2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Yastikda koydum arkama oturuken pozisyon değiştiririm yürümeye çalıştım yok geçmiyor inatla 😔

Benim 2. Olmasına ve ilkinde suni sancı almama rağmen doğal sancı nasıl hiç bilmiyorum🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ Benimde resmen karnım acıyor artık bebek hareket ettikçe😭 sizinde öyle oluyormu nasıl bir sancı hissettiğiniz acaba benimki de sancı da ben anlamıyormuyum diye düşünüyorum
Ben de aynı. 2.gebelik ama ilkinde de sancı ne bilmedim. Arada bir bebek bi anda hareket edip bi noktaya çok baskı yapıyor gibi oluyor o an nefesim kesiliyor sanki kısa sürüp geçiyor. Bu mu sancı bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Ben de aynı. 2.gebelik ama ilkinde de sancı ne bilmedim. Arada bir bebek bi anda hareket edip bi noktaya çok baskı yapıyor gibi oluyor o an nefesim kesiliyor sanki kısa sürüp geçiyor. Bu mu sancı bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
O bende de oluyor o değil bence şuan farklı bı sancı çekiyorum hani adet olamazsın da feci sancı girer ya sökülmek icin onun fazlası şuan karnında taş gibi suan

Bu sancı dünde oldu ama kısa sürüyordu bugün 2. Kez uzun sürüyor ilki 10 dk sürmüştü şuan ki hala devam ediyor hafifler gibi yapıp aynı şiddete çıkıyor 🤦🏻‍♂️

Ağrı esigim yüksektir diyordum bu ne şimdi anlamadım 😔biraz uzanmam lazım geçer yer müsait değil eve geçmek için bekliyorum

Rossmanda babydream diye bir ürün var Alman markası ekotest den geçmiş onlardan almayı düşünüyorum açıkçası bakalım ama bı doğsun da önce alırım diye acele etmedim
Babydreamn sadece yesıl renkte olan bebek yagı ıcerıgı temiz dıger urunler inin ıcerıgı temiz dgl

Babydreamn sadece yesıl renkte olan bebek yagı ıcerıgı temiz dıger urunler inin ıcerıgı temiz dgl
Mustela ın ıcerıgı bıldıgınızınn aksine temizdir bilginiz olsun ama uni bay dalıdır market da puanları temız dgl malesef
Üni baby dalı gibi market ürünlerini almam dusunmuyroum zaten de
Eko test den geçmiş bı ürün bakacağım acele etmiyorum o yüzden mustela ya da açıkçası güvenmiyorum bakalım eko test den geçmemiş se zaten almam belki yurtdışından akrabalara getirttiriz

Hareket esnasında acı ayrı hissediliyor şuan hisseetigim adet sancisinin kat kat fazlası belim çıkacak sanki belden başlıyor kasiklarima vuruyor konuşurken nefessiz kalıyorum hala devam ediyor tanıdık bı cafeye geldim kaldım eşime dedim şimdi beni Alanya gelecek yuruyemiyorun biraz uzansam geçer belki 😔yarın taşınacagiz 10 da nakliyeciler gelecek ufak tefek toplanacaklae var hala eşimi bekliyordum ev dubleks hurclayamadim elektirik süpürgesi ve dolapdan indirilecek Ler var tam zamanı şu sancı 😓
Benimki öyle değil göbeğim acıyor o zaman benim çünkü suni sancıda aynı anlattığın gibiydi adet ağrısı gibi ama çok çok fazlası. İnşallah dinlenince geçer senin ama geçmezse doktoruna haber ver yada hastaneye gidn önlem olsun. Taşınma da tam zamanına denk gelmiş Allah kolaylık versin🙏🙏

Üni baby dalı gibi market ürünlerini almam dusunmuyroum zaten de
Eko test den geçmiş bı ürün bakacağım acele etmiyorum o yüzden mustela ya da açıkçası güvenmiyorum bakalım eko test den geçmemiş se zaten almam belki yurtdışından akrabalara getirttiriz
Aynen o konuda bende hem fımırım bende bubchen aldım ama almanyadakı ile aynısı oldu gunu dusumnuyorum, hipp markada temız oda sampuan ve dus jeli aldım bakalım birde bebekten bebege fark ediyor deneyip gorecegız,

Hareket esnasında acı ayrı hissediliyor şuan hisseetigim adet sancisinin kat kat fazlası belim çıkacak sanki belden başlıyor kasiklarima vuruyor konuşurken nefessiz kalıyorum hala devam ediyor tanıdık bı cafeye geldim kaldım eşime dedim şimdi beni Alanya gelecek yuruyemiyorun biraz uzansam geçer belki 😔yarın taşınacagiz 10 da nakliyeciler gelecek ufak tefek toplanacaklae var hala eşimi bekliyordum ev dubleks hurclayamadim elektirik süpürgesi ve dolapdan indirilecek Ler var tam zamanı şu sancı 😓
Kolay gelsin, insan gundelik hayatinda yaptiklarina alisinca fark etmeden yapip gidiyor, yoruyor kendini. Cok dikkat edin yormayin kendinizi. Sanci hafiflediginde de esiniz yetisemezse bile islere, kalan kalsin, hic yormayin kendinizi. En en onemlisi siz ve bebeginizsiniz.

Kizlar gece uykunuz nasil? bn bu aralar pek rahat uyuyamiyorum hangi tarafa donsem 10 dk sonra o tarafim ezik gibi agrio..bel bosluguma yastik birakiyorum ama yinede zor oluyor..

Yani birde konak olması için dışardan alması lazım mustela nasıl korudu ki konakdan eğer koruyorsa aşırı gereksiz kimyasal var demektir yanlış mı düşünüyorum 🤔
Kızlar siz mustelanın doğal olmadığını nerden duydunuz? Ben aksine doğal içerikli diye biliyorum. Ben hiç kullanmadım ama bizim 2018 mayıs anneleri hep ondan kullanıyordu. Ve hepsi çok memnundu. Hatta instagram da doğal içerikli ürünleri araştıran sayfalar var. Onlarda da mustela başı çekenler arasındaydı 🤷🏻‍♀️

Çocuk doktoru akrabamız vardı onun tavsiyesiyle kullandım ki mustelanın içeriği temiz diye biliyorum.
Ben hiç kullanmadım ama ben de doğal temiz diye biliyorum. Çok kullanan vardı şırf bu yüzden.
Ya Bi de şampuana çok takılmıyorum ben 🙈bebek bezi krem falan daha önemli benim için.

X