2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Bende kayısı ve dut karışık komposto yapacağım. Posasıyla götürüp içeceğim inşallah

Çok geçmiş olsun canım. Minikler, ama bünyeleri çok güçlü oluyor bebeklerin. İnşallah hemen toparlayıp kendine gelecektir

Canım gözünüz aydın ve geçmiş olsun. Hiç stres yapma bizim kız da öyleydi doğduğunda gördüm sadece sonra yoğun bakıma aldılar 5 saat orda kaldı çocuk doktorumuz durumu aslında kötüydü ben daha çok kalır oksijen veririz diye düşünüyordum ama çabuk toparladı dedi 1 gün sonra çıktık hastaneden inşallah sizinki de çok kalmadan çıkar

Cikartirken acımıyor mu sonda?

Geçmiş olsun canım, Allah analı babalı büyütsün. İnşallah bir an evvel yanına gelir bebişin

Merhaba kizlar. Ödem problemim vardi 3 haftadır. Bugünde kontrolum vardi. Doktor 39. haftayi beklemeyelim haftaya suni sanci deneriz olmazsa sezeryan yapalim dedi.37+3 teyim şuan
Hayirlisi olsun. Odem bendede basladi ama ben normal dogumu beklemek istiyorum saglik problemi teskil etmedikce. Sende sanirim biraz problemler baslamis ki doktor oyle karar.vermis canim. İns guzel gecer saglicakla kucagina alirsin

Gecmis olsun canim Rabbim tez zamanda kucagina almayi nasip etsin insallh dualarim senle ve bebeginle

Evet bugün ben ve kardeşim sağ olsun seferber olduk o sağdı ben tuttum bendeki manuel pompa komşudan bulduk dün akşam bu tam kapanma hiç iyi olmadı bişey lazım olunca caresiz kalıyoruz neyseki bulduk bugün sagdik gün boyu bir yandan emzirdim de bazen tuttu bazen tutmadı ama pes etmeyecem tabiki

Şu an nasıl bebeğinizin kilosu beslenebiliyor mu ne kadar sıklık ta gidiyorsunuz
Kadın doğumcu bi akrabam var. O bana bol su iç dedi 3 lt ye yaklaş. Ceviz havuç suyu elma suyu hurma muz+yoğurt ve protein al dedi bunlar direk bebeğe kilo yapıyormuş. Her akşam et yiyorum az da olsa günde bi yumurta 2700 e ladar çıktık ama nazlı kilo alıyor hala. Kilo almasa bile kan akımı düzgün olduğu sürece bekliycez.

Ay okurken bile ne kadar zorluk çekmişsin ben şuan o durumdayım resmen emmiyor memeyi red ediyor galiba şırınganin rahatlığına alıştı aç kalmasın diye ben sürekli sagdim verdim bu sefer memeyi emmiyor ne yapacam ben bu bebekle ya bazıları çok şanslı bazıları da benim gibi şuan acayip psikilojim bozuk emmiyor sanki rengi de sararmaya başladı yani kontrol için doktora goturecez ins sarılığı çok yüksek değildir

Bnm kayınvalide de hiç birşey yapmıyprdu. Annemin yaptıklarını görünce harekete geçti. Bebişten değil de yarış içinde son 1 ay kalmış başlamış bişeler yapmaya.

Gözünnn aydın.. Darısı başımızaaa

Bu sabah aldım silikon uc ama onu da emmedi zaten ben sağıp şırınga ile veriyorum iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…