2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar,yaşadığım şehirde kimsem olmadığı için evin temizlik yemek işine ben koşturuyorum. Dün de eşim sınavda görevliydi. Evde olmadığı için sıkıldım gün boyu temizlik , yemek , çamaşır ile uğraştım. Akşam saatinden itibaren göbeğimin sağ orta tarafı ile üst tarafı arası çok ağrıdı. Bebek de hareketliydi. O bölgeye dokundukça çok canım yandı. Gece boyu doğru düzgün uyuyamadım. Normalde de 2-3 haftada bir böyle detaylı temizlik yaparım, onlarda hiç böyle olmadı. Acaba o ağrılar kendimi çok yorduğum için mi oldu , yoksa bebek aşağıya doğru iniyor onun ağrısı mıydı bilemedim. Dün de eşim göbeğin biraz inmiş dedi(göğüs göbek arası 1-2 parmak giriyor). Doğum mu yaklaşıyor anlamadım

Canım vakit ilerledikçe önceden yaptığımız işler bizi rahatsız etmezken şimdilerde rahatsızlık verebilir.tabikide sen yine takipte kal ne olur ne olmaz duruma göre doktorunla iletişime geçersin.aramızda 1 gün var senle benden 1 gün öndesin ama benim göğsümle göbeğim arasına 2elim sığıyor düşün okadar aşağıda benim karnım.tabi çok yukarda diye ne geç doğar bebek nede çok aşağıda diye erken.hakkımızda hayırlısı artık

Oo gozun aydin sagligi yerinde ya annesi yuzunude dogunca goruver dogum pozisyonunda mi bebis
sağol canım kafası aşağıda evet ama doktor buna çok güvenmemek lazım pozisyonları değişebiliyor dedi
Ben hala kullanıyorum canım doktorumda birşey demedi 35.haftamın içindeyim birde
evet başka arkadaşlar da kullaniomus benim doktor serseri serbest stilini konuşturmus kullanmayı bırakıyoruz diyerek
benimkiler nereliydi bilmiyorum bir hayli çok olduklarına göre kesin Suriyeli de vardır
Ben de bugün 34+0 oldum canım haftaya pazartesi benim randevum hala kullanıyorum kalsiyum. Doktorum şu zaman bırak falan dememisti sorun olmaz inşallah.
olmaz canım biliodur her doktorun bi stili var sanırım
Ben oğlumdayken gitmiştim acıbafem şimdi de online düzenliyor sürekli ama fırsatım olup katılamadım hiç
evet bana da mesaj gelmiş temmuz grubundasnz geri dönüş yapılacak diye katılalım bakalım belki faydası olur

canım çok geçmiş olsun 20. haftalardayken bi ara bende çok yürümüştüm 2 gün kasıklarım ağrıdı geceleri uyuyamamstm gerçekten kötü bişi doktorum nstye bağlamıştı o zaman beni

Ben olmuştum iki doz sinovac. O zaman bir tek o vardı. Hic bir yan etki olmamıştı. Gecen hafta korona oldum . Doktorum aşılı olduğum için zaturreye cevirmeyecegini söyledi ama bakalım

Arkadaşım 2 gündür hastanede gaz çıkaramıyor
Ayy ilahi baloncuk onun içinde hastanede çözüm var aslında genelde sezaryende 2 gün hastanede tutabiliyolar o 2 gün içinde kendi kendine çıkarsın diye bişey yapmamış olabilirler yoksa taburcu edecekleri vakit geldiğinde hala çıkmamışsa lavman yapıyolar.en azından benim arkadaşıma öyle yaptılar

canım çok geçmiş olsun 20. haftalardayken bi ara bende çok yürümüştüm 2 gün kasıklarım ağrıdı geceleri uyuyamamstm gerçekten kötü bişi doktorum nstye bağlamıştı o zaman beni
Sağol canım bu saatten sonra çok yormamak lazım kendimizi bunu anladım.

Çıkar inşallah bugn
Doğuma girerken bebeyi değil gazı düşünecem bu gidişle

Kızlar sezeryanda şey oluyormuş, gazını çıkarman lazımmış mutlaka..
Gaz çıkmazsa hastaneden çıkış yapılmıyormuş
Şuan doğuma değil ama gaza stres oldum
Ya cıkmazsa die
Kız ameliyathaneler soğuk oluyor ben soğukta kaldımı yaparım o işi diye düşünüyorum ama bakalım bol bol zortlatırız umarım

Kızlar sezeryanda şey oluyormuş, gazını çıkarman lazımmış mutlaka..
Gaz çıkmazsa hastaneden çıkış yapılmıyormuş
Şuan doğuma değil ama gaza stres oldum
Ya cıkmazsa die
☺ çıkar çıkar merak etme. Her karin ameliyatı sonrası var o durum. Yengem yumurtalık ameliyatı olmuştu. Annem yanında refakatciydi günlerce kaldılar hastanede yapamadi diye

Çıkar inşallah bugn
Doğuma girerken bebeyi değil gazı düşünecem bu gidişle
bişey olmaz merak etme.Yanına rezene al hem sütünün gelmesine faydası var hemde gazını çıkarmanı kolaylaştırır hem her insanda aynı olmuyo.kardeşimde sezaryen olmuştu ameliyathaneden geldi daha ne bi ayağa kalktı ne bişey içti yatar halde maşallah saldıda saldı biz ona gülmekten bebekle ilgilenemedik

Kardeşinin şansından bizede nasip olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…