2022 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    225
Aramızda bebeklerinizin kalp atışını duyan arkadaşlar var mı? Biz keseyi gördük ama kalp atışı için daha erken dedi dr. Şimdi 10 gün sonra tekrar kontrolümüz var😊😊

Çok teşekkür ederim inşallah geçecek sürekli ağlıyorum artık
Yaaa çok geçmiş olsun canim insallah en kısa zamanda gecer👼
Ben bı 20 gün sonra gitmeyi düşünüyorum 😁Allah korusun bı kanama,lekelenme filan yasamadikca tabi.Cunku bı önceki gebeliğim boş gebelik olunca,erken gidip stres olmak istemiyorum,zaten sağlıklı bebek her türlü tutunuyor.O yüzden 8.haftaya kadar beklicem geç döllenme ihtimalini de içine katıp,kısmetse gittigimde kalp,bebek herşeyi görmek istiyorum 🤗insan ilkinde böyle bı tecrübe yaşayınca 2.sinde daha ağırdan almak istiyor .
Yok yok öyle düşünme annesi hersey çok güzel olacak Allah in izniyle çokta bekletme bebisinke tanış 🤩👼
Bende çarşamba kese için gidicem inş güzel haberi alsak🤲🤲🐣🙄🙄🤗
Güzel haberlerle gel bebisim🤩🧿
Ben cuma günü gideceğim 3 hafta olcak en son muayeneye gideli bakalım büyümüş mü minik
Yaa çok heyecanli bizimle de paylaş canim♥️
Yarın benim randevum var canım. Son hafta değerlendirmesi olacak. dualarınıza talibim inşallah bebeğimi görebilirim 💕
Rabbım bebişini sana bağışlasın canim benim güzel haberlerle gel insallah 👼🥰
Ben de cuma günü 2. kontrole gideceğim. Sanirim ilk trimester diye iki hafta arayla çağrıldım.
Evet canım öyle oluyor sonra ayliga dönüyor
Kızlar çoğu kişi bulantıdan dert yanıyor 😞 ne zaman başladı tam olarak benim 6+2 midem karışıyor yanıyor gibi oluyor koku hassasiyetimde biraz var ama çok şükür yiyip içebiliyorum iyiyim merak ettim henüz erken mi acaba benim yoksa böyle mi geçer acaba bende çok korkuyorum bulantı ve kusmadan
Bu Durum kişiden kişiye
değişir canım hiç olmayadabilir
Bende çarşamba Allahın izniyle kese görmeye gidicem maviss❤
Oyyy hadi minnoş git de guzel haberlerle gel🤩
40 yaşındayım 🙈 bir oğlum var. Son adet tarihim 28 Aralık. 4+5 yetim henüz doktora gitmedim, Ankara.. eklerseniz sevinirim
Hosgeldiniz hayirli olsun tebrikler 👼🧿
Ben salı günü gideceğim ilk defa çok heyecanlıyım ya
Ne güzel canim kese için mi gideceksin

Nasıl oldu biliyor musun mavis gebeliği öğrendik ertesi gün eşim göreve gitti 1 gün sonra da kolunu kırdı, geri de gelemedi kardan 2 güne gelecek inşallah. Artık körler sağırlar birbirini ağırlar oluruz 🤣
Yaaa çok tatlısın canım tez zamanda iyileşirsin inşallah 🥰🧿

Ben tam keseyi göreceğim gün karantinaya girdim 🙈 salı bitiyor ilk işim doktoruma gitmek olacak. Eşimde bende çok heyecanlıyız. Biseyler var evet biliyorum ama daha hicbisey göremedim ya sanki hayal gibi geliyor ☺️
Ya çok geçmiş olsun iyisiniz dimi durumlar nasıl kaç haftalık oluyo salı gunu

Herkese iyi geceler 🙏 benim şiddetli ishal, mide sorunum vardı burda da yazmıştım. Enfeksiyonum yüksek çıktı. 0-5 arası olması gerekirken 12 çıktı. Bağırsak enfeksiyonu geciriyormusum. Bir takım ilaçlar yazdı doktor, antibiyotik falan da var gebelikte kullanılabilir dedi acil doktoru. Bende kendi doktoruma attım cevap bekliyorum o şekilde başlayayım dedim.
Bu enfeksiyon bebegi olumsuz anlamda etkilemez değil mi🤦‍♀️ bu aralar hersey biraz üst üste geldi.
Bu arada değerim biraz yavaş yükseliyor gibi demiştim tekrar beta verdim, cuma günü 527 çıkmıştı bugün 1561 çıktı şükürler olsun
Gamze3455 Gamze3455 maviss_34 maviss_34 @zngnsglm
Sizleri de etiketliyorum kızlar görün diye
Diloşum değerin çok iyi çıkmış bak boşuna üzmüşsün kendini ❤️🥰 doktor kontrolünde kullan inşallah hemen geçer gider 🌺

Kızlar çoğu kişi bulantıdan dert yanıyor 😞 ne zaman başladı tam olarak benim 6+2 midem karışıyor yanıyor gibi oluyor koku hassasiyetimde biraz var ama çok şükür yiyip içebiliyorum iyiyim merak ettim henüz erken mi acaba benim yoksa böyle mi geçer acaba bende çok korkuyorum bulantı ve kusmadan
Benim de henüz başlamadı bugün tam 6.hafta bişeyler ters gidiyor gibi geliyor böylede. Başlasa dert başlamasa dert 😊

Gunaydin kizlar bende de idrar yolu enfeksiyonu cikti antibiyotik verdi dr icim hic rahat degil aslinda ne yapsam bilmiyorum Largopen ve tek kullanimlik saseden verdi tek olani ictim gecen gece yanma yok aslinda ama kullansam mi ilaci alirkende cok agir geliyor yutamiyorum resmen

Hamilelik döneminde: Kadınlarda hamilelik döneminde vücutta dolaşan kan miktarı arttar çünkü vücut hem anne hem de bebek için daha fazla kan pompalamaya başlar. Buna bağlı olarak da karında aort nabzı daha fazla hissedilmeye başlar. Bu durumda anne adayları karında atma şikayeti yaşayabilirler. Kimisinde midelerinde nabız hissettiğini söylerken kimisi karnının attığını söyleyebilir. Anne adayları bunun bebeğin kalp atışı gibi hissedebilir fakat aslında yalnızda karın aortun nabız hissidir

Kizlaar bunu yaşayan oldumu aranızda benim bu akşam başladı sanki karnım seyriyo
Dün aynısını yaşadım kuzum hatta dedim bebişin kalbini hissedemem heralde diye 🤩😁

Gunaydin kizlar bende de idrar yolu enfeksiyonu cikti antibiyotik verdi dr icim hic rahat degil aslinda ne yapsam bilmiyorum Largopen ve tek kullanimlik saseden verdi tek olani ictim gecen gece yanma yok aslinda ama kullansam mi ilaci alirkende cok agir geliyor yutamiyorum resmen
Canım kaç çıktı enfeksiyonun benimde çıkmıştı ama doktor ilaç falan vermedi hemde lökosit 43 tü bişey olmaz su iç bol idrarda yanma yoksa ilaç vermem dedi akıntı kaynaklı gebelik başında oluyor böyle dedi

Kabızlık sorunu yaşayan varmı kızlar 2 gündür çok fenayım ya artık kan geliyor çatlağım vardı zaten 😔

Mecbur iceceksiniz enfeksiyon cok kotu.bu arada bir litre suya bir limon sikin hemen icin idrara hemen cikmayin azcik sikisinca gidin gunde iki kez yapin hemen iyilesirsiniz

Kadin doğum doktoruna sor canım bende enfeksiyon olmuşum dün acilden gelmiştim, acil doktorunun verdiği ilaçları gösterdim kendi doktoruma kullanabilirsin demişti sende ona göster. Artı bol bol su iç insallah bir an önce atlatirsin🤲

X