2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Geçmiş olsun, inşallah güzel çıkar sonucun

Benim içtiğim de glikoz ve su karışımıydı. Soğuk şerbet gibi ilk defa içmediğim için normal geldi

Ben de size bir şey sorayım, şu bebek alışverişinde şubat indirimi yazmıştınız ya, o tüm bebek mağazalarında mı oluyor? Ve gerçekten etkili bir indirim mi oluyor?
E bebek joker babymall yapıyor sanırım. Bence anlamlı indirimler oluyor. Ben büyük ihtiyaçları hep şubatta alıyorum.
Şimdi eksiğim az ama yine şubat indiriminden alacağım.

Geçmiş olsun canım. Kendini strese sokmamaya, sonuç çıkana kadar başka şeylerle meşgul olmaya çalış. Umarım sonucun temiz gelecek

Sagol canim o konuda bi bilgim yok obur ay tekrar bakicak doktor sorarim o zaman. Evet sezeryan olursun buyuk ihtimal dedi banada

Benim içtiğim de glikoz ve su karışımıydı. Soğuk şerbet gibi ilk defa içmediğim için normal geldi
bu sene bana minicik rakı karafı gibi bir sürahide ılık limonata gibi bir şey getirdi görevli. Dedi ki oturup bunu beş dakika içinde bitirmeye çalışın. Kadın arkasını döndüğünde ben kafama dikmiştim. Bitti dedim. Kadın çok şaşırdı nasıl yani dedi :)

Hepimiz saglikla bebişlerimizi kucagimiza alalim inşallah. Kizlar ben evde surekli sekerimi ölctugum icin seker yuklemesi yaptırmadım, doktorumda tamam dedi. İlk defa bugun 1 saat sonra 150 çıktı şekerim biraz moralim bozuldu dikkat edicem bundan sonra bakalim nasil olacak sonuçlarim (

Evet doktorum söyledi normal doğurmak istiyorsanız sizde dikkat etmelisiniz.

E iyi yapmışsın bence ya, kafan rahat olur, zaten amniyosentez eskisi gibi korlulacak bişe değilmiş, gerektiğinde hemen yaptırmak lazım, ben inanılmaz evhamlı biriyim, fetal dna yaptırmıştım vaktinde. İnşallah hiç de bir skntı olmadığı haberini alacaksın

Son düzenleme:
E bebek joker babymall yapıyor sanırım. Bence anlamlı indirimler oluyor. Ben büyük ihtiyaçları hep şubatta alıyorum.
Şimdi eksiğim az ama yine şubat indiriminden alacağım.
O zaman ben de öyle yapayım canım, şubat ayı boyunca oluyor herhalde ve tüm marka ve ürünlerde mi?

O zaman ben de öyle yapayım canım, şubat ayı boyunca oluyor herhalde ve tüm marka ve ürünlerde mi?
Ebebek indirim günlerini paylaşıyor. Hangi markada veya hangi üründe ne zaman ne kadar indirim olacak belli olur yakında.
Planlı bir alışveriş yapmak için iyi fırsat bence.

Günaydın arkadaşlar. Tiroid ilacı kullanan arkadaşlar şeker yüklemesi yaptırdığınız gün ilacı içmediniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…