2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
O göğüste uyuma olayı bizimkinde de var sadece gündüz bir uykusunu yatakta yüzüstü yatırabiliyorum ben de.

Kilo alımı normal.. Vücut sarı. İlk 16 çıktı sırayla 15 12 8. Tek sıkıntı değer yavaş düşüyor zaman alacak yani. Yenidogan sarılığı gibi tehlikeli değil.
Anladım benim oğlanın da yüzü baya sarı vücutta bişey yok ama hiç test falan yapmadılar. Bebegin rengini anlayamadım daha dedin ya ondan ilgimi çekti. Bizimkinin de vücuduyla yüzünün rengi arasında çok fark var. Bakalım bekleyip göreceğiz.

İradeni kullanirsan yaparsin sutlu ye cok istersen bence azaltarak birak yürüyüşte etkili heryer calisiyo aman kuzunu usutme ben biraz fazla önem veriyorum dış gorunume ah basenlerim gitse basen hareketleri sakıncalimi acaba

Bilmiyordum bunu bilgi için teşekkürler ben normalde zaten kansızım ilaçla yükselmişti değerim Bu gün başladım içmeye zaten benimkide gynoferon hamilelikte de bunu kullanıyordum aynı şekilde kabızlık yaşadım Dr yazarmı peki sidefer kan hapını

Kirmizı kantaron yagı tek gecerim e defa kullanimda geciriyor birde hametan mavi olan

merhaba hayırlı olsun bebegınız. Rabbım hayırlı saglıklı ömur versn ınsaallah. Birsey sormak ıstyorum pekı 21 haftadan berı ultrasonda hep gozuktu mu sıvı bırıkmesı bırde kac mm dı artma eksılme oluyor muydu bızıde bılgılendırırsenz bu surecı yaşayan bırı olarak buna ıhtyacımz var streslı bır durum bılıyorsunuz kı

Sorma aynı beylik laflar bende de vardı. Ahkam kesiyordum başkalarında görünce. Gelişimsel açıdan çok yanlış davranıyor iradeli olmak lazım pes etmemek lazım çocuğun elinde oyunvak olursun sonra vs diye atıp tutuyordum gördüm atmayı da tutmayı da
Canım doktor yazsa da devlet ödemiyo sidefer i malesef. Ve fiystı da 89 tl idi sanırım aman diyim sen kan hapını ihmal etme hem sana hem bebişe sıkıntı olmasın

Hm anladım canım Baya pahalıymış gerçekten gynoferon devam ederim bende burda iki arkadaş kabızlık için ilaç önermışlerdi zaten yarın hastaneye gidicem oğlumun kalça ultrasonu çekilecek Dr yazdıracam inşallah işe yarar

Cnm kayisi denesene kuru kayısı suya koy aksamdan yumusasin sabah dort bes tane bir bardak suda ic olmazsin bende kayisi tuketiyorum bir ay gayneferon ictim yeterli gelmemiştir sanirim saglik ocaginda yazdirdim gayneferon sanol yazmis doktor hem b 12 hem folik osit vs iceriyo bide bu farkli pembe degil

Kizlar k.kulubunde bebisler sayesinde birbirimizi tanimadak sevdik birbirimizi destek olduk fikir alışverişinde bulunuyoruz ne guzel dimi
Çok güzel hemde bizim 2016 dan beri görüştüklerimiz var burdan kızımdada burdn bilgi alışverişi yapıyordum hala görüşüyoruz bebeklerimiz 5 yaşında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…