2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ne kadar zor gebelik şekeri değil mi? Bende 8. Haftadan beri dikkat ediyorum. Hafta ilerledikçe insülin miktarı da artıyor. Diyet yüzünden hiç kilo almadım

Bilinmezlik aslında bi bakıma erkek deyip kız dogan kız denip erkek doganda var hayırlısı olsun artık

Kızlar yirmi haftalık olduk biz bu haftalarda olan arkadaşlar ara ara böyle karninizin sertlestigini hissediyorsunuz ben bazen gece de uyandığımda fark ediyorum sertleşiyor yer değiştirirken falan. Normal mi acaba

Sagolun ya uzun uzun yazmssnz yordum cok tesekkur ederim. Ben de çürük dis bebege zarar verir diye korktm gittim hemen gitmeden once dr a sordum. Antibiyotik kullanablrsn,film de cekeblrler. Digerleri icn yapcklarni yazcklar onaylycm ondan sonra olur dedi. Gittim dis doktoru çürük yok dedi. Ama dis siyah gozkuyo sasrdm valla. Kuretaj ve dis eti temzlgi dedi bn de acelesi yoksa yaptrmyim dedim yaptrmadim. Ama dis doktorna film cekileblrms dedim ..doktrm oyle dedi dedim. Ordaki herkes sasrdi biz boyle bi risk alamayız nasl buna izn verdi hayret dedi. Valla artik kime neye inancgmi sasrdm. Szn de agrimasin insallah ya. Bol bol yogurt,sut vs tuketmk gerek sanrm.temizlige de ne guzel dikkat edyormssnz. Ben de yapym her ihtmale karsi. Sdece firclmk yetmyck gbi.. Allah kolaylik versin ⚘

Bana da doktor bacakları ters duruo yürüyemez demiş bak 28 yasindaum smdi bende anne olmaya hazirlaniyrm:)

Kızlar yirmi haftalık olduk biz bu haftalarda olan arkadaşlar ara ara böyle karninizin sertlestigini hissediyorsunuz ben bazen gece de uyandığımda fark ediyorum sertleşiyor yer değiştirirken falan. Normal mi acaba
20.haftadym canım acayp sertlesiyor akşamları bi huzurszlk hisseden nefes darligi ve hala çok fazla hissetmiyorum bebegimi doktor ama.normal plasenta onde daha anca hissedersen dedi

Bana da doktor bacakları ters duruo yürüyemez demiş bak 28 yasindaum smdi bende anne olmaya hazirlaniyrm:)
Şu iki gündür daha da zorlandım zaman geçmedi. Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin çok üzüldüm cok ağladım. Rabbimden gelen baş göz üstüne tabi ama ister istemez etkileniyor insan

Şu iki gündür daha da zorlandım zaman geçmedi. Rabbim kimseyi evladiyla sinamasin çok üzüldüm cok ağladım. Rabbimden gelen baş göz üstüne tabi ama ister istemez etkileniyor insan
Insallah canim bu gunlerde gecer guzel gunleri gorunce hemen unutursun insallah rabbim tez zamanda mutlukla unuttursun yasadiklarini

Peki canım diyetinde neler var ne yiyebiliyorsun.en basit bir elmada bile şeker var.gerçekten öyle bi durumda olmakta zor Rabbim kolaylık versin inşallah
Bir ogunde en fazla 30 gr karbonhidrat alacak sekilde istedigini yiyebilirsin. Gerisi protein ve sebze. Ara ogunlerde de kuruyemis ve peynir yine en fazla 30 gr karbonhidrat iceriginer meyve olacak sekilde ayarlamaya calsiiyordum. Suan henuz diyete baslamadim bu hamileligimde nasil baslayacagim bilmiyorum cunku hala mide bulantim var her seyi yiyemiyorum. Onceki gebeliklerim boyle degildi en gec 12. Haftada bitmisti bulantilar

Ne kadar zor gebelik şekeri değil mi? Bende 8. Haftadan beri dikkat ediyorum. Hafta ilerledikçe insülin miktarı da artıyor. Diyet yüzünden hiç kilo almadım
Kesinlikle Sizinki normal seker mi yoksq gebelik sekeri mi. Insulinsiz duzelme olmadi mi ben henuz baslamadim diyete 16. Haftadayim ve 6 kilo aldim. Diger kizimda hemen baslmaistim diyete toplam 7 kilo ile bitmisti hamileligim Bakalim nasil duzenleyecegiz bu sefer. Allah beterinden korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…