2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Kızlar öksürük ve halsizlik artınca kadın doktorum dahiliyeye yönlendirdi.serum taktılar çünkü nefes almakta bile zorlanıyorum.tedbir amaçlı covit testi aldılar henü çıkmadı.doktorum covit pozitif çıkarsa bebeği almamız gerekicek ama endişelenme yeteri kadar büyüdü dedi.çnkü durumum daha kötüye giderse bana röntgen falan çekilmesi gerekicekmiş buda bebeğe zararlıymış.şimdilik olumsuz düşünmüyorum ama sizlerden dua bekliyorum.sağ salim şu süreci atlatalım bebeğimle ben.ay artık şu covitin adı bile panik atak sebebim oldu.tek dua m sağlıkla bebeğimi dünyaya getirmek 🙁
Hadi ya bugün kaçıncı gününüz oldu ins en kısa zamanda atlatırsıniz hamileliğin son haftalarında da kovid olmak zor bir durum ama sizin doktor dedigu gibi bebek zatej büyük ins sağlıklı doğar 🙏

Bebekleriniz en çok neye tepki veriyo. Benim kız daha şimdiden babasının en ufak sesine tepki veriyor. Babasının gülüşüne falan hiç tepkisiz kalmıyor şimdiden başladı napcaz bilmiyorum. Bir de halay müziklerine. Sanırım doğunca ninni yerine halay müziği açacağız 😂😂
Gaz sancıları zamanında susturmak için horon tepmekten, mehter marşı ile evi dolaşmaya kadar her yolu deniyorduk 😂

Kızlar haftaya kontrolüm var 35. Haftaya giriyorum haftaya. Doktor nstye gircen artik her hafta dedi. Herhangi ücret ödüyor muyuz nst için biliyor musunuz?
Her hastane farklıdır muhtemelen, benimki sgk anlaşmalı özel hastane. 30 TL alıyorlar nst için ama 10 gün boyunca bir daha nst için para almıyorlar. Daha önce tamamen özel bir kliniğe gidiyordum her seferinde 50 TL alıyorlardı nstye 2 sene önce filan

Kızlar öksürük ve halsizlik artınca kadın doktorum dahiliyeye yönlendirdi.serum taktılar çünkü nefes almakta bile zorlanıyorum.tedbir amaçlı covit testi aldılar henü çıkmadı.doktorum covit pozitif çıkarsa bebeği almamız gerekicek ama endişelenme yeteri kadar büyüdü dedi.çnkü durumum daha kötüye giderse bana röntgen falan çekilmesi gerekicekmiş buda bebeğe zararlıymış.şimdilik olumsuz düşünmüyorum ama sizlerden dua bekliyorum.sağ salim şu süreci atlatalım bebeğimle ben.ay artık şu covitin adı bile panik atak sebebim oldu.tek dua m sağlıkla bebeğimi dünyaya getirmek 🙁
Çok geçmiş olsun canım inşallah en hayırlısı ne ise o olur sen de bebek de sağlıklı olursunuz

Yaa çok geçmiş olsun. İkiniz için de iyi olacak neyse o olsun. Çok şükür kritik eşiği atlattın.temas var mıydı nerden gelecek ki virüs

Peki randevu falan aliyor muyuz? Ben 4bucukta doktora randevu alacağım ayri olarak nst için randevu aliniyor mu yada saat farketmiyor dimi
Bence onu hastanenize sorun. Ayrıca randevu alınmıyor bizde. Bazen sıra olabiliyor hastane kalabalıksa.benim dün randevum 15.30 daydı. 15 te gittim. Hemen nst ye girdim sıra da yoktu. Ama sıra da olsa doktorum bekleriz sorun değil demişti. Kayıtlarda görüyorlar çünkü nst de olduğumuzu.

Kardeşimin eşi pozitif karantinada.
E çocuklarla görüşmüştük gelsiyse o şekilde gelmiştir sanırım 🤕
Yaaa ☹️ inş değilsindir canım. Mevsimsel hastalıklar da var bu dönem. Ama nefes sıkıntın varsa tabi o başka bir durum. Oksijenine baktılar mı kaç çıkıyor

selam kızlar tekrar bir soruyla grldim bebekleriniz için yatak anne yani vs aldınız mı? aldıysanız yatakların ölçüsü nedir? yani sünger gibi kısma ne qlacağım bulamıyorum
Biz yoyko Park yatak aldık 70*110 Anne yani gibi bir tarafı indirilebiliyor. İçine de yatas bedding mini serisinden sunger yatak aldık. Şimdilik memnunum, zarif, sade.

Çok geçmiş olsun.. inşallah sadece soğuk alginligidir🙁

M maralalmila teşekkürler canım. Trendyoldan sipariş ettim artık ben de, Instagram kullanmıyorum 🤷 ama memnun olmana sevindim İki beden sipariş ettim hangisi uyarsa diğerini göndereceğim LC Waikiki mağazaya gittim dün, önden düğmeli siyah kisakollu takım var onu denedim bedenimi buldum en azından İnternet sitesinde farklı renkleri vari diye bakacağım veya o siyahi alacağım kumaşı çok güzeldi
Hadi hayirlisi olsun cnm bence memnun kalirsin ben bayag sevdim. Bugunde nicolettadan bi tane daha gunluk bir sabahlik gecelik takim aldim ondada suan trendyolda 130 lira olan modeller 85 tl n11 de indirime girmis aklinda olsun almak isteyenlerede fikir olsun. Bende bir emzirme atletini rahat bulaamdim ya hep çok sıkı tavsiye bekliyorum🥰🥰

Biz de yoyko aldık. Çok beğendim bend e. Yatağını da yoyko aldık ama.
Çok sade ve sağlam de mi🥰 ben de çok beğendim. Yatagin içine de arastirma yaparken yatasta indirim vardı, bir de omurga destekleyici vs özelliği var diye ordan alalım dedik🙂

Kardeşimin eşi pozitif karantinada.
E çocuklarla görüşmüştük gelsiyse o şekilde gelmiştir sanırım 🤕
Insllh pozitif olmaz canm ama olsada panik yapma korkma..benm arkadas 2 gun once dogum yapti..40 ci haftada hastaneye gidiyorlar esiyle dogum icin..covit testi yapiolar esine ve kendine kadin pozitif cikio..pozitif oldugu halde almadilar hemen 2 gun beklettiler dogumunu yapti..sorun yok yani korkma

Hadi hayirlisi olsun cnm bence memnun kalirsin ben bayag sevdim. Bugunde nicolettadan bi tane daha gunluk bir sabahlik gecelik takim aldim ondada suan trendyolda 130 lira olan modeller 85 tl n11 de indirime girmis aklinda olsun almak isteyenlerede fikir olsun. Bende bir emzirme atletini rahat bulaamdim ya hep çok sıkı tavsiye bekliyorum🥰🥰
Ben penti kullanmıştım çok rahattı.

Çok geçmiş olsun umarım çıkmaz ama eğer çıkarsa da dediğin gibi büyüler artk sağlıkla kucağına alır sende sağlığına kavusursun İnşaAllah 🤲🏻🌺 dualarım seninle

X