2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Merhaba kizlar. Ödem problemim vardi 3 haftadır. Bugünde kontrolum vardi. Doktor 39. haftayi beklemeyelim haftaya suni sanci deneriz olmazsa sezeryan yapalim dedi.37+3 teyim şuan
Ödem hepimizde var. Yanı sıra tansiyon mu yüksek çıktı.

Hadi gözün Hadi gözün aydın geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün ins

Bugün doğumu olan anneler gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün bekleyenlerin de tez zamanda kavuştursun ins doğum yapmış anneler biraz bana yardımcı olun şimdi bebeğim emmiyor moral olarak bitmiş vaziyetteyim bende aç kalmasın diye sağıp şırınga ile veriyordum doğum yapacak annelere tavsiyem asla alistirmayin ilk nasıl alissa öyle devam eder ben şimdi sıkıntısını çekiyorum şimdi bebeğime baktım sanki hafif sararmış gibi galiba sarılık oldu bu durumu yaşayan var mı acaba bebeğim uyuyor uyandiramiyorum gece de uyanık gündüz uyuyor uyurken şırınga ile ağzına sütü veriyorum sıkıntı olmaz herhalde değil mi lohusa bunalımı yaşıyorum şuan bebeğim böyle ben çok üzülüyorum tecrübeli anneler tavsiyelerinize çok ihtiyacım var

Merhaba, ben de ikinci çocuğuma hamileyim. Haftaya bugün biz de kavuşacağız inşallah.
Sana bir kaç tavsiyede bulunabilirim. Öncelikle hiç üzülme ve pişman olma. Benim ilk bebeğim küçük doğmuştu ve ilk mama verdiğimde çok ağlamıştım. Ama bir ay boyunca hem mama hem meme verdim. Mamayı da hatta biberonla verdim. Sonra tam 2,5 sene emzirdim.
Isırgan otu tohumu çektir. Günde 4 kez bir yemek kaşığı balla beraber ye. Sütünün bolluğuna inanamayacaksın.
Mama takviyesi de yap gerekirse ama emzir de zamanla emmeye alışır. İlk zamanlar senin duyguların önemli.

Unutma mutlu anne mutlu bebek demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…