2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ben kargo şirketi adına elimden gelen açıklamayı yaptım, artık pes ediyorum..

Uyusuklar bir paketi teslim edememisler diyerek son sözümü söylüyorum o zaman :KK70:
Tüm iyi niyetinle enerjini harcadn ama üzgünüm :KK70: :KK70:

Kargo şirketine bu yorumları okutup gelen giden 1 yıllık kargonu bedava yapmaları lazm 🤣🤣🤣🤣

Siyaha kalın kilotlu çoraplar gibi demişler iç gösteriyormuş ama ben denim görünümlü olana bakıyorum daha dar kalıplı olabilir
Yok alakası yok.Kesinlikle iç göstermiyor.Ama iki modeli var.Belki diğeri için demişlerdir.Bendekinden aşırı memnunum.İç falan göstermiyor.

Ben iyiyim çok şükür canım havalar biraz ısınınca temizlik yapayım dedim. Sen napıosun nasilsin 😍
Maşallah cnm ama yorma kendini..
Valla biz kadnlar temizliğe kapıldıkmı gidiyoruz
Benim riskli geçiyordu önceden o yüzden bütün bahar temizliğimi eşim yapacak annemle :KK70:

Taytı iç giyim sayıp iade almamazlık yaparlar mı
Yani soru cevap kismina sorabilirsin veya Trendyol müşteri hizmetlerine ama iç giyim sayıldığını düşünmüyorum. Bi de pentinin hamilelik taytini düşünüyorsan eğer onlarin kalibi baya genismis. Yorumlarda incecik çorap gibi demişler. Ve 79₺ gibi bi fiyati vardi. O tarz bişey alacaksan eğer 35 liraya lcw dan aldim. Baya sevdim. Evde giymelik. Penye

Yani soru cevap kismina sorabilirsin veya Trendyol müşteri hizmetlerine ama iç giyim sayıldığını düşünmüyorum. Bi de pentinin hamilelik taytini düşünüyorsan eğer onlarin kalibi baya genismis. Yorumlarda incecik çorap gibi demişler. Ve 79₺ gibi bi fiyati vardi. O tarz bişey alacaksan eğer 35 liraya lcw dan aldim. Baya sevdim. Evde giymelik. Penye
Evet yorumlara göre kalın çorap demişler ben denim görünümlülere bakıyorum kot rengi ama hiç yorum yok satıcıya da soru sorulmuyor . Evde giymelikse lcw daha mantıklı tabi

Ayy allah yardımcın olsun çok zor bende 1 ay önce taşındım. Onun öncesinde de hamile kaldığım ay taşınmıştım 🙄 Birde herşeyi 0 dan yapmıştık epey yordu beni. Şimdi iyicede ağırlaştık dikkat et kendine yardım eden olur inşallah diyeceğim coronada var😕
Amin canim. Bende de sendeki gibi bi şans var. İlk hamileligimde 8 aylikken tayinimiz çıkmıştı tasinmistik, bunda da galiba 8 aylik olmadan o evi bulamayacaz gibime geliyor. Nasip yaa. Şimdi ailem geldi yanima. Evde ivir zivir ne varsa koliliyoruz. Taşınacak gibi. 🤭 Onlar gitse bile biz hallederiz inşallah

Amin canim. Bende de sendeki gibi bi şans var. İlk hamileligimde 8 aylikken tayinimiz çıkmıştı tasinmistik, bunda da galiba 8 aylik olmadan o evi bulamayacaz gibime geliyor. Nasip yaa. Şimdi ailem geldi yanima. Evde ivir zivir ne varsa koliliyoruz. Taşınacak gibi. 🤭 Onlar gitse bile biz hallederiz inşallah
😊İnşallah canım Allah kolaylık versin 🙏🏻

28.haftadan herkese selam olsun kızlar Hayrli.ramazanlar nasılsınız bebbisleriniz nasıl biz biraz yorulmaya basladik çok çabuk uyku gelio gündüzleri istede zor oluo gozlerim aclmio öğle yemeğinden sonra birazda şekerden kaynaklı sanırım diyetteyim bide o da zorluo canım bi sürü şeyler cekio ama.malesef yiyemiyorum olsun fıstık kızım iyi olsunda 🙌 bide doktor kontrolümüz vardı malesef şekerden dolayi suyumuz biraz artmış erken doğum riski olablir dedi her hafta nstyle takipte kalalm dedi önümüzdeki hafta baslio tempomuz alışveriş yapma taraftarı değildim hazirana kdr ama durum böyle olunca hazırlıklara da basliyrz allah herkese kolaylık versin kuzular💓bugünümüze şükür

Pipi nasıl yukarda oluyormuş ya 🙈😂😂 bence küçük oluyorya bütün organlar ee tabi pipide gözükmüyor ilerki haftalarda büyüyünce organ gözükür hale geliyor galiba başka bir açıklama bulamıyorum. Bir kızı vardı kocası erkek çok istiyordu o baya sevindi sağ salim olsunlar da. Olmayan aranıyor işte
Bu konu hakkında çok araştırdım. O bölge komple yukarda oluyormuş ve belirli bir haftadan sonra yavaşcana asaga iniyormus. O yüzdende kıza benzetiyorum doktorlar. 🙈
Benimki daha bilmiyor. Perşembe randevum var ondan sonra ona söylemek istiyorum. Çevrem kız bilsin..... Zaten dün cinsiyetini sordu akrabamız bizde kız dedik. Eşime döndü sen şimdi üzülmüşsündür dedi... Eşimde öyle takıntılı değil. Sagolsun sağlıklı olsun yeter neden üzüleyim dedi....

28.haftadan herkese selam olsun kızlar Hayrli.ramazanlar nasılsınız bebbisleriniz nasıl biz biraz yorulmaya basladik çok çabuk uyku gelio gündüzleri istede zor oluo gozlerim aclmio öğle yemeğinden sonra birazda şekerden kaynaklı sanırım diyetteyim bide o da zorluo canım bi sürü şeyler cekio ama.malesef yiyemiyorum olsun fıstık kızım iyi olsunda 🙌 bide doktor kontrolümüz vardı malesef şekerden dolayi suyumuz biraz artmış erken doğum riski olablir dedi her hafta nstyle takipte kalalm dedi önümüzdeki hafta baslio tempomuz alışveriş yapma taraftarı değildim hazirana kdr ama durum böyle olunca hazırlıklara da basliyrz allah herkese kolaylık versin kuzular💓bugünümüze şükür
Selam canım hayırlı Ramazanlar bizde artık 30. haftamızdayız sağlığımız yerinde çok şükür ama doktorun dediğine göre biraz tombiğiz yorgunluk ve halsizlik bende de var randevularımız artık iki haftaya indi diyet mutlaka zordur canım ama bebeğin içinde bir gün bile kalsa kârdır o yüzden kendini yorma riske atma gerekirse internetten alışveriş yaparsın diyetine çok dikkat et yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik artık sağlıcakla tamamlayalım bu günleri Allah kolaylık versin canım

X