2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Rabbim şifa versin canım inşallah bebeğine sağ salim kavuşacaksın. Kendi sağlığına bu süre içerisinde çok dikkat et ki bebeğin sana kavuşmaya hazır olduğunda yorgun düşme

Masallah kuzunun kilosu iyi entubeden de hemen cikar insallah alir kuzunu evine goturursun

Maşallah cnm kilosu çok iyi... Ay şuan ne kadar güzeldir.. Gördünmü Bebişini. Adını koydunuz mu.
Temmuz annelerin ilk bebişi bakalım sonuncusu kim olacak

Aynen canım bende bugün tam 30+0 oldum 37-38 de doğsa 7-8 haftam var muayenemi olur olmaz başlayacam eşyaları yıkamaya
Bn yikadim herseyim hazr eksiklerim sadece pisik kremi emzrme sutyeni atleti dagitilacak hediyeler kaldi sadece onlarida bu hfta icinde halletcem onlarida sonra rahat rahat beklicem oğlumu cunku panik oldum masalss dan sonra

İlk bn dogururum derkem masalss doğurdu bide en son ben doguruyormusum hic sasrmam bu gunden sonra
Seninle arka arkaya doğururuz gibi düşünüyordum ama bakalım başka annesine kavuşmak için acele eden kuzular çıkacak mı ben de oğlumu iyice merak etmeye başladım kokusunu içime çekmek için gün sayıyorum tabi uykusuz geceler de bizi bekliyor ama herşeye değer

Bnde cok m.edyrum kime benziyo kokusu nasil die bakalm ne zmn ben geliym diyecekler

Bn yikadim herseyim hazr eksiklerim sadece pisik kremi emzrme sutyeni atleti dagitilacak hediyeler kaldi sadece onlarida bu hfta icinde halletcem onlarida sonra rahat rahat beklicem oğlumu cunku panik oldum masalss dan sonra
Valla ben dağıtmak için hediye düşünmüyorum artık önceden magnet falan bakıyordum ama koronadan dolayı kimseyi kabul edemicem zaten o yüzden vazgeçtim diğerlerini tamamladım sadece birkaç kıyafet daha bakmayı düşünüyorum 3-6 aylık olanlardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…