2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Beklemekten başka çözüm bulamıyorum daha önce boş gebelik yaşadım korkuyorum hepsini tek sefer de yaşamak istiyorum endişelenmemek için 😔😔
Değildir inşallah canım sabrın sonu selamet olsun inşallah. Bn de haftaya perşembe gidicem bklm inşallah. Önceden olsa hemen gitmek isterdim yine de zor duruyorum ama işte bu dönemde sık gitmek iyi değil malum salgın artı çocuk. Bklm görürüz inşallah sağlıcakla

Merhaba değerli anne adayları,

Hepinize şimdiden hayırlı olsun. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah, bu konu başlığında gebelik, hastane, muayene ve çocuk tecrübelerimizi paylaşacağız. İnşallah tez zamanda kalabalık bir aile oluruz. Güzel haber alıp listeye eklenmek isteyenler SAT-TAHMİNİ DOĞUM TARİHİ-YAŞ-ÇOCUK SAYISI-ŞEHİR bilgilerini yazdığı zaman listeye eklenecektir.

Saygılarımla
ÜYE ADISATDOĞUM TARİHİYAŞÇOCUK SAYISIŞEHİR
nervouscookie nervouscookie 11 Eylül03.07.202127ikinci çocukbursa
@duyguyigitemre20 Eylültemmuz başı28ilk çocukmersin
Mnkpnda Mnkpnda 23 Eylül30.06.202124ikinci çocukeskişehir
MelodiXX MelodiXX 25 Eylül02.07.202125ilk gebelikistanbul
H herkesgitsinsenkal 27 Eylül04.07.202128ilk çocukyurt dışı
T Tatlibebish 28 Eylül05.07.202134ikinci çocukeskişehir
F firdevsmelisa 29 Eylül04.07.202126ikinci çocukdiyarbakır
Tek duam2746 Tek duam2746 30 EylülTemmuz başı31ilk çocukizmir
@Masalsss3 Ekim10.07.202134ilk çocukankara
@Sine3 Ekim10.07.202135ikinci çocukistanbul
kzlrgn05 kzlrgn05 3 Ekim10.07.202124ilk çocukkayseri
Sat 23 Eylül. Yaş 25. İlk çocuk
şehir Malatya

Değildir inşallah canım sabrın sonu selamet olsun inşallah. Bn de haftaya perşembe gidicem bklm inşallah. Önceden olsa hemen gitmek isterdim yine de zor duruyorum ama işte bu dönemde sık gitmek iyi değil malum salgın artı çocuk. Bklm görürüz inşallah sağlıcakla
İnşallah canım bende haftaya kan vereyim emin olmak için sonra Randevu alırım diyorum

Günaydın kızlar ben ilk idrarla testimi yaptım bat 8 kasımdı. Bi yorumlarmısınız ? Ben 5 dk için de 2. Çizgiyi çook az gördüm sanki defalarca baktım bana mı öyle geldi diye yine görmeye devam ediyorum.. fotoğraflada hiç oynayamadım belirginleştirmek istemiştim neyse bakın bakalım. Dikkatli bakın ama😊 daha sonraki resimde o 5 dk içinde gördüğüm çizginin kurumuş hali

Eklentiler

• 9CA7358F-7442-43C4-B6D4-955B1195B520.jpeg
    9CA7358F-7442-43C4-B6D4-955B1195B520.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 48
  • 803FCB50-8089-4EB1-A952-480C59BED661.jpeg
    803FCB50-8089-4EB1-A952-480C59BED661.jpeg
    88,4 KB · Görüntüleme: 44
Günaydın kızlar ben ilk idrarla testimi yaptım bat 8 kasımdı. Bi yorumlarmısınız ? Ben 5 dk için de 2. Çizgiyi çook az gördüm sanki defalarca baktım bana mı öyle geldi diye yine görmeye devam ediyorum.. fotoğraflada hiç oynayamadım belirginleştirmek istemiştim neyse bakın bakalım. Dikkatli bakın ama😊 daha sonraki resimde o 5 dk içinde gördüğüm çizginin kurumuş hali
Günaydın canım bende görebildim ikinci çizgiyi ❤️❤️ var muhtemelen istersen kan ver istersen her sabah idrar testi yaparak koyulaşmasını takip et ama ben kan vermemden yanayım idrar testleri yanıltabilir muhtemelen beta hcg 50 lerde falan çıkacaktır 🙏🏻🙏🏻

Mrb bence 2 gün sonra tekrar baktır çok silikte olsa gözüküyor. Bebeğin seninledir umarım 🙏🥰

Günaydın canım bende görebildim ikinci çizgiyi ❤️❤️ var muhtemelen istersen kan ver istersen her sabah idrar testi yaparak koyulaşmasını takip et ama ben kan vermemden yanayım idrar testleri yanıltabilir muhtemelen beta hcg 50 lerde falan çıkacaktır 🙏🏻🙏🏻

Mrb bence 2 gün sonra tekrar baktır çok silikte olsa gözüküyor. Bebeğin seninledir umarım 🙏🥰
Teşekkür ederim kızlar🥰 bende 8 kasıma kadar test yapmaya devam edeyim diyorum. Adetim geçince kan vermeye giderim. Varsa gebelik Değerimi sınırda görmek istemiyorum. Teşekkür ederim❤️ İnşallah bende temmuz annesi olurum🥰

Kızlar herkese iyi akşamlar, konuyu devaldim:) Katılmak isteyenler sırasıyla Yaş, son adet tarihi, tahmini doğum tarihi , kaçıncı çocuk ve şehir bilgisi yazarsa güzel bir liste yapayim:)
yaş 32 2. çocuk ilk çocuğum 33 aylık 2.5 yaşında bu 2. gebeliğim son adet tarihim 29 eylül 2020 fakat geç döllenme olduğunu kese görnmediğini söyledi salı günü doktor. tahmini doğum tarihi 6 temmuz
Arkadaşlar tekrardan merhaba,

Ben de Ankara da yaşıyorum. Doğum için iki doktor arasında kaldım. Yeşim GÜREL ve Zahide KÜÇÜK . Sizlerin bir fikri var mı acaba bu iki doktor ile ilgili ????
hiç bilgim yok canım bende ankarada yaşıyorum sevtap hocaya ve nesrin fenere gitmiştim şimdi ikisinede gitmek istemiyorum :KK70:

Günaydin kizlar,
aranizda gögüs hassasiyeti yasayan varmi? Bu durum artarak devam mi edecek bir sure sonra azalacak mi?
Benim BAT gününden beri olan gögüs hassasiyetim iki gündür azaldi ve bu beni endiselendiriyor? Normal bir durum mu yasayan varmi?
Baska belirtileriniz varmi? Benim henuz baska hic belirtim yok ister istemez kafama takiliyor. Normal bir durum mu?

Günaydin kizlar,
aranizda gögüs hassasiyeti yasayan varmi? Bu durum artarak devam mi edecek bir sure sonra azalacak mi?
Benim BAT gününden beri olan gögüs hassasiyetim iki gündür azaldi ve bu beni endiselendiriyor? Normal bir durum mu yasayan varmi?
Baska belirtileriniz varmi? Benim henuz baska hic belirtim yok ister istemez kafama takiliyor. Normal bir durum mu?
Günaydın canım benim de göğüs hassiyeyim azaldı, pek bi belirtim yok ama daha erken genelde 6. Haftadan sonra oluyor zaten

Günaydın canım benim de göğüs hassiyeyim azaldı, pek bi belirtim yok ama daha erken genelde 6. Haftadan sonra oluyor zaten
Yalniz degilim demekki bu beni biraz rahatlatti, ilk gebeligim oldugu icin tecrübem yok. Cok erken gitmistim doktora kese göremememistik, haftaya persembe randevum var insallah kese ve kalp atisi görürürüm de endiselerim biraz azalir. Kendimi hamile gibi hissetmiyorum henüz.

Yalniz degilim demekki bu beni biraz rahatlatti, ilk gebeligim oldugu icin tecrübem yok. Cok erken gitmistim doktora kese göremememistik, haftaya persembe randevum var insallah kese ve kalp atisi görürürüm de endiselerim biraz azalir. Kendimi hamile gibi hissetmiyorum henüz.
Ben de vücudumda değişik bi sey hissedemeyince panik oluyorum, benim de haftaya perşembe randevum canım inşallah keseyi görür kalp atışlarını duyarız da içimiz rahat eder

Ben sürekli hastaneye gitmek istemiyorum. Hrm kese hem kalp atışı için 1 kere gitmek istiyorum. 7. Haftada gidicem nasipse.
Bende öyle düşünüyorum,ilk gebeligi erken öğrenmiştim 4.hafta da gidip afedersiniz salaklık etmiştik.5.hafta tekrar gittik keseyi görmek icin 6.haftada kesenin icinde oluşum var mı diye gittik 7.haftada kalp atişı için gittik😁çok heyecanlı olunca.şimdide heyecanlıyiz ama sabretcem ,eşimin ısrarlarına dayanabilirsem🤣

Bence var hayırlı olsun canım ❤

X