2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Bide kizlar. Bende mesela bütün gün yedikldrim cikmiyor 🤣🤣 ama sabah cok sulu dgil ama normal ishalle bosaltabiliyorum. Sizdede öylemi?

Zayifsan sıkıntı yok ben de normal kilodayim ufak tefek atistirmaktan bisey olmaz ama bi arkadas vardi hamile, bir somun ekmek yiyodu acikinca mesela onu yapmamak lazim😂
Abowwwwww🤣🤣 kiu benim teyzem hamilelikte 29 kilo aldi. Yeminlen kadinin agzi durmuyordu. Doydugu icin cok üzülüyordu niye doydu diye 🤣🤣🤣 ama sansli ki yine verebildi hepsini hemen

Zayifsan sıkıntı yok ben de normal kilodayim ufak tefek atistirmaktan bisey olmaz ama bi arkadas vardi hamile, bir somun ekmek yiyodu acikinca mesela onu yapmamak lazim😂
55 kiloyla hamile kaldim. Simdiye kadar 1 kilo almisim 56 yim . Cokta zayif degilim ya normal kilo

Abowwwwww🤣🤣 kiu benim teyzem hamilelikte 29 kilo aldi. Yeminlen kadinin agzi durmuyordu. Doydugu icin cok üzülüyordu niye doydu diye 🤣🤣🤣 ama sansli ki yine verebildi hepsini hemen
Doyduğu için üzülen teyze de şaka gibi😂😂😂😂 benim annem de hamileyken corbayi tencereyle içiomuş gözü dönünce🤣
Biz ne cilginliklar yapcaz acaba🤣
55 kiloyla hamile kaldim. Simdiye kadar 1 kilo almisim 56 yim . Cokta zayif degilim ya normal kilo
Aciktikca meyve süt yogurt kuruyemis gibi seyler yersek bence cok asiri kilo almayiz

A Azize26 canım gittin mi doktora masılsın? Hiç aklımdan çıkmadın ya
Evet dün sabah yatisim oldu hala hastanedeyim taburcu olmayı bekliyorum akşama doğru 4 suni sancı verdiler düşük yapmam için gece 12 de düşük yaptım sonrada kürtaja aldılar

Doyduğu için üzülen teyze de şaka gibi😂😂😂😂 benim annem de hamileyken corbayi tencereyle içiomuş gözü dönünce🤣
Biz ne cilginliklar yapcaz acaba🤣

Aciktikca meyve süt yogurt kuruyemis gibi seyler yersek bence cok asiri kilo almayiz
Aynen bencede. O degilde ben yogurt yiyemiyorum. Yani öyle tabakta direk. Midem almiyor. Hamileligin 3 haftasinda ilk hergün yedim diye belkide. Bende meyve kuruyemis yiyorum 🙈 aynen bencede.

O degilde beni sinir eden sey sabah kalkiyom🤣 göbüsüm yok. Ama ögle yiyince bi sisiyor öyle böyle degil🤣🤣 aksama kadar öyle kaliyor. Sonra sabah iniyor tekrardan

🤣🤣🤣🤣🙊 kiz ne bilim. Cogu 18 den sonra ögrendim diyor. Yok 20 haftaliga yakin ögrendim diyor. Kimse 13 haftalikken ögrendigini duymadigim icin 🤣🤣 ben daha cok 18 gibi felan ögrenirim diyordum.
Bana 12+4de erkek gibi dedi ama yinede tam bişey söylemek için erken dedi 🤷🏻‍♀️ bende bu cuma gidicem bakalım net bişey dicekmi merak ediyorum.cuma günü tam 15+6 olcaz

Evet dün sabah yatisim oldu hala hastanedeyim taburcu olmayı bekliyorum akşama doğru 4 suni sancı verdiler düşük yapmam için gece 12 de düşük yaptım sonrada kürtaja aldılar
Çok geçmiş olsun 🥺 Allah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde tekrar nasip etsin inşallah..

X