊
Amin canım hepsi sağlıkla büyüsün gelsin inşallah 😇
Bu şeker yüklemesi eskiden daha fenaydı ya, hala öyle yapan var mı bilmiyorum. Ben üniversitedeyken bir toz veriyorlardı onu küçük su şişesine koyup içiyordum. O tam şekerli su gibi tadı iğrençti, içtikçe midem bulanmıştı.

Ama kızıma hamileyken şekerli gazoz gibi bir şeydi, içimi daha kolay olmuştu ve çok baymamıştı.

Kuzum çok şükür kanama alanı kalmamış bebeğin eşi asagda hala ama rahim ağzını kapatmıyo doktor zamanla çıkar inşallah dedi 🤗❤️ çok teşekkür ederim canım benim
Rahim ağzını kapatmaması çok iyi canım sevindim.
Raporusun zaten, dinlen bol bol, doğuma kadar çıkar inşallah ❣️

ahh ahh sustukça bu kadınlar kendilerini bi halt zannediyorlar benimkide beni çıldırtıyor resmen yazık ben sessizim eşimde benden sessiz bulmuş bizim gibisini üstümüze geldikçe geliyor kadın ya napacağımı bilemiyorum hergün başka birşey öğreniyorum ama benim eşimin de iyi niyeti belki öyle demek istememiştir yada sen yanlış anladın yadaaaa boşver aşkım der ne annesine nede bana bir çare bulamadı
Hiç de iyi niyetli değiller valla cin gibiler.
İşlerine gelmeyince saf yaşlı kadın numarası yapıyor ama akılları her türlü fenalığa basıyor.
Benim kaynana öyle bariz laf söylemez, eşime de bir şey diyemez ama böyle sinsi sinsi hareket eder.
Valla kim kimi haksız yere üzüp ağlatıyorsa daha fena olsun

Şeker yüklemesi yaptırdım gayet iyi geçti ilk önce 50 gr içecek Bi şişirdi beni ama mide bulantısı filan olmadı değerlerim de normal aralıkta çok şükür bunu da atlattık
Gecmis olsun🌸 Ben de bu ay sonunda yaptiricam. Cekincelerim vardi doktora sordum onemli yaptirman dedim. Iki dilim kek yemekle ayni dedi👀 bakalim..

Rahim ağzını kapatmaması çok iyi canım sevindim.
Raporusun zaten, dinlen bol bol, doğuma kadar çıkar inşallah ❣️
İnşallah kuzum benim aynen raporum var hala dinleniyorm ne kadr sukretsem azdır bugünleri görmeyi hayal bile edemiyodum ❤️❤️🤗🤗 sende kaynanayi yolla gitsin evin huzuru yerine gelir bı nefes alırsın 😂

Hiç de iyi niyetli değiller valla cin gibiler.
İşlerine gelmeyince saf yaşlı kadın numarası yapıyor ama akılları her türlü fenalığa basıyor.
Benim kaynana öyle bariz laf söylemez, eşime de bir şey diyemez ama böyle sinsi sinsi hareket eder.
Valla kim kimi haksız yere üzüp ağlatıyorsa daha fena olsun
aminnnnn benim bi kayınvalide birde elti var ikisinin kuyrukları birbirine değmiyor ben aralarında eziliyorum eltim kaynanama benim hakkımda başka bişe diyor eltime ben bunu sormuyorum sonra eltim çok samimi arayışını yapar ve kayınvalidemin benim arkamdan ne söylediklerini falan anlatır bende sinirimle kendimi yer dururum ama hala kimseye sesimi çıkarmadım allah bildiği gibi yapsın ikisini de

Kizlar geldimm 🥳 evet mesajda icerik silmek sebebiyle 24 saatligine uyari almisim 😁 daha da buraya fotograf filan koymam bitti 😁
Aslında fotoğraf paylaşımı için özel mesajlaşma grubu kurabiliriz
KirazHanim KirazHanim söylemişti ama cevap yazan olmamıştı.
Hem Doğumdan sonra bebişlerimizi de paylaşırız 😇

Insan oyle oluyo de mi? Bazen uzaklasmak istiyosun gebelikle ilgili konulardan. Bazen de kosa kosa buraya geliyo insan🤭🤭
Stres seviyemi artırıyor açıkçası sürekli konuşmak, düşünmek. Biraz kafamı rahatlatmam lazım dedim. Meditasyon gibi, her şeyin çok sorunsuz güzel olacağını düşünerek geçirmek istiyorum biraz. 🤗

aminnnnn benim bi kayınvalide birde elti var ikisinin kuyrukları birbirine değmiyor ben aralarında eziliyorum eltim kaynanama benim hakkımda başka bişe diyor eltime ben bunu sormuyorum sonra eltim çok samimi arayışını yapar ve kayınvalidemin benim arkamdan ne söylediklerini falan anlatır bende sinirimle kendimi yer dururum ama hala kimseye sesimi çıkarmadım allah bildiği gibi yapsın ikisini de
Hepsinden uzak dur canım boşver.
Ben eltimle çok iyi anlaşıyorum kardeş gibiyiz, kaynanam da bunu çekemiyor. Çünkü onun istediği bizi birbirimize kötülemekti dedikodu yapmaktı amacına ulaşamadı.
Küçücük aklıyla laf soktuğunu zannediyor ya deli oluyorum.
Sen de laf getirdiklerinde sustur ikisini de dinleme

X