2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Özellikle açken aşırı midem çalkalanıyor. Şuan için kusma yok ama her an olabilir. Çok yorgun hissediyorum. Gögüs hassasiyeti çok var. Kasıklarım ağrıyor ve sürekli adet oldum zannediyorum.
Benim kasıklarım ağrı beni korkutuyor dediğin sanki heran bişey olacak gibiyim Allahim seni korusun

Özellikle açken aşırı midem çalkalanıyor. Şuan için kusma yok ama her an olabilir. Çok yorgun hissediyorum. Gögüs hassasiyeti çok var. Kasıklarım ağrıyor ve sürekli adet oldum zannediyorum.
Ben bazen gebe olduğunu unutuyorum o derece belirtisizizleşiyorum 🙄🙄😂

Ohh rahat senin desene 😁
Aman maşallah diyeyim🤭 bazen paniğe bağlıyorum bulantı kusma gebeliğin iyi olduğuna işaretmiş diye yazılar var gerçi daha bu haftalarda çok olmaz sanırım 6. Haftadan sonra tam olarak bulantı kusma başlıyormuş bakalım neler bekliyo bizi🙄

Kızlar merhaba 🤚🏻
Benim 13 ekim son adet tarihimdi. 25 ekimde yumurtam çatlamıştı. Bat 8 kasım. Sizce hamile olduğumu normal kaset testte yarın sabah ki idrarda silikte olsa görebilir miyim? Ya da kanda kesin çıkar mı ? Bilginizi almak istedim sizler nasıl öğrendiniz

Kızlar merhaba 🤚🏻
Benim 13 ekim son adet tarihimdi. 25 ekimde yumurtam çatlamıştı. Bat 8 kasım. Sizce hamile olduğumu normal kaset testte yarın sabah ki idrarda silikte olsa görebilir miyim? Ya da kanda kesin çıkar mı ? Bilginizi almak istedim sizler nasıl öğrendiniz
Kanda kesin çıkar kuzum ama idrar için garanti bişey diyemiyorum çıkadabilir çıkmayadabilir 🙄

Kızlar merhaba 🤚🏻
kaset testle zor kuzum, erken gebelik testinde silik de olsa çıkma ihtimali daha yüksek

Ay olarak 52. Aylık benimkide tam :) hangi doktora gitmeyi planlıyorsun
Sühendan Benderli . Oğlumda da onu tercih etmiştim. Fazla kilo alma ve sağlıksız beslenmeye tahammülü yok ve biraz kaba ama işinde iyi biri. Oğlumu 40+2de doğum yaptım ve o zamana kadar bekledik. Başka doktor olsaydı sezaryen yapmıştı.
Bir de şehir hastahanesinde Zeliha Atak a gitmeye başladım ama o sadece tahliller için.
Sen hangi doktora gideceksin ?

2012 temmuz annesiyim Allahım sağlıcakla kucağımiza almayi nasip etsin inşallah rabbim isteyen herkese sağ saglim hayirli evlatlar nasip etsin :KK51: :dua: :anneadayı::anne::KK3:

Slm kızlar nslsniz.ben geçen 25 düşük yaptım adet görmeden hamile kaldım kaç haftalık olduğunu nsl hesaplayacam

Canım hayırlı olsun betanı 3 gün sonra tekrar ölçür:) Tam ne kadarlık sat ne zaman
Sat bilmiyorum. Çünkü 8 aylık oğlum var. Doğumdan beri 2 kez regl oldum. Ama şüpheli tek ilişkinin üzerinden 17 gün geçti. Onu biliyorum. Daha öncesinde bir aya yakın oğlumla uyuduk zaten. Kendisi çok yaramazdır da😂

Cuma tekrar hcg baktırayım. Sonra önümüzdeki hafta için doktor randevusu ayarlarım. Benim hamile kaldığımdan itibaren kan sulandırıcı iğne kullanmam gerekiyor çünkü.. Emziriyorum... 9 kilo oğlan kucağımda tüm gün. Nasıl olacak bakalım.

X