2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Canim..merhaba..transfer gunun ne zman olucakti senin..doktoruna danis muhakkak..cunki enfekaiyon gibi durumlarda..tutunmayi engelliyo olabilir..
Regl tarini bekliyorun şuan nmayısın ilk haftası gibi transver olucak inaşllah ramazan ayında daha da arttı yanma durumu oruçlu iken zorlanıyorum canm.

Benimde 9. Gunum bugün benimde kasik ağrım var çok değil ama aynı göğüslerimde hassasiyet bacakalrim ağrıyor dünden beride halsizlik var gözlerim kapanıyor ağır geliyor bugünde sanki yer ayagidmaj kayıyor gibi oluyor
Yok malesef sabredicem hayırlısı inşallah 🙏😘
Merhaba ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz. Ben aradım cumartesiye denk geliyor 12. Gün sokağa çıkma yasağı var diye. 11 . Gün gelin dediler. Ben de kararlıyım Cumaya kadar bekleyeceğim.

Merhaba ne zaman yapmayı düşünüyorsunuz. Ben aradım cumartesiye denk geliyor 12. Gün sokağa çıkma yasağı var diye. 11 . Gün gelin dediler. Ben de kararlıyım Cumaya kadar bekleyeceğim.
Merhaba canım benim 19. Nisan testim pazartesi günü 14. Gün istemişler ben İzmir Ege üniversitesinde tedavi görüyorum onlar evrak verdi bu tarihten önce yapma dediler bende yapmıyorum sizin 12. Gün ama bu arkadaş acilde yaptırmış yazmıştı buraya ama siz cuma yaptırın tabiki inşallah güzel haberlerle gelirsiniz 🙏☘️

Merhaba canım benim 19. Nisan testim pazartesi günü 14. Gün istemişler ben İzmir Ege üniversitesinde tedavi görüyorum onlar evrak verdi bu tarihten önce yapma dediler bende yapmıyorum sizin 12. Gün ama bu arkadaş acilde yaptırmış yazmıştı buraya ama siz cuma yaptırın tabiki inşallah güzel haberlerle gelirsiniz 🙏☘️
Amin 🙏Hepimiz güzel haberler alırız inşallah🌸

Kızlar hayırlı akşamlar yarın inşallah transferim olacak 2 adet 3. Gün embryosu varmış ikiside trasnfer edilir mi teki mi edilir bilmiyorum yarın 11.30 randevu verdiler idrara sıkışık olacaksın dediler oğlumda çok zor dayanmistim idrara bunda nasıl olur bilmiyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 dualarınıza talibim Rabbimden duam bu yolda olan herkes için en hayırlı sonuçlar olsun bizlerde içinde olalım maddi manevi insanı yorsada sonu çiçek bahçesi 🌺🌺 dualarınızi beklerim kızlar İnşallah 12 gün sonra güzel haberleride duyururum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Arkadaşlar birşey danışmak istedim sizlere. Transver den önce idrar testi yaptırdınızmı acaba enfeksiyon varmı diye aklıma takıldı bu konu şuan idrar yollarında yanma yaşıyorum doktorum bu konu hakkında bilgi vermesi sizlere danışmak istedim.
Bana öyle bı konu hakkında bilgi vermediler cnm ama merkeze başladığımda bı çok tahlil yapılmıştı yarın transfer günüm inşallah öyle bı durum.yoktur yanma acıma gibi bişey hissetmiyorum ama bilinmiyor bazen olmadan da enfeksiyon oluyor yani orasida artık Allah'a kalıyor canım 🤷

Arkadaşlar birşey danışmak istedim sizlere. Transver den önce idrar testi yaptırdınızmı acaba enfeksiyon varmı diye aklıma takıldı bu konu şuan idrar yollarında yanma yaşıyorum doktorum bu konu hakkında bilgi vermesi sizlere danışmak istedim.
Test yapmadım ama doktorum transfer öncesi kısa süreli antibiyotik kullandirtti enfeksiyon riskine karşı

Kızlar hayırlı akşamlar yarın inşallah transferim olacak 2 adet 3. Gün embryosu varmış ikiside trasnfer edilir mi teki mi edilir bilmiyorum yarın 11.30 randevu verdiler idrara sıkışık olacaksın dediler oğlumda çok zor dayanmistim idrara bunda nasıl olur bilmiyorum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 dualarınıza talibim Rabbimden duam bu yolda olan herkes için en hayırlı sonuçlar olsun bizlerde içinde olalım maddi manevi insanı yorsada sonu çiçek bahçesi 🌺🌺 dualarınızi beklerim kızlar İnşallah 12 gün sonra güzel haberleride duyururum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Hadi hayırlısı canım güzel heyecanlar bunlar 😊 ben yarım saat tutup lavaboya girmiştim çok şükür bir şey de olmadı. hayirlisi ile güzel,sorunsuz bir şekilde geçer inşallah 12 gün sonra da güzel haberlerini alırız 🙏🙏

Bana öyle bı konu hakkında bilgi vermediler cnm ama merkeze başladığımda bı çok tahlil yapılmıştı yarın transfer günüm inşallah öyle bı durum.yoktur yanma acıma gibi bişey hissetmiyorum ama bilinmiyor bazen olmadan da enfeksiyon oluyor yani orasida artık Allah'a kalıyor canım 🤷
İnşallah yoktur canım olsada biraz belli ediyo benim şuan yanma tarzı idrar renginde değişiklik var ondan korktum biraz

Merhaba canim💕💕rabbim emeklerini bosa cikarmasin..tedavin hayirli ugurlu olsun..ve saglicakla kucaginada alirsin insallah🙏🙏💕💕dualarim seninle canim..🙏❤❤insallah ikisinide transfer ederler canim...nasip olur..cunki cift embriyo..daha cok sans demek..hayirlisi olsun..senin icin..senide listemize ekleyebilirmiyim..

Ben yaptırdım cunki normalde de bende oluyor arada birde estrofem kullandığım için sanırım akıntım çok artmıştı rahim ağzı yara olmuş akıntıdan Dr söylemişti ama kendi kadın dogumcum aynı anda onada gittim ben birde smear testi yaptırdım düzenli yılda bir yaptırıyorum kısacası hepsine baktırdım hatta henüz başlamadiysan B12 ye calsiyum a da baktır B12 yi iğne ile yükselt hemn hamilelikte düşüklüğü zor oluyor şuan bende de oluyor ara ara bol su iç geçiyor işlem gördüğü için yanmalar oluyor muhtemelen hassalasti cunki

Cok korkuyorum cokkkkk🥺🥺 Belirti olmayınca insan bi umutsuzlasiyor siz de test yapana kadar boyle tedirginmiydiniz...

3 ay önceki 4. transferimde de herkes belirti yazarken ben de hic birsey yoktu tabi olumsuz sonuclandi😥 simdi de korkuyorum🙈🙈 Bi belirti ver bi sinyal gonder hadi miniğim diyorum ama😥 insallah korktuğum olmaz🙏🙏🙏
Aaa transfer olmuşsun, bir kızın vardı değil mi? Topiğini okuyordum bir ara🙋 İnşallah belirtisiz hamile kalanlardan olursun 🙏 Ben de keşke hiç birsey olmasa diyorum. Lekelenme görüyorum panik oluyorum, kasigim agrisa panik oluyorum😔 Tüm bekleyenler yavrusuna kavuşsun inşallah sağlıkla 🙏

Aaa transfer olmuşsun, bir kızın vardı değil mi? Topiğini okuyordum bir ara🙋 İnşallah belirtisiz hamile kalanlardan olursun 🙏 Ben de keşke hiç birsey olmasa diyorum. Lekelenme görüyorum panik oluyorum, kasigim agrisa panik oluyorum😔 Tüm bekleyenler yavrusuna kavuşsun inşallah sağlıkla 🙏
Evet canim buralar benim topiklerimle dolu :KK70:
Yıllardır uğraşıyorum 2 aşılama 5.tup bebegim neler yazmadım çizmedim. Bu da son denemem negatif sonuclanirsa bu defteri kapatacağım 🥺

Keske benim de bi lekelenmem bi ağrım sancim olsa...Ne bileyim bir iz bir isaret🤭🤭😃😃

Merhaba kızlar, benim geçen hafta 7 sinde opu oldu , bugün adet oldum , 25 yumurta toplanmıştı polikistik over yüzünden tüp bebeğe başvurdum ilk denemem 13 yumurta döllenmişti , pazartesi günü dondurduk 9 tanesi 5 inci güne kadar geldi 6 tanesi AA kalite dendi bugün gidip imza attım, bu adetle değil Mayıs ayı adetiyle transfer olması planlanıyor ohss riskim yüksek olduğu için , ancak doktorum bana opu sonra hiç bir iğne ya da hap vermedi burada okuduğum çoğu kişi rahim dinlendirme de olsa dahi bir çok ilaç kullanıyor bunları bizim mi talep etmemiz gerekiyor acaba cuma günü kontrol muayenesine gidicem sorsam mı sizce ,

Arkadaşlar merhaba, bir sorum olacak size tüp bebek sürecinde korona aşısı olmalı mı olmamalı mı? Ben öğretmenim aşı sırası da geldi fakat olmamayı düşünüyorum, Hiç doktoruna danışan var mı?
Onunla ilgili net bir veri yok diye biliyorum. Geçenlerde gebeliğin de covid aşısı yaptıran bir annenin doğumdan sonra bebeğinde bile antikor oluşmuş olduğunu söylemişlerdi. Yani bebişte aşılanmış gibi olmuş herhangi bir olumsuzluktan bahsedilmedi. Buna bence iyice düşünüp senin karar vermen lazım. İnternetten biraz araştır istersen bununla ilgili çalışmalar makaleler var mı? Zor karar Allah yardımcın olsun.

X