2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yok huzursuz olma bak @Kilya da 1 ay üstüne gitti rahatladı şimdi için rahat olsun.
Ama ben genel anlamda bizlerin en azından ilk aylarda ayda bir olmasını doğru bulmuyorum. Normal gebelikler değiliz. Evet haftada bir de fazla tabiki. Ama benim doktorum normalde aylık kontroller ama tüp bebekte riskli gebeliklerde 2 haftada bir izleriz en azından ilk aylar dedi. Ha bilemem belki daha sonradan aylığa dönecektir. ama ne biliyim onu konuşsanız nasıl olur acaba. Tabi 2 haftada bir olması ekstra masraf ama ilk aylar dedik sıkalım dişimizi ne biliyim ☹️
Cok haklısın bnde bundan yanayım 2 hafta bir olması gerektigini düsünüyorm en azından ilk 3 ay ama ben 3 doktora gittim denemek icin hepsi 1 ay sonra kontrol dedi 😅Yokluguna ne masraflar ediyoruz varken hic gözümüze gelmez ama istemedi bilmiyorum ki

Tsh bakılırken endokrin doktoru d vitamini yazsın doktorun dedi zaten de doktor yazmadı anlamadım ben de 🤷🏻‍♀️
Benim endokrinciö transfer öncesi yazmıştı, hem de baya, tüp bebek doktorum transfere kadar kullan sonra ilk haftalar bişi kullanma sonra gebelik takviyesine başlarsın zaten dedi.. endokrincim kullanmakta bi sakınca yok dedi ama kadın doğumcular ilk haftalar pek istemiyorlar benim anladığım.. prospektüsünde de hamile olduğunuzu öğrenince bırakın diyo🤷🏻‍♀️

Benim dr um beni 10 gün sonra çağırdı aşırı hoşuma gidiyor 😅 ama 10 gün sonra cinsiyeti söyleyecek ve sonra bir daha 1 ay sonra çağıracak kesin 🥺🥺🥺
Olsun yaa insan gormek istiyor ben simdi ay sonu gitsem yine 1 ay sonra diyecek tek saglikli olsunda raziyim ama iste hep acebalar dolasiyor ara uzun olunca

35 üstüne genelde tavsiye ediyorlar.. sonrası için riski de baya azaltıyormuş, yaptırdıysanız için rahat etsin diye sordum
Keşke isteseymiş dr um açıkçası benim aklima gelmedi bi de aşırı masraf yaptık 15 ay boyunca neyse rabbim ne dediyse o olur ne diyelim

2 hafta sonra duyarsınız da o zaman. Bana haftaya pazartesi görürüz, doplerle bakmak istemiyorum şu aşamada, 1 hafta sonra da duyulur dedii.. görüntü üzerinden hesaplamadı benimkini, transfer gününden hesaplayıp ulstrasona girdi, 5+0 diye hesapladı
hayırlısıyla sağlıkla ilerlesinde canım bekleriz💓

Öyle kuzum yok geç gideceğim için değil bir perinatolog görse mi acaba diyorum arada ona karar veremiyorum. Kendi doktorum yapamadı muayeneyi bu doktor da çok iyiydi ama bilemedim. Rabbim canlarına sağlık versin 🤲🏻
Amin canım inşallahh minik üzümlerimiz şimdi onlar çok şükür 😍🤲🏻🤗

Cok haklısın bnde bundan yanayım 2 hafta bir olması gerektigini düsünüyorm en azından ilk 3 ay ama ben 3 doktora gittim denemek icin hepsi 1 ay sonra kontrol dedi 😅Yokluguna ne masraflar ediyoruz varken hic gözümüze gelmez ama istemedi bilmiyorum ki
Denemek için 3 doktor mu yaaa Allah seni 😂😂 olsun can sağlığı olsun sabır sabır sabır Allahım bolca versin hepimize inşallah 🙏🏻

1 ay öyle 1 ay böyle derken bi bakmışız doğuma gitmişiz inşallah 😍😍😍 bir de çalışmayınca zaman hiç geçmiyor tedaviye başlamadan önce işi bırakmıştım stres olmıyım diye. Hangisi daha iyi bilmiyorum 🤷‍♀️
Ayyy inşallah inşallah 😊😊 ben de çalışmıyorum ama evde olmaya hiç alışık değilim. Hafızlık yapıyorum gündüz kursta oluyorum

Valla öyle Bi seçeneğin varsa iyi yapmışsın en devlet memuruyum sözde raporluyum yok eğitim sunumu yok online ekimde yapılacak yazıp duruyo birim sorumlum. Bi kere nasılsın diye sormazlar mobbingi de tacizi de hat safhada raporlu izinli adama bile alttan alttan baskı. Bunlar hep gerginlik sebebi. Evet evde vakit geçmiyor ama biz ilk zamanlar olduğu için tedirginiz ve hep evdeyiz bence. Rabbim nasip ederse de devam ederse gebeliklerimiz ilerde tadını çıkarmaya başlarız bence
Benim çalıştgım firma da çok stresliydi dedim yok çıkayım bir de herkes meraklı idi. Naptın nereye gittin niye izin aldın böyle sorular soracaklardı. Dedm en iyisi çık kızım. Tasarımcı oldugm için evden devam edebiliyorum belli başlı müşterilerim var azcık ucundan da olsa işler geliyor. Bu saatte uyanıyorum her gün bir de 😅 ve bundan önce 3 kez daha uyandm diyorlar ki hamileyken hangi saatlerde uyanırsanız doğumdan sonra bebek o saatlerde uyanır hep 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 bu da böyle bi bilgi 😅

2 hafta sonra duyarsınız da o zaman. Bana haftaya pazartesi görürüz, doplerle bakmak istemiyorum şu aşamada, 1 hafta sonra da duyulur dedii.. görüntü üzerinden hesaplamadı benimkini, transfer gününden hesaplayıp ulstrasona girdi, 5+0 diye hesapladı
Ben 6+5 te gitmiştim kalp atışını karından net duyamadı alttan bakıp duydu. Fasulye biraz daha büyüsün rahat rahat duysun diye 2 hafta sonra çağırmıştır 😍😍 bu arada yanlıs alıntı yaptım S smr00 sana diyecektim canım 🤗

Benim çalıştgım firma da çok stresliydi dedim yok çıkayım bir de herkes meraklı idi. Naptın nereye gittin niye izin aldın böyle sorular soracaklardı. Dedm en iyisi çık kızım. Tasarımcı oldugm için evden devam edebiliyorum belli başlı müşterilerim var azcık ucundan da olsa işler geliyor. Bu saatte uyanıyorum her gün bir de 😅 ve bundan önce 3 kez daha uyandm diyorlar ki hamileyken hangi saatlerde uyanırsanız doğumdan sonra bebek o saatlerde uyanır hep 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 bu da böyle bi bilgi 😅
Demeee öyleyse halimiz harap. Peki kaçta uyursan o saatte uyuyo olayı var mı, he o yoksa mümkün olduğunca geç uyuyup göz bandımı takıp geç kalkarım 😂😂

Selam arkadaşlarim okuya okuya geldim bayadir girmiyorum... çok guzel haberler varmiş bilseydim daha önce bakardim💐 H Hazel9 Canim cok çok sevindim haberine bence ikizler geliyor annesi saglikla gelsinler🧿 T Tsk06 kuşum darisi kalp atisina ordan saglikli buyutmene insallah hersey cok yolunda gidecek inan canim. tupaaaaa tupaaaaa sana bakmak icinde gelecegim daha sonra kuzum eminim en hayirli sekilde alacaksin pozitifi 🤲🌸... Diger arkadaslarim nerdeyse cinsiyet konusacak haftalara az kaldi... Tek tek etiketlemiyorum hepiniz icin yaziyorum cnkü... randevulari beklemek evet stresli ama artik riskli dönemler nerdeyse bitti artik sizler cikarmaya baslayin tadini. 🍭 aysunayy aysunayy Seninde alacagiz guzel haberlerini baby insallah...

Benden haberlerde pek bisey yok... Ufak bi tatile ciktik toparladım gayet çok daha güzel olacak opuyorum sizleri.....

gunaydin kizlar dogum yapmak uzere arkadasimla konustum ikili test yaptirmamis nipt testi yaptirdim hem cinsiyet net cikiyor hem de ikili uclu test diye ayri ayri strese girmiyorsun tum doguran arkadaslaeim oyle yapti dedi kafam karisti bilginiz var mi

günaydın kızlar estrofemi bir anda mı kestiniz azaltarakmı ben günde 3ten 2ye düştüm 1hafta öyle kullandım dünde 1e düştüm 1haftada öyle kullanıp kescez ama inanılmaz başım ağrıyo geceden beri estrofemi bırakınca böyle baş ağrısı yaşayan oldu mu

Selam arkadaşlarim okuya okuya geldim bayadir girmiyorum... çok guzel haberler varmiş bilseydim daha önce bakardim💐 H Hazel9 Canim cok çok sevindim haberine bence ikizler geliyor annesi saglikla gelsinler🧿 T Tsk06 kuşum darisi kalp atisina ordan saglikli buyutmene insallah hersey cok yolunda gidecek inan canim. tupaaaaa tupaaaaa sana bakmak icinde gelecegim daha sonra kuzum eminim en hayirli sekilde alacaksin pozitifi 🤲🌸... Diger arkadaslarim nerdeyse cinsiyet konusacak haftalara az kaldi... Tek tek etiketlemiyorum hepiniz icin yaziyorum cnkü... randevulari beklemek evet stresli ama artik riskli dönemler nerdeyse bitti artik sizler cikarmaya baslayin tadini. 🍭 aysunayy aysunayy Seninde alacagiz guzel haberlerini baby insallah...

Benden haberlerde pek bisey yok... Ufak bi tatile ciktik toparladım gayet çok daha güzel olacak opuyorum sizleri.....
Canim benim guzel kalpli arkadasim tesekkur ederim guzel dileklerin icin 🤲 toparlanmana cok sevindim Allahim cok buyuk insallah en dogru zamanda en sagliklisi gelsin seni bulsun 🤲🥰🤗

X