2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Sühendan Benderli . Oğlumda da onu tercih etmiştim. Fazla kilo alma ve sağlıksız beslenmeye tahammülü yok ve biraz kaba ama işinde iyi biri. Oğlumu 40+2de doğum yaptım ve o zamana kadar bekledik. Başka doktor olsaydı sezaryen yapmıştı.
Bir de şehir hastahanesinde Zeliha Atak a gitmeye başladım ama o sadece tahliller için.
Sen hangi doktora gideceksin ?
Ben Münir Kiper Aslan'ı istiyorum aslinda ama fakültede olduğu için direkt ona alamaayabilirim. Birde Ayşe Yeliz varmış şehir hastanesinde onu duydum. Fakat karar veremedim ozeli de düşünüyorum ama kararsizim. Henüz daha bata 8 gün var ama ben gebe miyim değil miyim onuda bilemiyorum. Pazar günü bata 4 gün kalacak normal kaset test aldım oncomedin yapsam çıkar mı acaba

Ben Münir Kiper Aslan'ı istiyorum aslinda ama fakültede olduğu için direkt ona alamaayabilirim. Birde Ayşe Yeliz varmış şehir hastanesinde onu duydum. Fakat karar veremedim ozeli de düşünüyorum ama kararsizim. Henüz daha bata 8 gün var ama ben gebe miyim değil miyim onuda bilemiyorum. Pazar günü bata 4 gün kalacak normal kaset test aldım oncomedin yapsam çıkar mı acaba
Ben 3 haftalıkken en ucuz test ile öğrendim. Hatta oğlumda da onunla öğrenmiştim ^-^ O markayı bilmiyorum benimki miratechti.

Ben 3 haftalıkken en ucuz test ile öğrendim. Hatta oğlumda da onunla öğrenmiştim ^-^ O markayı bilmiyorum benimki miratechti.
Şimdi benim sat 15 ekim fakat korunmasız olarak 24'ünde ve devamında denedik o yüzden çıkar mı bilemedim . Senin sat ne zamandı (sordum mu bilmiyorum unutuyorum çok sorduysam kusura bakma)

Şimdi benim sat 15 ekim fakat korunmasız olarak 24'ünde ve devamında denedik o yüzden çıkar mı bilemedim . Senin sat ne zamandı (sordum mu bilmiyorum unutuyorum çok sorduysam kusura bakma)
Benim 11 eylül ama iki hafta küçük çıktı. Zaten adetimin düzensiz olduğu bir dönemde olduğu için böyle birşey yaşayacağımı biliyordum. O konuda bir fikrim yok maalesef. İstersen test yapmayı dene. ^-^

Benim 11 eylül ama iki hafta küçük çıktı. Zaten adetimin düzensiz olduğu bir dönemde olduğu için böyle birşey yaşayacağımı biliyordum. O konuda bir fikrim yok maalesef. İstersen test yapmayı dene. ^-^
Peki suhande hanım hangi hastanede birde muayene ücreti ne kadar biliyor musun?

Gözün aydın darısıda bizlere inşallah🥰 Sat ne zamandı canım bide yumurtlamanı biliyor musun?
Teşekkür ederim darısı size olsun ilk gebeliğim çok duygulandım ben. Sat 23 Eylül ama ben sanırım adetim biter bitmez yumurtladım adetim 5 gün sürdü çünkü eşimle bir defa yakınlaştık sonra da il dışına gitmek zorunda kaldım ama çok şükür nasip oldu🙏🏻

6. Haftamda duyduk çok şükür sanırım kese bi hafta öndeymiş o yüzden biraz erken gözüktü siz n’aptınız aynı gidiyo hamileliğimiz sizinle 😍
Ben sürekli hastaneye gitmek istemiyorum. Hrm kese hem kalp atışı için 1 kere gitmek istiyorum. 7. Haftada gidicem nasipse.

Çok Haklısın 7 gün önce öğrendim. Bu sefer de acaba adet olurmuyum diye koktum. Zaman geçmiyor resmen. Erkenden doktorada gitmek istemiyorum. Kese görünür ama kalp atışı hemen alınmıyor. Sonra bide onu dert edicem. En iyisi bekleyip bir kerede ikisinide görmek.
Ayyynen canım Bn de öyle düşündüğüm için bekliyorum 6. Haft a dolsun diye. İnsan bi yandan da görmek istiyor iste

X