2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Kızlar bana yardım eder misiniz ya. Çatı muayenesi oldum sabah. O zamandan beri sürekli kasiliyorum ve belden ağrı giriyor. Bu yalancı kasılma mı. Kasılma sayacindan takip ediyorum üç kez yaptım. Hastane için hazırlanın diyor ama ciddiye almalı mıyım. Hastane de bize cok uzak. Korktum sanırım ya
Canım uzan dinlen biraz. Dinlenince geçiyosa yalancı sancı deniyo ya hep. Geçmezse doktorunla iletişime geçip gidersin tekrar hastaneye

Benimde öyleydi . Anne kokusunu alınca öyle olur demişti hemşire. Okadar mincirlardim uyanmazdı. En son baktım 5 dk olmadan uyuyo aliyodum omzuma gaz çıkarma pozisyonunda sırtını sıvazlayınca uyanıyor tekrar tekrar öyle emziriyodum 😂
Evet onu ben de denedim pat pat vurunca uyanıyolar 😂 ya ben cork cork emsin istiyorum 😅

Önce çenesinin altı uyarilacak uyanması için, sonra sırtını hafifçe kaşıyor gibi parmaklarınla uyaracaksın daha da uyanmazsa ayaklarının alt kısmına hafifçe bastırılacak. Üzeri çok kalın olmayacak ve oda 22-24 derece olacak. Cok sıcak olursa mayışırmış, uyurmuş.
Isı farkından uyanıyolar evet hapşurunca ay hasta olcak diye yine sıkı sıkı giydiriyorum çenesinin altı ayağı eli her yerini uyarsam da anlık gözlerini açıyo sonra yine uyuyo uyanınca da acıktığı için ağlıyo 🤦🏼‍♀️ Başka çözüm yolu yok galiba dürtmeye devam 😅

Kızlar doğum yaptım ben 3150 Gr doğru bebeğim. Spinal anestezi oldu o kadar çok korkuyordum ki doğum esnasında bir şeyler hissederim diye ama asla öyle olmadı, acaba ameliyat başladı mı diye sorarken bebeğimin ağlama sesini duydum. Çok güzel bir duygu darısı tüm bebeğini kucağına almayanlara olsun inşallah 🥰

Kızlar doğum yaptım ben 3150 Gr doğru bebeğim. Spinal anestezi oldu o kadar çok korkuyordum ki doğum esnasında bir şeyler hissederim diye ama asla öyle olmadı, acaba ameliyat başladı mı diye sorarken bebeğimin ağlama sesini duydum. Çok güzel bir duygu darısı tüm bebeğini kucağına almayanlara olsun inşallah 🥰
Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah

[/QUOTE]
Gözünüz aydın, sağlıkla büyütün inşallah

aranizda en kidemli ben varim sanirim🙈41. haftaya giris yaptim bugun. yarin sabahtan tekrar kontrolum var. sabrimda kalmadi artik cok sıkıldım. zamaninda dogsaydi 1 haftalik olacaktik. arayandan sorandan da cok sıkıldım sanki bilerek icimde tutuyorum cocugu😌 cantamizi hazirlayali 1 ay esyalari arabaya koyali 1 hafta oldu vallahi ne aldim ne goturuyorum yanimda hepsini unuttum🤔 hevesimde kacti artik gunu gecen hamileleri hic anlamazdim aman dursun iste biraz daha ne var derdim ama gercekten cok can sıkicıymış🤦🏼‍♀️

Kızlar bana yardım eder misiniz ya. Çatı muayenesi oldum sabah. O zamandan beri sürekli kasiliyorum ve belden ağrı giriyor. Bu yalancı kasılma mı. Kasılma sayacindan takip ediyorum üç kez yaptım. Hastane için hazırlanın diyor ama ciddiye almalı mıyım. Hastane de bize cok uzak. Korktum sanırım ya
Düzenli aralıklarla geliyorsa gerçek sancıdır canım belden girip karına vuruyo benimde öyle gelmişti

Kızlar bugun öğlen doğumum oldu sezaryen, cokk tatlı mis kokulu bi oğlum oldu. Cok ama cok baska değişik bi duyguymuş anlatamam Allahım herkese yaşatsın bu duyguyu . Dikişlerim acıyor zor yürüyorum ve tuvaletimi yapamıyorum çişim var ama saatkerce wc otryom yapamıyorum önerilerinz varsa tecrübeli annlerrr
canım gözün aydın çok geçmiş olsun benmde bu sezeryanım biraz ağrılı oldu ama 4. Gün ayaklandım hergün kendimi sıka sıka duş aldım duş çabuk toparlıyo . Acır korkusuna bende büyük abdestimi yapamamıştım hatta gaz bile ertesi gün çıkarttım dr yollamam dedi serum getirttiler neyseki gerek kalmadı rahat bırak kendini

Hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Maalesef normal doğum yapamadım son dakika bebeğin kalp atısları düsünce acil genel anestezili sezaryene alındım. Sağlıkla kavuştuk neyse ki. Bin şükür 🤲🏼 Sütüm de hemen geldi emziriyorum, bol bol ten tene temas yapıyoruz kızımla. Ağrılarım çok ama geçecek ❤️

Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün 🥰

X