2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
yorumlari okudum da ne guzel yemek yapmamalar dinlenmeler. ozendim valla. benim oyle bi sansim yok. esim cocukla ilgilenmeye calisiyo ben mecburen her gun ogluma yemek yapmak zorundayim. ozel bi cocuk oldugundan dolayi biraz zor bi cocuk. kusa kusa da olsa yemeği ben yapiyorum. esim yapsa cocuk bende durmuyo. donusumlu bakmaya calisioruz. ilk hamileliginizin tadını cikarin. 2. de hic naz yapilmiyo😐
Benim ilk ama naz falan yapamıyorum her işimi kendim yapıyorum çok şükür zorlanmıyorum hatta eşyaların yerini bile değiştirdim 🙈 sadece çamaşırları asarken zorlanıyorum başım dönüyor korkuyorum balkondan düşücem diye 😔 depremde de çamaşır asıyordum bende başım dönüyor sandım deprem olduğunu anlayınca içeri kaçmıştım 😊😊

kizlar bi de ruyami paylasmak istiyorum. oglumda ruya gormustum.kucagimda bana zeytin gibi gozlerle bakan bir erkek cocugu vardi. oglum oldu. simdi de bikac gundur kabus goruyorum galiba. ruya gordum yine bir erkek cocuk hatta daha 40 li bi sey. ama benim cocugum degil esimin baskasindan olma cocuguymus. kaynanam kizi evine almis gecinip gidiolardi. esimi ve beni de cagirmislardi. esim bebege uzaktan bakiyodu. ben ruyada aglarken gercekten aglamisim. uyanip o sinirle adamla kavga ettim. sen kendi cocugunu gormussun annemle aran olmadigi icin de kotu gormussun dedi. ama ruyamda o cocuktan nefret ediyodum. bu kabusun meali nedir. bilen var mi

Benim ilk ama naz falan yapamıyorum her işimi kendim yapıyorum çok şükür zorlanmıyorum hatta eşyaların yerini bile değiştirdim 🙈 sadece çamaşırları asarken zorlanıyorum başım dönüyor korkuyorum balkondan düşücem diye 😔 depremde de çamaşır asıyordum bende başım dönüyor sandım deprem olduğunu anlayınca içeri kaçmıştım 😊😊
yok canim ben nazi genel anlamda dedim. kimilerini gebelik gercekten cok zorluyo. benim midem bulanmazdi 2 haftadir oyle tuhafim ki. islerini yapabilmen cok iyi masallah sana. nazar degmesin.

X