2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Her acil bakıyor ama kadın doğum olduğu için anlamıyorlar, acil kadın doğum uzmanı bulunduran da en azından ankarada hiç hastane yok, benim acil ihtiyacım oldu, en iyi 7-8 hastaneyi aradım kadın doğum doktoru yoktu, ama acil bir durumda kendi doktorumuz geliyormuş zaten hastaneye
Ankara A life hastanesinde nöbetci kadın doğum doktoru var benim kanamam oldugunda gece 12 de gitmistim

Ben hic almayi dusunmuyorum bu sekilde. Bi dunya ihtiyac var. Her gun parca parca almaktansa pahaliya gelsin napalim, gidip magazadan toptan alirim.
Bende ole yapıcam bir oyun parkı aldım daha 24. Hafta dayım 30 dan sonra hepsini toptan dusunmuyrm, hem az cok bebegınde kilosu vs belli olur yaz bebekleri cokta kıyafete gerek yok bol cıtcıtlı badi 👶

Kizlar merhaba bilen yorumlarsa sevinirim.aclik 86- 1.saat 200- 2.saat 120 -.burda diyabet der mi dr daha giremedim yanina cogunuz yaptirdiniz

Kizlar merhaba bilen yorumlarsa sevinirim.aclik 86- 1.saat 200- 2.saat 120 -.burda diyabet der mi dr daha giremedim yanina cogunuz yaptirdiniz
Geçmiş olsun canım. 1. Saat değerij yüksek çıkmış gibi 200 çok sanırım 🙁 tek değerin yüksek olması yetiyormuş teşhis için.

Kızlar bende bugün kontrole gittim. Doktor baktı 1300 gr olmuş bebeğim suyu herşeyi normal dedi şuan başı aşağıda inşallah ters dönmez o zaman kasıklarıma çok ağrı yapıyordu. 27+3 şuan aslında ama ultrasona göre 29w görünüyor dedi yine bu gittiğim doktorda doğumunu erkene alırız büyük ihtimalle dedi Nisan sonu olur dedi böyle şimdilik haberler güzel kızlar oğluşumda kıpır kıpır 32 de gidicem artık.

Canım valla bayağı fark ediyor bazı ürünler ama, yerinde olsam incelerim, ben birkaç tane alışveriş yaptım gayet kârlı oldu
Tabi aslinda bakinca iyi indirimler var ama ama alincak cok detay var,her gun bi parca almak soz konusu degil🙁 ama iyi bi parca denk gelirse alirim mecbur.

Ben aynen bu tarife uygun dagi gördüm, sen de bi bak istersen
Bakayim🌸

Ben de daha corap dahi almadim biraz daha bekleyim
diyorum

😁😁😁
Ben corap almistim😆 aslinda aldiklarimi bi yazsam ben de hatirlicam👀 ama eksigim de cok.

Ben düz incili bi tane aldım, hiç tarzım da değil ama belki canım ister dedim, takar mıyım şüpheli 😂
Gule gule tak🌸🤭🤭 takarsin, pozunu verirsin😌
Instagramda vs bakiyorum 130 dan basliyo taclar. Ben de abartiyi hic sevmem ama sade zarif bisey takmak istiyorum. Bi daha takmicagim seye de 130 150 tl vermek ne bileyim icimden gelmiyo.

Bende ole yapıcam bir oyun parkı aldım daha 24. Hafta dayım 30 dan sonra hepsini toptan dusunmuyrm, hem az cok bebegınde kilosu vs belli olur yaz bebekleri cokta kıyafete gerek yok bol cıtcıtlı badi 👶
Ben aslinda taa baslarda kiyafet almaya baslamistim. Bende de en temel seyler yok daha yatak araba oto koltugu ana kucagi bebek bakim urunleri vs

Ben 50 lik icmistim, 1 saat sonra 120 cikti. 75 ligi bilmiyorum🙄

Ben neler aldim,

O-3 ay badi tulum alt ust takimlar
0-6 ay badi tulum alt ust takimlar
Corap
Bir 10 lu bir 5 li hastane cikisi
Muslin ortu
Bir polar battaniye
Bebek bakim cantasi
Kuvet kova pasrapa
3 4 carsaf
Bir nevresim takimi
Ciftli yastik kilifi
Agiz bezi
Ter havlusu
Babynest
Biberon fircasi
Bir cift yumusak ayakkabi

Ay bu şeker olayı insanı kasıyor.
Gebelikte nasıl diyet yapılabilir ,mecbur olmak çok kötü bişey.aksine iştahımda en üst düzeyde.ama az önce bi saatlik şeker ölçümüm 189çıktı.halbuki tam doymamıştım bile 😫 sıkı diyet yapmazsam insilün yolu görüncek oy oyy 🤕sabırrr

Ben silveretto mu ne varmış ya, ondan aldım, mal gibi en pahalısından, umarım işe yarar 🙄, ben de hep bol giyinirim aslında, o zaman sütyen hiç dolgulu almayayım canım, sen dolgusuz mu öneriyorsun?
Benim aldığımın içimde ince sünger var işte sadece. Dolgulu, destekli vs çok rahatsız ediyor zaten emzirme sürecinde. Nbb nin dikişsiz diye geçiyor ondan almıştım. Ucuz da zaten 1 tane denemelik alabilirsin. Avent, mycey tarzı kalkanların bi avantajı var süt aktığı zaman içine toplanıyor belli bir miktara kadar akmıyor da. Ama sütü çok akan biri isen sık sık boşaltmak gerekiyor. Onun içine biriken sütleri bebeğe de içirebiliyorsun, zaten sık sık steril ettiğin için. Benim sütüm azdı pek akma vs olmazdı ama ona rağmen gün içinde 1-2 yemek kaşığı kadar süt birikirdi yine de.

X