2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Günaydın arkadaşlar benim sutum cok yok azaldi ne yiyip iciyorsunuz sutu bol olan arkadaşlar oglum bu hafta hic toparlanmadi doymuyo cokmu yemek yemek lazim ekmek kahvaltıda yiyorum ceyrek cokta kilo almadan nasıl beslenmeliyim
Canım benim de sütüm cok degil, neler denediysem olmadi. Evde yedek olsun diye aptamil süt de bulunduruyorum. 😕 doymayınca da mecbur kullanıyorum.

Kucakta yatirma canm ya ben ilk kizimda oyle yaptim perisan oldum kucakta süt verip dolana dolana uyuttum bi deri bi kemik kalmistim ki o kdar yememr rağmen. Bunda beşiğe kiyuyom bazen yarim saat de salliyom valla yatmiyo o direniyo o direndikçe bende inatlasiyorum simdilik besikte uyuyo en rahati besik gık deidiginde hemen salliyom tekrar daliyo uykuya
İlk hafta hep beşiğinde yattı çok güzel meğer sarılık davasına hep uyuduğundanmış. Kendine gelince beşikte hep ağlamaya başladı. Ee biz de tabi çaresis sussun diye ne denk gelirse onu yaptık. Şimdi ya memede uyuyo ya da kucakta hoplaya zıplaya yürümem gerekiyo. Haklısın çok zor sıkıntı. 40 ı çıkınca tekrar beşik alıştırmalarına başlıcam
Hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz. Bu gece bizimki hacı yatmaz gibi ben yatırıyorum o uyanıyor bu uykuya dalamama nedir ya 😬
Ah dün biz de öyleydik gündüz gün içinde yarımşar saatten iki kez uykuya yattı. Onun dışında memede 10 dklık uykular oldu başka uyumadı. Bu haliyle geceye de yansıdı gece de uyumak bilmedi saat 3 buçuğa kadar. Sonra memede uyuttum pes edip çünkü bayılmak üzereydim. Saat 6 da yatabildik 8 buçuğa kadar uyumuşuz deliksiz şükür. Geceden 2,5 saatlik uyku ile güne başladım bakalım nereye kadar götürcek beni 🤪

Seninki bi ilginc bebis kuzum Allah sabir versin mizmiz cocuk insani maf ediyo🙄ben salliyom yatiyo benimde sutum cok olmuyo doymazsa yatmiyo
Sırma valla çözemedik bazen çok iyi pamuk şeker bazen cadaloz hem ki ne . Az büyüsün etlensin bi sorcam ben ona 🤗😆
Günaydın arkadaşlar benim sutum cok yok azaldi ne yiyip iciyorsunuz sutu bol olan arkadaşlar oglum bu hafta hic toparlanmadi doymuyo cokmu yemek yemek lazim ekmek kahvaltıda yiyorum ceyrek cokta kilo almadan nasıl beslenmeliyim
Ben anladım ki bol su içmek ve uyumak sütü çok güzel arttırıyor

Bir de kızlar ,bebeğin elleri yumruksa aç, elleri açıksa tok anlmına gelir diye okumuştum sizce doğru mu hiç dikkat ediyor musunuz bu duruma ? Doğruysa benim kızın elleri çoğunlukla yumruk oluyo yani hep aç mı 😱

Sırma valla çözemedik bazen çok iyi pamuk şeker bazen cadaloz hem ki ne . Az büyüsün etlensin bi sorcam ben ona 🤗😆

Cnm firsat bulunca uyuyorum daha dikkat edeyim cok üzülüyorum ya sutum yetmiyo

Canım benim de sütüm cok degil, neler denediysem olmadi. Evde yedek olsun diye aptamil süt de bulunduruyorum. 😕 doymayınca da mecbur kullanıyorum.
Cnm vermiyorum mama buyuk ogluma verdim hep bebeklikten beri bagirsak sorunu var yemen icmen nasil yemeklerin yanında ekmek yemiyorum ben

Bir de kızlar ,bebeğin elleri yumruksa aç, elleri açıksa tok anlmına gelir diye okumuştum sizce doğru mu hiç dikkat ediyor musunuz bu duruma ? Doğruysa benim kızın elleri çoğunlukla yumruk oluyo yani hep aç mı 😱
Bu açlık tokluk meselesini ben de anlamıyorum. Bi de bu doğalcı tayfanın gak deyince meme guk deyince meme olayını da anlamıyorum bebek her zaman meme için ağlamıyor ki off acemilik ne kötü. Yine de hep şükrediyorum sıkıntılar çekiyoruz ama Allah beterinden korusun.

Cnm firsat bulunca uyuyorum daha dikkat edeyim cok üzülüyorum ya sutum yetmiyo
Bi kaç gündür ben de sütüm dolmuyo gibi hissediyordum. Dün rezene çay + tahin helva yedim ( aynı anda), normale göre suyu arttırdım, bulgur pilavı yedim bir de 2,5 saat deliksiz uyku sonucu sabah göğüslerim dolu dolu kalktım. Rezene ile tahini dene

Bu açlık tokluk meselesini ben de anlamıyorum. Bi de bu doğalcı tayfanın gak deyince meme guk deyince meme olayını da anlamıyorum bebek her zaman meme için ağlamıyor ki off acemilik ne kötü. Yine de hep şükrediyorum sıkıntılar çekiyoruz ama Allah beterinden korusun.
Ben de her ağladığında meme vermemeye çalışıyorum artık ama bazen o kadar çaresiz kalıyorum ki yeterki sussun diye veriyorum. Dediğin gibi bilmemek ya da çare olamamak çok kötü. Ne istediğini anlamayınca her şeyi deniyorsun.

Piş piş uzmanlarıyız artık 😂 bazen piş piş yaparken içim geçiyo benim , piş piş 'in makamı kaçıyo detone oluyorum 😂

Hem ki ne sensör benimki kendini geliştirdi eskiden yatağa bırakınca kalkardı şimdi yatağa doğru meyil ettiğimde anlıyo 😂 yakında düşündüğümde bile uyanacak galiba 😂

Bende de var o program ve gerçekten çok güzel ben onun süpürge sesi ve saç kurutma sesini de kullanıyorum. Uykuya zor geçtiği anlarda o sesler kurtarıcı oluyor. Gündüz piş pişi programdan açıyorum da gece kendim yapıyorum
Hangi program canım bende SleepyTeddy var ama süpürge sesi ücretli açmadım bende

Canım benim oğlan cidden acikip emmeye başladığında iki eli de yumruk oluyo ve doyana kadar da açmıyo. Doğru olabilir yani

Bugün kırkımız doldu ama benim kanamam devam ediyor çok azıcık da olsa ne kadar sürecek acaba aranızda var mı böyle olan?

20210212_135148.jpg
ocak annelerinin son durumu 😂😂

Bugün kırkımız doldu ama benim kanamam devam ediyor çok azıcık da olsa ne kadar sürecek acaba aranızda var mı böyle olan?
Benim bugğn 35 hala devam ediyor 40 tan sonra da dder mi bilmem ama. Burdan biri yazmıştı bi önceki doğumunda 60 gün devam etmiş

Bi kaç gündür ben de sütüm dolmuyo gibi hissediyordum. Dün rezene çay + tahin helva yedim ( aynı anda), normale göre suyu arttırdım, bulgur pilavı yedim bir de 2,5 saat deliksiz uyku sonucu sabah göğüslerim dolu dolu kalktım. Rezene ile tahini dene
Maşallah 😍 cnm esim bi bitki çayı getirdi icinde rezene anason kimyon ıhlamur ...var iciyom basladim bakalim ise yariyormu yemegide artirdim bugun inşallah cogalir

X