2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Arkadaşlar tekrardan merhaba,

Ben de Ankara da yaşıyorum. Doğum için iki doktor arasında kaldım. Yeşim GÜREL ve Zahide KÜÇÜK . Sizlerin bir fikri var mı acaba bu iki doktor ile ilgili ????

Kızlar yardımcı olabilecek kimse yok mu :KK43:

Ay hadi inşallah kuzum çok heyecanlı ya gittiğinde tam ne kadarlık olacak :) Bende haftaya perşembeye randevu aldim bakalim :)
Sanırım gittiğim de 6+3 yada 6+2 oluyo bir gün oynuyabiliyo ama 6 küsür olucağı kesin😂😂

Bende aynı yemek ten sonra halsizlik sanki mide üstüne biri oturmuş gibi sonra geçiyor
Beta baktırdım ben 1777 çıktı son sat 27 Eylül acep iki gün sonra birdaha baktirsam mi
Daha baktırma canım kesen gözükür muhtemelen zaten 1500 üstünü görebiliyor doktorular

Daha baktırma canım kesen gözükür muhtemelen zaten 1500 üstünü görebiliyor doktorular
Ne bilim için rahat etsin diye sağlık ocağı baktirip haftaya randevu alıp gitmek istiyorum eşim çok kızıyor kafana takma diye ama elimde olan bişey değil Allah'ım halkımızdan hayırlısı inşallah

Kızlar belirtileri başlayan var mı aranızda 🥰🥰
Özellikle açken aşırı midem çalkalanıyor. Şuan için kusma yok ama her an olabilir. Çok yorgun hissediyorum. Gögüs hassasiyeti çok var. Kasıklarım ağrıyor ve sürekli adet oldum zannediyorum.

X