2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    225
Kızlar merhaba 🥰
Kilolu bir gebeyim 90 kiloyla hamile kaldım eylüle kadar öncülük edip kilo kontrollu bir diyet Pini açmak isteyen varsa ilk sıraya beni yazabilir 😁 ne dersiniz var mısınız ??
Bende girebilirm sıraya 64 ile hamile kaldim ama diyetteydim simdi herseyi saldım kim bilir ne kadar qldim su içsem yarayan bir bünyem var

Bı sıkıntın yoksa arada bir devlet Hastanesi'ne de gidebilirsin bence Ahmet beyazid var randevu almak zor oluyor baya ilgili yoğun bir doktor
Tamam canim aklımda olsun, ben defne de Raziye hanım da 1 yıl bebek için tedavi de görmüştüm, hoş ilgilenen bi kadın ama hastane fiyatları çok uçuk. Aklımda olsun çok teşekkür ederim 😍🙏

Herkese iyi geceler 🙏 benim şiddetli ishal, mide sorunum vardı burda da yazmıştım. Enfeksiyonum yüksek çıktı. 0-5 arası olması gerekirken 12 çıktı. Bağırsak enfeksiyonu geciriyormusum. Bir takım ilaçlar yazdı doktor, antibiyotik falan da var gebelikte kullanılabilir dedi acil doktoru. Bende kendi doktoruma attım cevap bekliyorum o şekilde başlayayım dedim.
Bu enfeksiyon bebegi olumsuz anlamda etkilemez değil mi🤦‍♀️ bu aralar hersey biraz üst üste geldi.
Bu arada değerim biraz yavaş yükseliyor gibi demiştim tekrar beta verdim, cuma günü 527 çıkmıştı bugün 1561 çıktı şükürler olsun
Gamze3455 Gamze3455 maviss_34 maviss_34 Z zngnsglm
Sizleri de etiketliyorum kızlar görün diye

Herkese iyi geceler 🙏 benim şiddetli ishal, mide sorunum vardı burda da yazmıştım. Enfeksiyonum yüksek çıktı. 0-5 arası olması gerekirken 12 çıktı. Bağırsak enfeksiyonu geciriyormusum. Bir takım ilaçlar yazdı doktor, antibiyotik falan da var gebelikte kullanılabilir dedi acil doktoru. Bende kendi doktoruma attım cevap bekliyorum o şekilde başlayayım dedim.
Bu enfeksiyon bebegi olumsuz anlamda etkilemez değil mi🤦‍♀️ bu aralar hersey biraz üst üste geldi.
Bu arada değerim biraz yavaş yükseliyor gibi demiştim tekrar beta verdim, cuma günü 527 çıkmıştı bugün 1561 çıktı şükürler olsun
Öncelikle çok geçmiş olsun kuzum evet ya senin uzun zamandır hep üst üste geliuor aksilikler buna şükür diyelim Rabbım beterinden korusun canım degerin çok güzel artmış Daha da katlanarak yükselsin insallah kuzucum 🤩

Öncelikle çok geçmiş olsun kuzum evet ya senin uzun zamandır hep üst üste geliuor aksilikler buna şükür diyelim Rabbım beterinden korusun canım degerin çok güzel artmış Daha da katlanarak yükselsin insallah kuzucum 🤩
Aynen canım bebek bereketiyle gelir derlerdi babası kolunu kırdı öğrendigimizden beri anası da enfeksiyon geçiriyor 1 haftadır ters köşe olduk 😅😅
Cook içim rahatladı maviss artmasına böyle giderse çarşamba günü çağırmıştı doktor keseyi görürüm insallah😍

Hamilelik döneminde: Kadınlarda hamilelik döneminde vücutta dolaşan kan miktarı arttar çünkü vücut hem anne hem de bebek için daha fazla kan pompalamaya başlar. Buna bağlı olarak da karında aort nabzı daha fazla hissedilmeye başlar. Bu durumda anne adayları karında atma şikayeti yaşayabilirler. Kimisinde midelerinde nabız hissettiğini söylerken kimisi karnının attığını söyleyebilir. Anne adayları bunun bebeğin kalp atışı gibi hissedebilir fakat aslında yalnızda karın aortun nabız hissidir

Kizlaar bunu yaşayan oldumu aranızda benim bu akşam başladı sanki karnım seyriyo
Eveeet benim de arada seğiriyor.
Gelmez inşallah😅 bilmiyorum galiba bazen söylemek gerekiyo açık açık. Benim testim pozitif çıktı çok ağır geçiriyorum ateşim hiç düşmüyor parole rağmen. Umarım birkaç güne atlatırım. Nane limona emin olamadım düşük riski yazıyordu internette. Sen içiyorsun ama o zaman dimi?
Ben aksine faydalı diye okudum. Bir bardak içtim ama daha fazla değil. Bol bol meyve ye canım ve aç kalma. Böyle böyle atlatmış çevremdeki çoğu kişi. Canın istemiyor ama ye hep elinde olsun meyve tabağın. Portakal ayva muz ye yarasın şifa olsun inşaallah 🌼

• Beğen
Reactions: RAU
Aynen canım bebek bereketiyle gelir derlerdi babası kolunu kırdı öğrendigimizden beri anası da enfeksiyon geçiriyor 1 haftadır ters köşe olduk 😅😅
Cook içim rahatladı maviss artmasına böyle giderse çarşamba günü çağırmıştı doktor keseyi görürüm insallah😍
Eyvahh Eyvahh esin nasıl peki kim kime bakıyor by durumda 🙈🙈 Rabbim sifanizi versin canim evet kesinlikle görürsün kuzucum🤩

Çok sevindim canım değerinin artmasina inşallah en kısa zaman da da görürsün. Enfksiyon için e üzülme benimde olmustu aynı senin gibi bi önceki hamileligimde. Resmen tuvalete bebek gibi emekleyerek gidiyordum bi süre sonra geciyo. Hemen toparlarsın insalah

Eyvahh Eyvahh esin nasıl peki kim kime bakıyor by durumda 🙈🙈 Rabbim sifanizi versin canim evet kesinlikle görürsün kuzucum🤩
Nasıl oldu biliyor musun mavis gebeliği öğrendik ertesi gün eşim göreve gitti 1 gün sonra da kolunu kırdı, geri de gelemedi kardan 2 güne gelecek inşallah. Artık körler sağırlar birbirini ağırlar oluruz 🤣

Çok sevindim canım değerinin artmasina inşallah en kısa zaman da da görürsün. Enfksiyon için e üzülme benimde olmustu aynı senin gibi bi önceki hamileligimde. Resmen tuvalete bebek gibi emekleyerek gidiyordum bi süre sonra geciyo. Hemen toparlarsın insalah
Allah razinolsun canım valla 4 5 gündür wc den çıkamıyorum afedersin, hem mide ağrısı hem kusma hem ishal mahvoldum. Şu ilaçları kullanayım insallah toparlanırım bi an önce 🙏

Nasıl oldu biliyor musun mavis gebeliği öğrendik ertesi gün eşim göreve gitti 1 gün sonra da kolunu kırdı, geri de gelemedi kardan 2 güne gelecek inşallah. Artık körler sağırlar birbirini ağırlar oluruz 🤣
Eşinin gelmesine sevindim açıkcası tabi keşke böyle bi sebepten olmasaydı. İlk zamanlarda yanında olması sana iyi gelecektir bence ☺️

Eşinin gelmesine sevindim açıkcası tabi keşke böyle bi sebepten olmasaydı. İlk zamanlarda yanında olması sana iyi gelecektir bence ☺️
Aynen ne kadar iyi baslamasakta çok iyi olacak yalnızlık daha zor hastalıkta vs. Kaç gündür acilde çektiğim cileleri bir ben bi Allah biliyor. O da olsunda birbirimize destek çıkacaz artık 🙏 her şerde bi hayır vardır derler belki de gelmesi içindi. Sağolasin canım inşallah bi an önce toparlanırız🥰

X