2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bebeğini solunda mi taşıyorsun genelde canim. Benimki hep sağda duruyor, aniden sağ kürek kemigim ağrıyor, hem de çok şiddetli oluyor.. eğer ayaktaysam gün boyu devam ediyor. Ama yatınca geçiyor hafifliyor. Oğlan çocuğunda sirt ve bel ağrısı çok olur diyordu işyerindeki ablalar bana. Bence ikisinde de o ağrılar çok oluyordur illaki. Ama oğlan önde top gibi durduğundan daha çok yük biniyor olabilir sirta.
Erkek yada kız hiç alakası yok canım gerçi benim hamileliklerim önümde top gibi sağdan soldan kilo hiç almıyorum direk öne doğru gidiyor her gören erkek sanıyor ama ilk kızımda da öyleydi şimdiki kızımda da öyle benimde aşırı sırt ağrım oldu 😒
Sirtimm diyomm agriyorr diyomm nasil gececek diyommmm :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :KK17: :KK17: :KK17: :KK17:
Canım sırt ağrısı bende de var geçen mahvoldum.sütyeni falan çıkardım sonuçta krmikler bebeğe yer açmak için yerinden oynuyo ya belki sütyen sıkmıştır diye sonra yarım saat evin içinde sırtım dik bi şekilde yürüdüm sonra geçti 🙄

Benim boyum 174.Şu an 78 olmuşumdur😬pentinin hamile taytı l beden var.Ama m de çok rahat olurmuş.Sonuna kadar çok rahat götürür.İnanılmaz rahat,esnekliği falan süper.
Siyaha kalın kilotlu çoraplar gibi demişler iç gösteriyormuş ama ben denim görünümlü olana bakıyorum daha dar kalıplı olabilir

Kizlar gunaydin nasilsiniz mutlu pazarlar
İyiyiz cnm seninde iyi olmana sevindim

Bu indirimlerden dolayı yogunluk var sanırım. Benimki de normalden geç geldi.
Bazı ürünleri ayrı paketliyorlar sipariş aşamasında yazar aslında bu ürün kendi gelecek diye😂
Ayy 5 gündür kargoda olması ilginç
Halbuki cumarteside dağıtım yapıolar getirmediler :KK70:
Üşendim mağazaya gitmeyede bidaha netten almam sinir bozucu :KK70:

İyiyiz cnm seninde iyi olmana sevindim

Ayy 5 gündür kargoda olması ilginç
Halbuki cumarteside dağıtım yapıolar getirmediler :KK70:
Üşendim mağazaya gitmeyede bidaha netten almam sinir bozucu :KK70:
Aaa ben onu 5 gündür kargoya verilmedi diye anladım. Ne yapıyor acaba yollarda bu kadar süre 🤣 kargo takipte durumu yazıyor genelde. Şubeyi de arayabilirsin.

Aaa ben onu 5 gündür kargoya verilmedi diye anladım. Ne yapıyor acaba yollarda bu kadar süre 🤣 kargo takipte durumu yazıyor genelde. Şubeyi de arayabilirsin.
Cok geç atıolar kargo takibide..
Mesela giriorm 2 gündür hala aynı yerde gibi göründü sonra tarihler farklılaştı felan
Çakal bunlar çakal :KK70:

Bnm boy 170, 62 kiloyum. evdeki Penti taytim m beden. Ama ben 57 yken oluyordu bana. Şimdi olsa L den aşağısi olmaz.
Geçen gün LCW nin hamile taytini aldım dışarı giymelik tarzda değil. Xl aldim ama L alsam da olurmuş.. pentinin kalibi az daha dar bence. Trendyoldan alacaksan l ve xl sipariş et. Hangisi olmazsa onu iade et canim. 😊 Garanti olsun

Valla okudum ama ben zaten elimde ne leke çıkarıcı varsa önce onla hafif citileyip ondan sonra makinaya atarim diye düşündüm. E bebekin leke çıkarıcısini aldım ama yetmediğinde kosla ile lekeyi çıkartıp daha sonra organik ile yıkarım heralde 🙈🤭 green clean olani daha çok sevdim. Onu denerim ilk
Taytı iç giyim sayıp iade almamazlık yaparlar mı

Normalde olan bişey değilse bu nefesinin kesilmesi, usutmussundur bence. Hamilelikte bu haftalarda nefes alamama durumlari olabiliyor zaman zaman. Ama sen batiyor dediğine göre üşütmüs olabilirsin canim geçmiş olsun. Sıcak su torbası vs koy sirtina yumusat o bölgeyi masaj ile falan
Sagol canim gecsin insallah ya ama gece dikkat ediyorum ustumu acamamaya dikkat ettigim halde agriyor 🙄🙄

İlginçmiş kız :KK70:
Nerden aklınıza geldi :KK70:

:KK70: bende öldüm gülmekten
Neyse 6 aya cok var en azından işe başlaml olurum annem uğraşır :KK70:

:KK70: acemilik acemilik
Msjları okurkeb kahkaha attm :KK70:

Laptobum var ama bilemedim :KK70:
Aynı şeyi düşündüm :KK70:
En son ehhh yetti gari hiç bişi almıorm diyecem :KK70:
Çamaşır aşarken aklıma gdi böyle bir program yokmudur ki acaba diye :KK70: o ara keşfettim ve bayaga işime yaradı.

Hahah annen ugrasacaksa sorun yok :KK70: :KK70:

Erkek yada kız hiç alakası yok canım gerçi benim hamileliklerim önümde top gibi sağdan soldan kilo hiç almıyorum direk öne doğru gidiyor her gören erkek sanıyor ama ilk kızımda da öyleydi şimdiki kızımda da öyle benimde aşırı sırt ağrım oldu 😒

Canım sırt ağrısı bende de var geçen mahvoldum.sütyeni falan çıkardım sonuçta krmikler bebeğe yer açmak için yerinden oynuyo ya belki sütyen sıkmıştır diye sonra yarım saat evin içinde sırtım dik bi şekilde yürüdüm sonra geçti 🙄
Kuzum evdeyim.hic sutyen bile takmiyorum inan ama benim oyle sutyeni cikarinca gececek bir agri degil evet karnim biraz onde gorenlerde one dogru gittigini soyluyor sadece sicak su kompleksi rahatlatiyor 😥😥

😄 Tamam tamam büyük bidonu alicam :) ben de önceden alayım diyorum böyle şeyleri. Taşıma durumum var bide benim. Ev bulabiliriz her an. Alışveriş işim kalmasin.halledeyim de çıksın aradan
Ayy allah yardımcın olsun çok zor bende 1 ay önce taşındım. Onun öncesinde de hamile kaldığım ay taşınmıştım 🙄 Birde herşeyi 0 dan yapmıştık epey yordu beni. Şimdi iyicede ağırlaştık dikkat et kendine yardım eden olur inşallah diyeceğim coronada var😕
E bebekten bir hafta önce sipariş verdim..
Kargoya verilmedi bile...
3 siparişten 1 tanesi verilmiş oda 5 gün oldu hala gelmedi :KK70:
Tek tekmi yolluyorlar böyle..
Acayip gıcık oldum
😂 vallahi çoğu öyle canım pandemiden herkes internet alışverişi yapıyo kargo firmalarıda çok yavaş benim ürünümde şubede bekliyo kaç gündür neyi bekliyorlar çıkartmak için bilmiyorum
Valla canım adını da bilmiyorum. Doktor yazdı eşim aldı geldi. Dikdörtgen cırtlı bir korse. Daha çıkarmadım onu hurclardan, çıkarınca atarım istersen resmini. Hastane çantama ilk onu koyacağım 😊
Çok memnun olurum paylaşırsan evde o kadar çok korse var ki hiç biri sezeryan sonrasına uygun değil tekrar onlara benzer birşey almak istemiyorum. Bedensiz gördüm internette o da mantıklı geldi ama iyi birşeyde olsun istiyorum

Kuzum evdeyim.hic sutyen bile takmiyorum inan ama benim oyle sutyeni cikarinca gececek bir agri degil evet karnim biraz onde gorenlerde one dogru gittigini soyluyor sadece sicak su kompleksi rahatlatiyor 😥😥
Anladım canım geçmiş olsun.belkide üşütmüşsündür farkında olmadan 😔 banada hep göğüslerin büyüme aşamasında sütyen takmazsan baya büyür sonra sarkar diyolar o yüzden evin içinde hep takıyorum.benimde iki kürek kemiğimde ağrı olmuştu sırt üstü yatıyorum sağa sola yatıyorum bi rahatlayamadım.eşime masaj yaptırdım yine faydasını göremedim.nette dik şekilde yürüyüş yapmak ağrılarınızı azaltır gibi bi yazı okumuştum onu denedim sonra baya rahatladım.

Ayy allah yardımcın olsun çok zor bende 1 ay önce taşındım. Onun öncesinde de hamile kaldığım ay taşınmıştım 🙄 Birde herşeyi 0 dan yapmıştık epey yordu beni. Şimdi iyicede ağırlaştık dikkat et kendine yardım eden olur inşallah diyeceğim coronada var😕

😂 vallahi çoğu öyle canım pandemiden herkes internet alışverişi yapıyo kargo firmalarıda çok yavaş benim ürünümde şubede bekliyo kaç gündür neyi bekliyorlar çıkartmak için bilmiyorum

Çok memnun olurum paylaşırsan evde o kadar çok korse var ki hiç biri sezeryan sonrasına uygun değil tekrar onlara benzer birşey almak istemiyorum. Bedensiz gördüm internette o da mantıklı geldi ama iyi birşeyde olsun istiyorum
Aynen benmkide şubede..
Ha olmasa yoğunluk yolda diecem. Şubede nie bekletiosn anlamsız
Diğer ikisi zaten kargoya bile verilmemiş

Tamam canım çıkartınca atarım.

Aynen benmkide şubede..
Ha olmasa yoğunluk yolda diecem. Şubede nie bekletiosn anlamsız
Diğer ikisi zaten kargoya bile verilmemiş
Şubede bekliyorsa eğer, belki o firmanın sizin bölgede şubesi yoktur. Dağıtım gününü bekliyorlardir.

X