2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Kızlar iyi akşamlar. Kan sulandırıcı iğne yapanlar hala göbekten devam ediyor musunuz? Ben karnım cıktıgı için korkuyorumda aslında ama sizler napıyorsunuz merak ettim

Kızlar iyi akşamlar. Kan sulandırıcı iğne yapanlar hala göbekten devam ediyor musunuz? Ben karnım cıktıgı için korkuyorumda aslında ama sizler napıyorsunuz merak ettim
Ben hala kol göbek dönüşümlü yapıyorum 30. Haftalara kadar göbekten yapmıştım kızımda da o yüzden korkma bence devam edebilirsin ama dönüşümlü yapsan daha iyi olur

Ben hala kol göbek dönüşümlü yapıyorum 30. Haftalara kadar göbekten yapmıştım kızımda da o yüzden korkma bence devam edebilirsin ama dönüşümlü yapsan daha iyi olur
Morluk cok yok ve göbek kolayıma geliyor canım, tek korkum bebege değer mi doktor ne kadar değmez desede aha kafasına geldi falan diye kendimi strws ediyorum😬😂

Morluk cok yok ve göbek kolayıma geliyor canım, tek korkum bebege değer mi doktor ne kadar değmez desede aha kafasına geldi falan diye kendimi strws ediyorum😬😂
Korkma canım iğnenin ucu çok kısa zaten bebeğe gidene kadar kaç katman var. Ama annelik içgüdüsü işte. Doktor doğuma kadar bile yapabilirsin demişti bana ama ben 30 dan sonra kol ve bacaktan devam ettim göbek iyice sertleşiyo çünkü. Morluk yoksa ne güzel benim hep mosmor yakında bacaktan devam edicem sanırım.

Kizlar iyi aksamlar. O kadar korkulu iki haftadan sonra bugun nifty sonucumuz geldi. Cok sukur sonuclar guzel bir problem yok. Ayrica bir kizimiz olacagini ogrendik. Cok duygulandim sukurler olsun Allahima bu gunleri gorduk. Rahat bir nefes aldik kari koca. Bekleyen herkes tez zamanda guzel haberleri alsin insallah🤲😊 @yetbet @peri35_ C Cerenn92 @Ozlem9144
Canım sen dün beni etiketlemişsin. Bugün de ben sonucumu almıştım. Sen aklıma geldin temiz çıkmasına o kadar sevindim ki. Yanımıza kalan yaşadığımız stresli günler oldu. Tadını çıkaralım bundan sonra. Bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza alacağımız günler bir an önce gelir inşallah 🤲 Kızın olacağına da çok sevindim. Etrafımda hamile kim varsa ben de dahil hep erkek duyuyordum 😂 Sağ salim gelsinler anne babalarını üzmesinler 😇

Kızlar ya benim hiç bulantım falan olmamıştı ama 15. Haftada başladı 2 haftadır var decavitle kan hapınada başlamıştım acaba ondanmı bide beyaz akıntı 2. Kez baya dikkatimi çekecek kadar oluyor yani sizde varmı bu durum acaba bugün biraz fazla yürüdüm ondanmıdır

Korkma canım iğnenin ucu çok kısa zaten bebeğe gidene kadar kaç katman var. Ama annelik içgüdüsü işte. Doktor doğuma kadar bile yapabilirsin demişti bana ama ben 30 dan sonra kol ve bacaktan devam ettim göbek iyice sertleşiyo çünkü. Morluk yoksa ne güzel benim hep mosmor yakında bacaktan devam edicem sanırım.
Cok yok canım hafif npkta kadar olursa oluyor iğneyi cok yavas yapıyorum sonrada ovmuyorum sadecw bastırıyorım burda hemşire bi arkadasın tavsiyesiyle öyle yapmaya baslayınca morarma kalmadı gercekten

Bunu bende hiç istemiyorum emin ol bı umit dua ediyorum kendi kendine en azından düşsün ve kürtaj olmiyim ama benim gebelik kesesi yırtıldığı için suyum kalmamış yani bu iki gün içinde bana da ciddi zararlar verebilir ki bunu bı doktor soylemiyo
Neyden olurmuş canım bişey diyorlar mı ya?

Ben doktora sorduğum halde hayır bakmam erken dedi canım demek ki ihtimal degil de kesin sonuc soylemek istiyor
Aynen oyledir. Önceki hamileliğimde ne zaman sorsam 5 aylıkken söylicem dedi hiçte ustelemedim 13 yıl oldu ama bu sefer ultrason aletleri daha gelişmiştir dedim sordum pozisyonu çok elverisli değildi aslında belli olurduda. Tam oturma pozisyonunda dedi keyfi yerinde yani içerde her ne ise cinsiyeti artık😂

X