2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Merhaba kızlar lekelenmem vardı doktor kontrolüne gittim kesede küçük bir kanama var dedi iğne verdi progeston kullanıyordum onu günde iki ye çıkardı . Kalp atışını da duyduk çok şükür . Rapor da aldım bolca istirat dedi
Çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 🙏

Merhaba kızlar lekelenmem vardı doktor kontrolüne gittim kesede küçük bir kanama var dedi iğne verdi progeston kullanıyordum onu günde iki ye çıkardı . Kalp atışını da duyduk çok şükür . Rapor da aldım bolca istirat dedi
Gözün aydın canım bol dinlen

Selam Hanımlar. Kendime nazar değdirdim. 3 4 gündür mide bulantılarım başladı. Bugün biraz daha arttı. Ama ayağa kalkınca daha çok kötü oluyorum. Sizde de öyle mi ?

Bi bende yok tiskinme hafif tavuga oluyor bide yumurtaya çok şükür baska türlü yok ama ev işi yapamiyorum dinlene dinlene yapıyorum bi kereden yapamıyorum 😀

Geçmiş olsun canım kendine dikkat et🙏

Geçmiş olsun canım 🙏🏻 güzelce istirahat edersen toparlarsın bir kaç güne 🌸

Kızlar kese konumuna göre cinsiyet belirliyorlar solda okursa erkek sağda olursa kız tabi bunun için 6.ile 7 haftalık ulrtason kağıdı lazimmis hiç fark ettiniz mi bebeğiniz sağda mi solda mi

yorumlari okudum da ne guzel yemek yapmamalar dinlenmeler. ozendim valla. benim oyle bi sansim yok. esim cocukla ilgilenmeye calisiyo ben mecburen her gun ogluma yemek yapmak zorundayim. ozel bi cocuk oldugundan dolayi biraz zor bi cocuk. kusa kusa da olsa yemeği ben yapiyorum. esim yapsa cocuk bende durmuyo. donusumlu bakmaya calisioruz. ilk hamileliginizin tadını cikarin. 2. de hic naz yapilmiyo😐

X