2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Benim doktorumun paketi yok ona ve ekibine ayrı ödeme yapacağım. Hastane için de a/b/c planları var hangi haftada gelecek ona göre karar verecekmişiz. Sekreterine sordum hastaneelr için ortalama 4-5500 civarı ödeme çıkar dedi.

Gittiğim hastanede epidural uygulanıyormuş.
Bin tl fark ödüyorsun o yüzden ne fark var anlamamıştım. Ayrıntılı anlatmışsın teşekkür ederim.
Rica ederim canım , 1000tl farkı ödemeye değer.
Doğum yaptığını bile anlamayacaksın.
Benim malesef ikinci doğum spinal olmak zorunda,pandemi dolayısı ile bulundugum ilçede doğum yapmak zorundayım oyüzden epidural olamayacağı için çok üzgünüm.korkuyorumda biraz.nyse öyle yada böyle hertürlü ilk gün zor oluyor ,sağlıkla yanımızda olsunlarda🤲

Dogum İcin hastane arayısı ve fiyat alımına basladınızmı hanımlar yoksa daha erkenmı cunku pandemı den dolayı hergun fiyat degısıyor, izmirde olan varsa hastane paylasimı yaparsa sevınırım
Canım tınaztepe serkan güçlü 11.500 dedi doğuma.
Onun dışında kent hastanesi 18.500müş

Ben 13. Haftamdan beri İzmir Medical Parka gidiyorum. Doktorumdan da hastaneden de memnun kaldığım için doğumu orda yapmaya karar verdim. Sen özel muayenehaneye gidiyorsun sanırım. Yeni doğan yoğun bakım ünitesi olan bir hastane olmasına dikkat ettim ben. Bir de muayenelere babayı almalarına. 😄 önceki gittiğim hastane almıyordu çünkü.
Ben doğum teminatlı sağlık sigortası yaptırdım 3. Ayımda. Muayenelere para vermiyorum o sebeple. Doğumu da sigorta karşılayacak, ama meraktan geçen ay sordum 8100 lira doğum ücreti. Normal/ epidural normal/ sezaryen fark etmiyor.
Benımde ozel sıg karsıyalaycak ama yaklasık fiyatlar benzer ztn izmirde bir tek can sanırım sureklı arttıyormus fiyatları

Dogum İcin hastane arayısı ve fiyat alımına basladınızmı hanımlar yoksa daha erkenmı cunku pandemı den dolayı hergun fiyat degısıyor, izmirde olan varsa hastane paylasimı yaparsa sevınırım
Ben MedicalPark ta yapcağım. Doktorum orada zaten. O yüzden fiyatı hiç sormadık.

Bende arkadaşımın yaşadıklarına şahit oldugumdan 3haftalık gebe bile görsem hemen aman tansiyona dikkat diom 🤣olmıcaksada tansiyon yükseltcem 😂kalbini temiz tut canım stres zaten tetikliyo.inşallah olmaz busefer hiçbişeycik.
Çok şükür tuzsuz beslenme ve tansiyon ilacı ile 37ye kadar sıkıntısız gelmiştim kızımda. Aslında baştan tedbir ve takip ile kolay atlatılabilecek bişey ama ihmal olunca çok zor. Benim de arkadaşımın 1 kere bile tansiyonuna bakmamışlar kız erken doğum yapacaktı nerdeyse hastanede yattı günlerce, bebekte de ciddi gelişim geriliği olmuş

Ben medifema da yapacağım nasipse. Galiba 3 bin TL demişlerdi. 4 bin de olabilir emin olamadım soralı çok oldu.

Çok şükür tuzsuz beslenme ve tansiyon ilacı ile 37ye kadar sıkıntısız gelmiştim kızımda. Aslında baştan tedbir ve takip ile kolay atlatılabilecek bişey ama ihmal olunca çok zor. Benim de arkadaşımın 1 kere bile tansiyonuna bakmamışlar kız erken doğum yapacaktı nerdeyse hastanede yattı günlerce, bebekte de ciddi gelişim geriliği olmuş
Ay Allahım korusun tedbir önemli gerçekten..

Kentte gerek yok o ucrete kendımde kentte görev aldım Bı espırısı yok, max oda susuyorlar yada fotoğraf hepsı bu
Valla ben doğumdan çok memnun kaldım,oda süsleme falan fotoğraf istememiştim zaten.ama hemşireler inanılmaz profesyoneldi hele emzirme hemşiresi vardı hala anarım zaman zaman.bütün personel öylemiydi bilmiyorum ama anestezistten oda personeline kadar çok memnun ayrılmıştım.ama şimdi okadar para vermem çok fazla gerçekten.

Valla ben doğumdan çok memnun kaldım,oda süsleme falan fotoğraf istememiştim zaten.ama hemşireler inanılmaz profesyoneldi hele emzirme hemşiresi vardı hala anarım zaman zaman.bütün personel öylemiydi bilmiyorum ama anestezistten oda personeline kadar çok memnun ayrılmıştım.ama şimdi okadar para vermem çok fazla gerçekten.
Aynen o fiyata göre cok dıger yerdekılerını bılmıryrm ama malesef trde bu sorun var 24 saat nobrte gidiyoruz cokta hizmet beklememek gerek ebe gelen Bı ye rolsa lafı aslında cınarlı k adn dogum nasıl merak edıyrm belki dogum oldugu İcin sadece daha ıyımıdır egepol da kadın dogum uzerıne yöneldı fiyatlar daha makul us o yuzden tercih eden cok, ege sehır de tercih eden baya var ama orayı hıc bıomıyrn ben.

Anladim canim bezmi alemde oldugunu biliyorum ama bir haftalik vakit var sayilir randevu almak biraz zor malesef nisa hastanesini aradim 610 fiyat verdi bir arkadas yardimi ile buldum cok sukur hekimoglunda 400 tl mis cok tesekkur ederim ilgin ve yorumun icin Allah razi olsun kolay dogumlarimiz olsun cumleten insAllah
Amin inşallah. 🤲🏻🤲🏻

Aynen o fiyata göre cok dıger yerdekılerını bılmıryrm ama malesef trde bu sorun var 24 saat nobrte gidiyoruz cokta hizmet beklememek gerek ebe gelen Bı ye rolsa lafı aslında cınarlı k adn dogum nasıl merak edıyrm belki dogum oldugu İcin sadece daha ıyımıdır egepol da kadın dogum uzerıne yöneldı fiyatlar daha makul us o yuzden tercih eden cok, ege sehır de tercih eden baya var ama orayı hıc bıomıyrn ben.
Çınarlı çok kötü hiç tavsiye etmem. Orda bi kaç kere serum filan aldım çok eski, yemekler filan kötü, çalışanlar iyi diyemem. Ama egepol fena değil, orda doğum yaptım ben olumsuz bi durum yaşamadım. Sadece bana büyük oda vereceklerini söyleyip küçük oda vermeye kalktılar ama bi kaç saat bekletip tektar büyük odaya aldılar. Yaşadığım tek sıkıntı oydu. Sezeryan oldum, çok rahat geçmişti doğumum sonrası ağrılıydı biraz onda da epidural in çok faydası oldu. Kendi fotoğrafçısı var oda işimizi görmüştü. Kendimiz 3-5 balon, flema vs ile odayı basit şekilde süslemiştik.

X