2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Benim de 2 cocuk canim. Gun icinde annem, kayinvalidem gelip giderler ama sabahlari kalkariz, esim haizrlanir ise gider 7.00 da evden cikar. Bebek uyanik olur o saatlerde, aglarken büyük oğlanı hazirlarim. Servis gelir kapidan teslim ederim. (Gecen haftaya kadan benimle evdeydi bu arada.)Kalirik bebekle artik. Arabasina koyarim, mutfaga gecerim. Toparlarim ortaligi, kahvaltimi hazirlarim. Saat kactan sonra annem gelir. O gelene kadar ben zaten islerimi toparlamis olurum. Yapilabiliyor hersey, hic endise etme. Cok kisa zamanda adapte olursun. Benim sanssizligim bebegin hic uyumamasi. Cok uykusuz bir hale geldi son 2 haftada. Gunduz uykusu hic yok cunku sancili bebek.
Benim kaynanam oglen gelir hergun ve yemegimizi yapar aksam icin, camasirimi yikar serer. Ama yakinda ona da gerek olmadigini soyleycegim, cunku artik kendim yapabiliyorum. Adapte oldum.
benim de 2 cocuk , esim genelde iş seyahatinde 😞annemi esir aldim kadin bizimle yasiyor 50 gundur😅bugün artik evine döndü 😣ben de artik cocuklarla beraber hayatta kalmaya calisicam🙏🏻

Merhaba kızlar moralim çok bozuk oğlumun kakasında genelde mukus var ama dün ip gibi şeyler de vardı bizim face'de grubumuz var orda sordum normalmi diye çoğu kişi ye fotoğraf gösterdim tenya yada alerji diyorlar 2 aylık çocuğun böyle yapması normal değil dediler çok üzgünüm sıra aldım 22Mart'ta sıramız inşallah kötü bir şey çıkmaz 😢😢😢😢

Arkadaşlar gliserinli çocuk fitili kullanan var mı? 1 haftadır kaka yapmıyor diye verdi doktor. Ne kadar sürede etki ediyor acaba ?

Benim kv de de diyor gaz falan bilmezdik🙄benim kv ye göre onun çocukları gaz ağlama vs hiç bir problem yaşamamış... Ayrıca gazı da şimdiki gelinler icat etmiş😣😵😣🙈🙄
Ahah son cümle süper 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂
Benim bebisde dun gece elini agzina koydu önce hafif eksitti yüzünü sonra begendi tadini galiba emip durdu coooookkk tatliydi 😍😍😍
bizde eldiven var hep onunla emmeye çalışıyor 😂 emziği veriyorum hemen emeceksen bunu em diye 🙈

Bakma doktora hepsi ayri birsey söylüyor bir doktor sutun yariyo dedi ikinci cok mu besliyon ne veriyon begege diyip durdu 😱ne vercem sanki kucucuk bebege pekmez icirmiyom ya doysa yemez zaten esim soylenip duruyo emzirme migdesi patlicak doktor ne dedi diyo kendi bildigimi yapiyorum doymus olunca vermiyorum ki emmiyo o zaman tosun gibi bebekler var obezmi abim iki aylıkken 9 kiloymus düşünsene simdi otuz yaşında gayrt ideal bir kiloda verin yiyip buyusunler 😂
Mama ile besliyorsun anne sütü mü canım belki mama ile besleniyorsa ondan demiş olabilir ama 2 aylık bebek için obez olur demesi çok komik olmuş zaten dişleri falan çıkmaya başlayınca ağrıdan acıdan zayıflıyor bebekler bünye sağlam olsun😇

Mama ile besliyorsun anne sütü mü canım belki mama ile besleniyorsa ondan demiş olabilir ama 2 aylık bebek için obez olur demesi çok komik olmuş zaten dişleri falan çıkmaya başlayınca ağrıdan acıdan zayıflıyor bebekler bünye sağlam olsun😇
Yok cnm anne sütü söyleme rağmen kac kez ne veriyorsun dedi doktor bi acayipti dogrusu aynen bi hastalansalar eriyorlar hemen can boğazdan gelir demişler 😃

Sadece anne sütü mü alıyor? Benim doktorum 10 güne kadar normal demişti kaka yapmaması.
Bizimki de öyle dedi ama artık huzursuzluğu çok artmıştı ıkınmaktan uyumadı hiç. Neyseki fitili verdik 45 dakika sonra yaptı baya. Banyo da yaptırdık hemen. İnşallah uyur
Cok tatli oluyorlar gerçekten bu kadar sevilmese bakilmazlar heralde 😅
kesinlikle katılıyorum. Evlat sevgisi olmasa bu uykusuzluklar falan çekilmezzz

Bizimki de öyle dedi ama artık huzursuzluğu çok artmıştı ıkınmaktan uyumadı hiç. Neyseki fitili verdik 45 dakika sonra yaptı baya. Banyo da yaptırdık hemen. İnşallah uyur

Dimi o bakislar olmasa 👼

Fitili nasıl veriyorsunuz, ben beceremedim😣poposuna tutuyorum eriyor içeri girip görmediğinden emin degilim

45ECA218-240C-4F49-AD4E-97FCF231E888.png
Arkadaşlar herkese merhaba , acaba bu anakucağını kullanmış öneren var mı :) nasıl acaba benim içime sündi gibi ama emin olamıyorum

Fitili nasıl veriyorsunuz, ben beceremedim😣poposuna tutuyorum eriyor içeri girip görmediğinden emin degilim
Elde çok uzun tutmamak lazım yoksa eriyor hemen. Ben sol elimle popoyu açıyorum fitili girişe yerleştirip hızlıca sağ işaret parmağımla sokuyırum sonra sağ elimle poponun yanaklarından sıkıyorum ıkınıp çıkarmaması için. Çok sık verdiğim için ustalaştım 🙈

Elde çok uzun tutmamak lazım yoksa eriyor hemen. Ben sol elimle popoyu açıyorum fitili girişe yerleştirip hızlıca sağ işaret parmağımla sokuyırum sonra sağ elimle poponun yanaklarından sıkıyorum ıkınıp çıkarmaması için. Çok sık verdiğim için ustalaştım 🙈
Ikınıp pıt pıt dışarı atmaları yok mu bir de😁😁

Eki Görüntüle 2797013 Arkadaşlar herkese merhaba , acaba bu anakucağını kullanmış öneren var mı :) nasıl acaba benim içime sündi gibi ama emin olamıyorum
Ben bunu kullanmıyorum o yüzden bunun için bir yorum yapamam ama ana kucağı tamamen şans bebekler sevmeyebiliyor çünkü. O kadar para verip 4 moms alıp onu bile hiç kullanamayanlar var. Sen de bi şansını dene istersen olmazsa satarsın ya da bi yakınına verirsin 😁

Ben bunu kullanmıyorum o yüzden bunun için bir yorum yapamam ama ana kucağı tamamen şans bebekler sevmeyebiliyor çünkü. O kadar para verip 4 moms alıp onu bile hiç kullanamayanlar var. Sen de bi şansını dene istersen olmazsa satarsın ya da bi yakınına verirsin 😁
O yüzden letgodan almak mantıklı geliyor bana ben aldım çokta sevmedi sıfırları 600_700 ben 200e aldım

🙃 öyle tabi şans meselesi gerçekten , modelden de alamıyorum çünkü babaannesi Hediye almak istedi anakucağını , artık bunu istiyorum demedim kadına belki pahalı gelir bütçesine müdahale etmedim gönlünden ne geçiyorsa alsın 😌

X