2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Ben yaptırdım cunki normalde de bende oluyor arada birde estrofem kullandığım için sanırım akıntım çok artmıştı rahim ağzı yara olmuş akıntıdan Dr söylemişti ama kendi kadın dogumcum aynı anda onada gittim ben birde smear testi yaptırdım düzenli yılda bir yaptırıyorum kısacası hepsine baktırdım hatta henüz başlamadiysan B12 ye calsiyum a da baktır B12 yi iğne ile yükselt hemn hamilelikte düşüklüğü zor oluyor şuan bende de oluyor ara ara bol su iç geçiyor işlem gördüğü için yanmalar oluyor muhtemelen hassalasti cunki
Aynen canım bol bol su içince azalıyor sonra yine tekrarlıyor.ramazan ayındayz fazla su içmeyince daha iyi anladım. Yarın test yaptırmayı düşünüyorum sağol canım

Evet canim buralar benim topiklerimle dolu :KK70:
Yıllardır uğraşıyorum 2 aşılama 5.tup bebegim neler yazmadım çizmedim. Bu da son denemem negatif sonuclanirsa bu defteri kapatacağım 🥺

Keske benim de bi lekelenmem bi ağrım sancim olsa...Ne bileyim bir iz bir isaret🤭🤭😃😃
Rabbım gönlüne göre versin inşallah canim🥰

Merhaba kızlar, benim geçen hafta 7 sinde opu oldu , bugün adet oldum , 25 yumurta toplanmıştı polikistik over yüzünden tüp bebeğe başvurdum ilk denemem 13 yumurta döllenmişti , pazartesi günü dondurduk 9 tanesi 5 inci güne kadar geldi 6 tanesi AA kalite dendi bugün gidip imza attım, bu adetle değil Mayıs ayı adetiyle transfer olması planlanıyor ohss riskim yüksek olduğu için , ancak doktorum bana opu sonra hiç bir iğne ya da hap vermedi burada okuduğum çoğu kişi rahim dinlendirme de olsa dahi bir çok ilaç kullanıyor bunları bizim mi talep etmemiz gerekiyor acaba cuma günü kontrol muayenesine gidicem sorsam mı sizce ,
Ben de rahim dinlendirmedeyim benim de doktorum hiç bir ilaç vermedi

Ben de rahim dinlendirmedeyim benim de doktorum hiç bir ilaç vermedi
Kızlar 2017 yılında tedavimde Dr hem ilaçlardan arınirsin diyip ara vermişti ve olumlu sonuç oldu şimdi extra ücret alıyorlar rahim dinlendirmeye ilginç geldi bana sizden de talep edildimi ucret

Selam kızlar. Benmde yarın tedavim baslıcak. Transver işlemi ne zaman olur bilmiyorm. Allahım su mübarek günlerde hepimizin yüzünü güldürsün. Benmde ikinci tüp bebek denemem. İlki dıs gebelik oldu
Dış gebelikte belirti felan varmiydi Dr muayene de mi gördü

Kızlar 2017 yılında tedavimde Dr hem ilaçlardan arınirsin diyip ara vermişti ve olumlu sonuç oldu şimdi extra ücret alıyorlar rahim dinlendirmeye ilginç geldi bana sizden de talep edildimi ucret
Yok benden talep edilmedi ancak başka topiklerde okudum talep edilenler var , hatta biri itiraz edip ödeme yapmamıştı , başta konuşulmuşmuydu senin bu ücret

Devlet hastanesi benimkisi o yüzden bir ücret talep edilmedi. Ama arkadaşlarım Eskişehir Acıbademde rahim dinlendirmede de artı ücret vermediler.

Merhaba benim transferimde mayista olacak 2 tane 6. Gun orta kalite embriyom var donduruldu beklemedeyiz hepimizin hakkinda hayirlisi olsun 🤗 benim gibi embriyo kalitesi orta olan var mi
Merhaba ben de senin gibiyim. 2 adet 5. Gün, 2 adet 6. Gün orta kalite embriyom donduruldu ama ben yine de çok mutluyum. En azından 4 yumurtam var. Ya hiç olmasaydı?

Merhaba canim💕💕rabbim emeklerini bosa cikarmasin..tedavin hayirli ugurlu olsun..ve saglicakla kucaginada alirsin insallah🙏🙏💕💕dualarim seninle canim..🙏❤❤insallah ikisinide transfer ederler canim...nasip olur..cunki cift embriyo..daha cok sans demek..hayirlisi olsun..senin icin..senide listemize ekleyebilirmiyim..
Tabii ki seve seve pozitif haberimlede katılırım inşallah cnm şimdi gidiyoruz yoldayız 🌺🌺🌺 rabbim herşeyin hayırlısını versin canım güzel mesajın içinde çok teşekkür ederim

Merhaba kızlar, benim geçen hafta 7 sinde opu oldu , bugün adet oldum , 25 yumurta toplanmıştı polikistik over yüzünden tüp bebeğe başvurdum ilk denemem 13 yumurta döllenmişti , pazartesi günü dondurduk 9 tanesi 5 inci güne kadar geldi 6 tanesi AA kalite dendi bugün gidip imza attım, bu adetle değil Mayıs ayı adetiyle transfer olması planlanıyor ohss riskim yüksek olduğu için , ancak doktorum bana opu sonra hiç bir iğne ya da hap vermedi burada okuduğum çoğu kişi rahim dinlendirme de olsa dahi bir çok ilaç kullanıyor bunları bizim mi talep etmemiz gerekiyor acaba cuma günü kontrol muayenesine gidicem sorsam mı sizce ,
Merhaba öncelikle hayırlı olsun. Rahim dinlendirme sürecindeyim ben de ve herhangi bir ilaç vermedi bana da.zaten amaç vücuttan ilaçları atmak bu süreçte.yani bence vermemeleri doğal.ben ohss olduğum için ekstra serumlar ve ilaçlar kullandım sadece.

Ben yaştan ziyade ikizlerin var daha 3 yaşında diyenler oldu ben bakcam güveniyorum demekki kendime dertlenmeyin siz dedim susstular😂😂kime ne ayoll
SEnin bu ikinci gebelikte ikiz olursa işte o zaman hapı yutttun :KK70::KK70:

ama tabi cesaret işi bakacak olan bizleriz. Ben çalışıyorum gerçi bir süre babaanneye baktırırım olursa. :KK70:

Tabii ki seve seve pozitif haberimlede katılırım inşallah cnm şimdi gidiyoruz yoldayız 🌺🌺🌺 rabbim herşeyin hayırlısını versin canım güzel mesajın içinde çok teşekkür ederim
Cok heyecanli...canim..🙏💕💕can olsunlar..kan olsunlar..bebislerin..🙏💕insallah..pozitif habelerinide aliriz..hep birlikte🙏💕💕💕❤❤

Yok benden talep edilmedi ancak başka topiklerde okudum talep edilenler var , hatta biri itiraz edip ödeme yapmamıştı , başta konuşulmuşmuydu senin bu ücret
Yok bende listede gördüm tüm listeyi veriyor ya bana şuan dinlendirme yapılmadı merak ettim sadece

SEnin bu ikinci gebelikte ikiz olursa işte o zaman hapı yutttun :KK70::KK70:

ama tabi cesaret işi bakacak olan bizleriz. Ben çalışıyorum gerçi bir süre babaanneye baktırırım olursa. :KK70:
Asslinda ikiz sandığınız kadar zor değil zaten bir çocuk için gece uyanıcaksin birini Dr kontrolü ne goturceksin zaten yemek pişiriceksin sağlık olarak olsun ben gerisini hallederim gün içinde kendileri birbirleriyle oyun oynuyorlar ev işlerine başladılar yardım etmeye oyuncaklarını topluyorlar yeterki rabbim sağlık versin ben bakarım 🙏

Ben de opu'dan 2 ay sonra transfer oldum. O arada hiç ilaç kullanmadım. Dert etme. Kendi kendini güzel tedavi ediyor zaten rahim içi.

Cok heyecanli...canim..🙏💕💕can olsunlar..kan olsunlar..bebislerin..🙏💕insallah..pozitif habelerinide aliriz..hep birlikte🙏💕💕💕❤❤
Bende şimdi gitcem kan testi vermeye yeter valla sabah yıne erken gebelik yaptım nal gibi tek çizgi çıktı sonucu biliyorum negatif ama yınede kan testi yaptırcam . Ölüyorum adet agrısından valla .

X