2021 Nisan Anneleri

Kızlar ya yürümeye başladı benimki ama ayakkabıyı biraz büyük almışım herhalde, oturduğunda hemen ayağından çıkarıveriyor, normal mi? 21 numara aldım, deneyerek aldım, aldığım yerdeki satıcı da bu iyi oldu dedi ama şüpheye düştüm şimdi, daha küçüğünü alıp bunu sonraya mı saklasam?

Kızlar ya yürümeye başladı benimki ama ayakkabıyı biraz büyük almışım herhalde, oturduğunda hemen ayağından çıkarıveriyor, normal mi? 21 numara aldım, deneyerek aldım, aldığım yerdeki satıcı da bu iyi oldu dedi ama şüpheye düştüm şimdi, daha küçüğünü alıp bunu sonraya mı saklasam?
Ben 20 aldim ayagina girmedi.21 alicam kac cm olctun mu cnm bebegin ayagini.ona bi pay ekliycen ucu vurmiycak belki modelinden dolayi kolay cikiyordur.

Benimki şimdilik 20 giyiyor ama çok sürmez 21 e geçmemiz dar gibi ama ayakkabıcı olması gereken kavraması dedi. Arkadan bir parmak girmesi lazım demişti

Ben 20 aldim ayagina girmedi.21 alicam kac cm olctun mu cnm bebegin ayagini.ona bi pay ekliycen ucu vurmiycak belki modelinden dolayi kolay cikiyordur.
Arkaya dayayınca önde bir parmak var, şimdi izleyince anladım ki doğruymuş, vicco aldım, 12 ölçmüştüm iki hafta önce. O zaman öyle büyük değil, çok sağol canım.

Ayy çok mutlu oldum Allah'ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kaç tane çocuğun var canım
3 tane var ama ikisi büyüktü 3. 9 sene sonra sürpriz gelmişti bu bebişi bahsetmiştim, arkadas olsunlar birbirlerine diye 4u düşünüyordum.

Kızlar kimseden ses cikmiyor ne durumdasiniz iyi misiniz?
Uykusuz geceleri saymazsak ben iyiyim :) şaka gibi 1 yaşlarına girecekler 🥲 zaman nasılda geçiyor. Geçen sene bu zamanlarda kimimiz dığum yapmıştı,kimimiz heyecanlı bekliyordu 🥰 doktor kontrolleri meraklı bekleyiş :)

Uykusuz geceleri saymazsak bizde iyiyiz.
Oglani okula baslattim tekrar.
Bakalim yeni hastane maceralarimizcne zaman baslayacak😆
Benim kiz dis cikariyor yine o yuzden uyumuyor yine istahsiz tabii ama cok sukur iyiyiz.
Azzenin de dedigi gibi gecen sene bu zamanlar aklima geldi gecen gun 2022 nisan annelerine baktim hatta dogum yapanlar var orda da zaman ne kadar hizli geciyor.
Sen nasilsin kuzum herkes iyidir insallah.

Uykusuz geceleri saymazsak bizde iyiyiz.
Oglani okula baslattim tekrar.
Bakalim yeni hastane maceralarimizcne zaman baslayacak😆
Benim kiz dis cikariyor yine o yuzden uyumuyor yine istahsiz tabii ama cok sukur iyiyiz.
Azzenin de dedigi gibi gecen sene bu zamanlar aklima geldi gecen gun 2022 nisan annelerine baktim hatta dogum yapanlar var orda da zaman ne kadar hizli geciyor.
Sen nasilsin kuzum herkes iyidir insallah.
Gece bi milyon kez uyanıyo musunuz sizde🥲

Azzecim nasil biliyor musun emiyor tamam uyudu diyorum yerine koydugum an uyaniyor.
Artik belim agriyor al emzir yerine birak arkasindan tekrar al kollarimdaki agriyi saymiyorum
Sabaha kadar boyle😭
Bende öyle çok sık uyanıyor inşallah geçicidr diyorum 1 senedir kesintisiz 3 saat uyuduğum çok azdır

Bende öyle çok sık uyanıyor inşallah geçicidr diyorum 1 senedir kesintisiz 3 saat uyuduğum çok azdır
Benimki eskiden cok uyuyordu biliyorsun altinda bir sey aradim hep simdi diyorum ya ben neden boyle kendimi yipratmisim tadini cikarsaymisim diyorum.
Gunduz uykusu da dogru duzgun yok bizde yani soyle yatip yarim saat uyumuyor.
10 dk uyuyup uyaniyor.
Geceleri uyuyordu ama dis cikartmaya basladigindan bu yana hic uyumuyor ve surekli agliyor.
Gecer emzirmeyi birakinca uykular cok duzene giriyor dislerde bitti mi yaklasik 2.5 yasindan sonra kesintisiz uyuyacaksin😄
Sonra bir surpriz ikincisi🐣

X